Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Преди време инсталирах нод 32(5.2.9.1 Final) на пс-то (Win xp sp3),отначало се обновяваше и след няколко дена спря да се обновява.Изписва ми постоянно, невалидно име и парола.Реших да я деинсталирам и тук дойде проблема.Програмата я има,но от никъде не мога да я деинсталирам.Пробвах с вградения деинсталатор,но там изобщо не съществува.В папката на инсталацията,няма никъде uninstall..Пробвах с какви ли не,уж деинсталиращи програми,пробвах и с AppRemover,но уви.Инсталирах я наново,показва че се инсталира,стига донякъде и инсталацията спира.Пробвах да трия ръчно от регистрите,но не ми дава.

Някакви идеи :(

Благодаря Ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сваляш оттук Eset uninstall tool примерно на десктопа за по-лесно,рестартираш и влизаш под сейф мод и стартираш exe-то.Следвай инструкциите.

http://kb.eset.com/esetkb/index?page=content&id=SOLN2289

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)
    • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сваляш оттук Eset uninstall tool примерно на десктопа за по-лесно,рестартираш и влизаш под сейф мод и стартираш exe-то.Следвай инструкциите.

http://kb.eset.com/e...ent&id=SOLN2289

благодаря ти приятелю,ще пробвам какво ще стане :)

Редактирано от flexit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не става нищо.следвах инструкциите,както бе описано,но уви.Вече нямам идея с какво да пробвам :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бях написал, че деинсталирането става непременно под сейф мод, но после видях, че си писал "следвах инструкциите...".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мене ми е интересно ДАЛИ след всичките напъни досега ако се пусне инсталация на KIS 2012 ще премахне всичко от Есет. Пробвайте и следвайте стриктно инструкциите при инсталацията. После можете да деинсталирате КИС ако желаете. ;)

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мене ми е интересно ДАЛИ след всичките напъни досега ако се пусне инсталация на KIS 2012 ще премахне всичко от Есет.

Пробвайте и следвайте стриктно инструкциите при инсталацията. После можете да деинсталирате КИС ако желаете. ;)

пробвах да сложа друга антивирусна (AVG) ,обаче,тоя Нод блокира инсталацията и пак нищо не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако е инсталирана скоро, виж в System Restore нямали да има точка преди инсталирането на НОД-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако е инсталирана скоро, виж в System Restore нямали да има точка преди инсталирането на НОД-а.

Инсталирал съм я преди месец горе,долу,това не съм пробвал,но ще погледна.Работата е,че е на служебното ПС и ме е страх да не направи някоя каша :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-най-най-краен вариант е да пуснеш едно LiveCD, и да триеш папките на програмата, но пак може да стане някоя каша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

пробвах да сложа друга антивирусна (AVG) ,обаче,тоя Нод блокира инсталацията и пак нищо не става

Пробвай както ти препоръчва да инсталираш Касперски , и аз съм на мнение че той ще разчисти остатъците от NOD.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Remove NOD32 manually

This process is the most critical among all the methods. Apply this method, when all of the above methods fail:

• Restart your computer and start Windows with Safe Mode.
    • Click on Start menu and then click on Run.
    • Type regedit and hit Enter key of your keyboard.
    • From the registry editor find the following keys and delete them: [a] HKEY_CURRENT_USERSoftwareESET

HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareESET

[c] HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRunegui

Click on Start menu, then go to Control Panel. Later, Folder Options, then View and at last Show hidden files and folders.Go to C:WINDOWSinf folder and delete INFCACHE.1 file from that folder.Now. Restart your computer and after reinstallation, delete the following three folders.

C:Program FilesESETC:Documents and SettingsAll UsersApplication DataESETC:Documents and Settings%USER%Application DataESET

By following the above steps, you can easily remove ESET NOD32 antivirus totally from your computer.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Говоря не за друга - говоря за Kaspersky Internet Secuurity 2012 защото тази версия се справя прекрасно с премахването на ЕСЕТ по-време на инсталация. Има вграден деинсталатор за доста програми. Редактирано от nikssi (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стана благодаря ти ;)

Сега ще сложа и Kaspersky Internet Secuurity 2012

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Говоря не за друга - говоря за Kaspersky Internet Secuurity 2012 защото тази версия се справя прекрасно с премахването на ЕСЕТ по-време на инсталация. Има вграден деинсталатор за доста програми.

Инсталирах го KIS2012,по време на инсталацията ми откри следи от Нод-а,изпрати ме на някаква страница,където свалих ESET Uninstaller tool и пак под сейф мод,трябваше да стартирам.С две думи....пак нищо не стана,пак има папка ЕСЕТ и няма триене... Б..и заразата е тоя нод

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Инсталирах го KIS2012,по време на инсталацията ми откри следи от Нод-а,изпрати ме на някаква страница,където свалих ESET Uninstaller tool и пак под сейф мод,трябваше да стартирам.С две думи....пак нищо не стана,пак има папка ЕСЕТ и няма триене... Б..и заразата е тоя нод

А пробва ли да го инсталираш наново и след това да го махнеш по стандартния начин от старт менюто ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А пробва ли да го инсталираш наново и след това да го махнеш по стандартния начин от старт менюто ?

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=724lHwqTKjw

Това също пробвах,инсталацията стига до едно място,показва че не може да се инсталира,защото някакъв файл,пречел.Пробвам да спра въпросния файл от Task manager -a,но не ми дава.Май като гледам ще взема да преинстална Уин-а,ако и утре нямам късмет да го оправя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това също пробвах,инсталацията стига до едно място,показва че не може да се инсталира,защото някакъв файл,пречел.Пробвам да спра въпросния файл от Task manager -a,но не ми дава.Май като гледам ще взема да преинстална Уин-а,ако и утре нямам късмет да го оправя

Стартираш този инструмент http://dox.bg/files/dw?a=942892794d показваш му въпросния файл и правиш това което аз правя с файла avp.exe на Касперски в този клип :rolleyes:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=00RHj8wjyP4

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Използвайте

Revo Uninstaller Pro - http://www.revounins...e_download.html ;) Маха и кътните зъби ;) има и български език :) . Това за мен е най-добрият деинсталатор .. дано помогнах, ако ли не давай с Каспар...

Редактирано от hUstle (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Правиш бекъп на регистъра и после в search на regedit пишеш ЕSET и NOD 32 и триеш всичко свързано с програмата като с F3 продължаваш да търсиш докато ти покаже че няма нищо свързано с програмата. Рисковано е, но е сигурно, а ако нещо се обърка импортвате си бекъпа обратно.

Виж от точка 18 надолу и погледни видеото.

http://www.wikihow.c...rus-5-Perfectly

Редактирано от URIEL (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Използвайте

Revo Uninstaller Pro - http://www.revounins...e_download.html ;) Маха и кътните зъби ;) има и български език :) . Това за мен е най-добрият деинсталатор .. дано помогнах, ако ли не давай с Каспар...

Точно с Revo-то стана. :) Пак останаха 2 непремахнати файла,но реших да пусна да се инсталира наново Нод-а и стана.Сега си работи,дори се обновява

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Случвали са ми се много куриозни ситуации с инсталаторите (деинсталаторите) на ЕСЕТ.. радвам се, че помогнах. :)

Редактирано от hUstle (преглед на промените)
    • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.