girl_interrupted

Write-protection? Как да я премахна?

2 мнения в тази тема

Тъй като не видях нищо подобно, реших да направя тема. Но като се поразрових повече в нета, видях, че има доста хора с подобен проблем. Случката е следната: дадох си МП3 на една приятелка и като ми я върна всички файлове вътре бяха write-protected. Какво означава това? Не мога да качвам нито да трия от MP3. Много ще бъда благодарна ако се обърне внимание и някой ми даде насоки какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Подобни теми

• от moskvichpich 2
        Добър ден. Имам проблем с лаптопа (TOSHIBA Satellite C660-1K9), който ако има значение е преинсталиран преди около два месеца и е със Windows седмица. Миналия ден свалях снимки от фотоапарата (SONY DSC-W710). Извадих му картата памет (Кingston SDHC 8GB) и я сложих в слота на лаптопа и нямаше проблем. Вчера пробвах и не реагираше, но си казах, че ще опитам на следващия ден. Днес ми излезе надпис за актуализация, лаптопа си се рестартира и така. Опитах, не става, нито със кабел нито от картата. Четох по чужди форуми, влизах в Device Manager, деинсталирах драйвери, рестартирах и нищо. Лаптопа си дейтва все едно нищо не включено. Като ключа апарата със кабел, си светва една оранжева индикация, че се зарежда и според мен не е от кабела, но не знам. Благодаря предварително.
      • от Свали Музика Видео
        Име на програмата: X-Down
        Версия: 0.4
        Официaлен сайт: http://www.x-down.info
        Системни изисквания: Windows XP, 7, 8, 8.1, 10
        Линк за сваляне на програмата: http://www.x-down.info/X-Down.exe
        (ако имате проблем с инсталационния файл горе ( Setup Error -f) можете да изтеглите PORTABLE версията от тук: http://www.x-down.info/X-Down.zip
        Видео: https://www.youtube.com/watch?v=F37FDULqy7Q
        Език на програмата: български
        Въпроси относно програмата: xdownprogram@gmail.com

X-Down е програма за сваляне на клипове от vbox7, youtube, vimeo, data.bg, facebook, dailymotion и още много други. Поддържа и еротични сайтове.
        С програмата се работи лесно просто копирайте линка към клипа и го поставете във формата на програмата, ако искате след свалянето на клипа да го конвертирате в MP3 примерно посочете от падащото меню 'mp3' и натиснете 'Свали'
        Също така можете да конвертирате и Ваши видео клипове, кликнете на втория раздел 'Конвертирай', придърпайте клипа към формата на програмата, изберете си формат и натиснете 'Конвертирай'
        Възможни формати за конвертиране на клиповете са:
        mp3 avi mp4 flv mpeg wmv mkv Също така можете и да изрязвате част от аудио (MP3) файл. Придърпайте аудио файла към формата на програмата изберете начало и край за изрязването и натиснете 'Изрежи'.

ВАЖНО: При излизане на нова версия ще бъдете уведомени при стартирането на програмата, за да продължи да работи програмата ще трябва да я обновите. Обновяването е бързо от порядъка на 5-10 секунди. Обновления излизат при промени в интерфейса на програмата или ако някои от сайтовете примерно (vbox7, youtube) правят промени по сайтовете си.

http://www.x-down.info/xdown1.PNG

• от Боби Акулата
        Със телефонат ми се случва следното: има едни нахални програмки вътре някакви приложения които след задаване на заводски натройки веднага се самоинсталират на телефона на ново , някакви проложения които аз въобще не съм свалял и ми побъркват целият телефон там си стават , показват си се някакви неще , все едно някой ми управлява телефона , уайфая и данните на телефонат ми се включват автоматично нещо си ги пуска за да мойе да има интернет на телефона и да си сваля там някакви си приложения и да си ги инсталира стават наи различни грешки аз натискам да си влезна във снимките то ме кара на някакво приложение което за пръв път го виждам , постоянно ми дава там някакви си грешки телефонат ми e LG-D686
      • от Боби Акулата
        Преди време без да исках инсталирах една програма която уш беше със едно име , може би нарочно слагат други имена да се излъжеш да я инсталираш и хооп някакво подобие на вирус , та става следното: когато кликам сас мишката където и да е по десктопа дали отварям папка или какъвто и да е файл или пък натискам някакъв линк или пускам или спирам клип или като кликам 3 или 4 пъти подрет бурзо със мишката а бе кликане , се отваря интернет екплорер и ми показва там някакви си сайтове пробвам да го затворя със х но като го затворя ми се показват още 1 - 2 интернет експлорера пак със някакви си сайтове и след това като успея да ги затворя всичките и това се повтаря през няколко минути различно и ме побарква няма отърване , пробвах със Аваст антивирусната не открива нищо проверих във контрол панела във добавяне и премахване на програми да видя някаква сас странно ,чуждо име няма такава във програм файлс също и там всичко си е наред , по някой пат това подобие на вирус се активира различно или на първият или на вторият или на третият клик където и да е , деактивирах интернет експлорера и сега не се показва но се случва пак същото но за части от секундата отваря се нещо неможе да се разбере какво е и след това изчезва става така че примерно искам да пусна клип във ютуб и като натисна плея се случва първо това за част от секундата и на вторият клик на плея тогава клипа тръгва а бе много странна и ш'бана работа кажете има ли начин тази програма където я инсталирах без да искам да се е скрила някъде и да няма намиране , вирусната може да не я намира защото това може да нее вирус някаква обикновенна програма но да действа като вирус и много голямо досаждане . Веднъж си чистех компа триех стари исталационни пакети и съм я истрил тази гадина иначе щях да я разбера коя е ама... Та помагайте със каквото можете
      • от Georgi Monov
        Здравейте.Имах уйндоус 10 на латопа, но нещо много взе да ми забива и си инсталирах  7цата,но се появи проблем.Инсталирах драйвърите,за които се сетих, свалих си и 1-2 прорами,които автоматично проверяват и свалят драйвъри и уш всичко нужно е инсталирано,но не ми разпознава нищо сложено в usb-тата. Нито външния хард диск,нито мишката, нито флашката кавото и да сложа нищо не става все едно  няма нищо в усб-то.В девайс мениджъра ми излизат с жълта удивителна уш търси  само да им инсталира драйвъри,но накрая изписва "unsecesfull installedl" и нищо не инсталира.Другия ми проблем е,че камерата не миразпознава.В сайта на пройзводителя няма драйвър за камерата. Някой да знае как мога да го оправя? Още един проблем се появи - субтитрите излизат на маймуница.
        Лаптопа е hp d054su
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение