Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От известно време ми се появява едно съобщение за грешка на ъпдейт.Само не мога да разбера дали е само конкретно за браузера Опера или по принцип.Ето какво показва:

post-271587-0-56200100-1342777044_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема идва от флаш плейъра ти! Преинсталирай го!

Редактирано от programings (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема идва от флаш плейъра ти!

Преинсталирай го!

Току що го направих и пак ми стои така ето за какво говоря:на всички клипове ми дава това и трябва да го натисна и тогава тръгва.

Публикувано изображение

Преинсталирвах целия Уиндоус заради друго се налагаше и сега пак ми дава тая грешка!

Редактирано от ataka81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Току що го направих и пак ми стои така ето за какво говоря:на всички клипове ми дава това и трябва да го натисна и тогава тръгва.

Публикувано изображение

Преинсталирвах целия Уиндоус заради друго се налагаше и сега пак ми дава тая грешка!

Изтегли си деинсталатор за флаш плейъра и го махни, после потърси версия 11.2 както за IE така и за другите браузъри...

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

Редактирано от pataran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изтегли си деинсталатор за флаш плейъра и го махни, после потърси версия 11.2 както за IE така и за другите браузъри...

http://helpx.adobe.c...r-versions.html

11,2 не намирам но ще сложа 11.3 има ще го пробвам.И това е само при Опера с Mozilla няма проблем!Какво друго може да с направи? Редактирано от ataka81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

11,2 не намирам но ще сложа 11.3 има ще го пробвам.И това е само при Опера с Mozilla няма проблем!Какво друго може да с направи?

Най-вероятно въпрос за бъг в Операта.Пиши в специализирания раздел за Опера: http://www.kaldata.c...page__hl__opera

еdit: ето го решението на проблема ти: http://youtu.be/lSeE53d7Qd8

Редактирано от G DATA InternetSecurity (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-вероятно въпрос за бъг в Операта.Пиши в специализирания раздел за Опера: http://www.kaldata.c...page__hl__opera

еdit: ето го решението на проблема ти: http-~~-//youtu.be/lSeE53d7Qd8

Благодаря сега триъгълника го няма.Да видим и грешката дали ще се е оправила!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей! Проблема ти идва именно от тази 11.3 версия на Флаш Плеъра . Деинсталирай го ,пусни си браузъра без да инсталираш нищо . Опитай да отвориш някой клип и ще ти окаже да изтеглиш Флаш Плеър . Като натиснеш да се изтегли ще те прехвърли към страницата на Adobe и там каквато версия ти предложи ,тази изтегли ,дали е 10.3 или 11.2 ,просто каквато ти предложи ,изтегли я без тия глупости от долу Mcafee . Инсталирай я и си гледай клипове спокойно . Това ти го описах като най- лесен вариант да не ровиш и търсиш версии и т.н . Успех !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей! Проблема ти идва именно от тази 11.3 версия на Флаш Плеъра . Деинсталирай го ,пусни си браузъра без да инсталираш нищо . Опитай да отвориш някой клип и ще ти окаже да изтеглиш Флаш Плеър . Като натиснеш да се изтегли ще те прехвърли към страницата на Adobe и там каквато версия ти предложи ,тази изтегли ,дали е 10.3 или 11.2 ,просто каквато ти предложи ,изтегли я без тия глупости от долу Mcafee . Инсталирай я и си гледай клипове спокойно . Това ти го описах като най- лесен вариант да не ровиш и търсиш версии и т.н . Успех !

Ами аз по принцип от сайта на adobe си го тегля флаша.Не от разни други сайтчета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да ,разбирам това , но при директно влизане ти предлага да изтеглиш 11.3 ,а както вече разбраха безброй хора тази версия създава проблеми почти при всички браузъри . Когато те прати през браузъра там, както съм ти го описал , ще видиш че ти се предлага за изтегляне версията 10.3 ,а на 11.3 . Опитай това ,ще ти отнеме 2-3 минути по деинсталирането на 11.3 и инсталирането на по ниската версия, и кажи как е положението

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да ,разбирам това , но при директно влизане ти предлага да изтеглиш 11.3 ,а както вече разбраха безброй хора тази версия създава проблеми почти при всички браузъри . Когато те прати през браузъра там, както съм ти го описал , ще видиш че ти се предлага за изтегляне версията 10.3 ,а на 11.3 . Опитай това ,ще ти отнеме 2-3 минути по деинсталирането на 11.3 и инсталирането на по ниската версия, и кажи как е положението

Сложих 10.3 да видим как ще е макар че то проблема го прави като рече да обновява и дава грешка явно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако работи добре ,си има как да го направиш за да не се обновява ,има си настройка . Поне аз няма да прибягвам до обновяване докато не излезе стабилно работеща версия .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако работи добре ,си има как да го направиш за да не се обновява ,има си настройка . Поне аз няма да прибягвам до обновяване докато не излезе стабилно работеща версия .

Обновяване на самата програма занм как да го спра,но на флаш плеъра как става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Обновяване на самата програма занм как да го спра,но на флаш плеъра как става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В контрол панела имаш икона на Флаша, по-простичко казано . От нея се стартира Flash Player Settings Manager . Най- отгоре вдясно имаш бутон Advanced ,като натиснеш ще видиш че има раздел Updates малко по надолу ,избираш Never check for updates . Това е . Не каза инсталира ли по стара версия и как е положението .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В контрол панела имаш икона на Флаша, по-простичко казано . От нея се стартира Flash Player Settings Manager . Най- отгоре вдясно имаш бутон Advanced ,като натиснеш ще видиш че има раздел Updates малко по надолу ,избираш Never check for updates . Това е . Не каза инсталира ли по стара версия и как е положението .

Инсталирах да,но все още не знам не се е появявала грешката за сега.Ще изчакам със спирането на ъпдейта,че да видя дали се е оправил проблема и ако има пак ще го спра тогава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Инсталирах да,но все още не знам не се е появявала грешката за сега.Ще изчакам със спирането на ъпдейта,че да видя дали се е оправил проблема и ако има пак ще го спра тогава!

В твоя случай не се прави така. При вече констатиран проблем с нова версия се спира първо ъпдейта .По ясен знак че тряба да спреш ъпдеита няма как да има . Не ти разбирам логиката,все едно отново се буташ лекичко в "шамарите" за да видиш как е . Мисля че вече си видял какво е следствието от обновяването -проблем . Лека вечер ти желая ,и знаеш вече процедурата как се прави .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В твоя случай не се прави така. При вече констатиран проблем с нова версия се спира първо ъпдейта .По ясен знак че тряба да спреш ъпдеита няма как да има . Не ти разбирам логиката,все едно отново се буташ лекичко в "шамарите" за да видиш как е . Мисля че вече си видял какво е следствието от обновяването -проблем . Лека вечер ти желая ,и знаеш вече процедурата как се прави .

Добре спирам ъпдейта :) Лека вечер и мерси!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега пък със спрян ъпдейт някой линкове за видео не ми се отварят иска да ъпдейтна флаш плеъра.Явно няма как да стои без ъпдейт !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не мога да разбера ,няма такива варианти при който едни видеа да се отварят ,а за други да трябва ъпдейт на плеъра . Или се отварят всички или не . Тия линкове от къде са ,какви са ,за кой сайт за видео споделяне са . Много често излиза понякога това съобщение за обновяване на флаша ,но след 2-3 сек си тръгва видеото . Прати някой линк който не ти се отваря да видя какво толкова неще и какво иска . Аз съм със стара версия 10 .3 на флаша ,забранил съм му ъпдейтите и няма нещо което да не мога да отворя или гледам .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не мога да разбера ,няма такива варианти при който едни видеа да се отварят ,а за други да трябва ъпдейт на плеъра . Или се отварят всички или не . Тия линкове от къде са ,какви са ,за кой сайт за видео споделяне са . Много често излиза понякога това съобщение за обновяване на флаша ,но след 2-3 сек си тръгва видеото . Прати някой линк който не ти се отваря да видя какво толкова неще и какво иска . Аз съм със стара версия 10 .3 на флаша ,забранил съм му ъпдейтите и няма нещо което да не мога да отворя или гледам .

Дано го обясня добре,повечето са споделени клипове в фейсбук директно от там не иска да тръгне а чак след като отворя линка върви.Нали знаеш как има прозорец там на стената и можеш да гледаш директно от там без да влизаш в другия сайт на клипа.Трябваше да снимам да покажа ама то пак може ако го върна стария. Редактирано от ataka81 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разбрах ! Не вземай това във Фейсбук за някакъв ориентир какво ти работи или не . Там супер много често нищо не зарежда и не работи както трябва поради честите промени и голямата натовареност . Ако си отваряш наред клипчета във Yotube и Vbox значи всичко ти е наред .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разбрах ! Не вземай това във Фейсбук за някакъв ориентир какво ти работи или не . Там супер много често нищо не зарежда и не работи както трябва поради честите промени и голямата натовареност . Ако си отваряш наред клипчета във Yotube и Vbox значи всичко ти е наред .

Публикувано изображениеЕто как ми пишеше,сега сложих плеър 11.2 да видим и с него,може би преди plug-in х е липсвал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами дано пък сега няма проблем . Сега погледнах във Фейсбук ,има споделени клипчета и си се отвориха без проблем при мен ,с някоя от последните версии на мозила ли работиш или някой друг браузър ? Напоследък новите версии на редица програми се оказаха едни от най-скапаните от много ,много време насам .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.