Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми помогне с драйвер за вграден USB_LAN карта за Win Xp Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А марката и модела и ?

Редактирано от NikitoY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

на дъното е сложен и пише само USB_LAN има и един дълъг номер, но не знам дали ще ми свърши работа след като започна да добавям нов хардуер, ми излизат само три драйвера на майкрософт първият някакъв блутуут вторият луутбак адаптер и третия уайаред

Редактирано от ilian_ik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма вградена USB лан карта, вероятно е нещо друго. Инсталирай си Everest Ultimate Edition и виж каква ти е марката на дъното или кажи как вижда програмата този хардуер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Към автора на темата . Когато задавате въпроса си и описвате проблема си по този начин затруднявате всички който искат да помогнат . Не си мислите че всички компютри са еднакви като конфигурация ,марки и устройства нали ? Тази карта която описвате по странен начин къде се намира ? Ако е USB то това означава че се включва посредством USB , в случая на слот ли е сложена или какво ,къде ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-накрая се оправих. Благодаря на всички, които изказаха мнение. Може би аз го поставих малко непрофесионално. Изтеглих си драйверите на дъното и всичко тръгна нормално. Още веднъж благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Поздравления,викнал си неволята ! Това е похвално ! Не вися тук и да чакаш всичко на готово . Дано всичко ти е наред . Лек ден и успех .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.