Премини към съдържанието
Daniela999999

Неуспешна връзка с интернет от телефон Samsung Galaxy Young

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам един проблем и бих искала да намеря решение. Днес ми подариха нов телефон- Samsung Galaxy Young GT-S5360. По принцип имам безплатен интернет на картата си, но днес след като я сложих в новия ми телефон не можех да се свържа с интернет. Изписва ми, че телефонът се нуждае от настройки или нещо подобно, И така исках да знам дали някой от вас може да ми помогне или в краен случай е нужно да се ходи до специалист в магазин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По-скоро трябва да се свържеш с оператора и да му поискаш въпросните настройки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам един проблем и бих искала да намеря решение. Днес ми подариха нов телефон- Samsung Galaxy Young GT-S5360. По принцип имам безплатен интернет на картата си, но днес след като я сложих в новия ми телефон не можех да се свържа с интернет. Изписва ми, че телефонът се нуждае от настройки или нещо подобно, И така исках да знам дали някой от вас може да ми помогне или в краен случай е нужно да се ходи до специалист в магазин.

Потърси настройките от мобилния оператор да ти ги дадат. Там се крие проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.