Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам проблем с интернета,като си пусна компютара изчаквам доло едно компютарче с удивителен на него пише Local Area Network 4,преди то да се покаже немога да си пусна интернета :D,може ли да ми кажете как да си го оправя,БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кристалната свера е на ремонт, а боба го изядохме... Освен да ти гледам на кафе като го изпия? Сега сериозно: 1. Дай повече информация за вида на интернета, как се свързваш и какъв е компютъра. 2. Какво си правил преди да се появи проблема? 3. Как си пускаш интернета и защо не можеш преди това - дава ли някакви съобщения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1.Интернета ми е Network с кабел е 20Mbps неограничен 2.Нищо,а да преинсталиран е 7пътя :D и на 3-4път се появи на 6 път се махна и сега пък е тука 3.Не дава никакви грешки,пускам си го от икона PPPoE neogranichen Ако искаш Picture кажи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам проблем с интернета,като си пусна компютара изчаквам доло едно компютарче с удивителен на него пише Local Area Network 4,преди то да се покаже немога да си пусна интернета :D,може ли да ми кажете как да си го оправя,БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

Това е индикация че IP адреса който взимаш се повтаря с IP адреса на друга машина в мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е индикация че IP адреса който взимаш се повтаря с IP адреса на друга машина в мрежата.

И сега трябва ново ип така ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Рестарирай модема/рутера си за да вземе ново IP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Рестарирай модема/рутера си за да вземе ново IP.

Не съм на рутер,на кабел съм Редактирано от strelat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виж тази тема и пробвай съветите в нея.

Преди да стартираш bat файла от моя пост там, си запиши настройките за достъп до мрежата (освен ако не са поставени на автоматични такива).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

...преди то да се покаже немога да си пусна интернета...

Явно си с бавна щайга, и/или с претрупан Уиндоус и му трябва повече време, за да зареди напълно, в конкретния случай драйвера на мрежовата карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно си с бавна щайга, и/или с претрупан Уиндоус и му трябва повече време, за да зареди напълно, в конкретния случай драйвера на мрежовата карта.

Можели нещо да се направи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преинсталираш, но с някакъв читав Уиндоус, без никакви модификации (MSDN). Четеш темата за олекотяване на Уин ХР и спираш ненужните услуги, които се стартират по подразбиране. На всяка програма, която използваш, търсиш най-лекия аналог.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.