girl_interrupted

Write-protection? Как да я премахна?

2 мнения в тази тема

Тъй като не видях нищо подобно, реших да направя тема. Но като се поразрових повече в нета, видях, че има доста хора с подобен проблем. Случката е следната: дадох си МП3 на една приятелка и като ми я върна всички файлове вътре бяха write-protected. Какво означава това? Не мога да качвам нито да трия от MP3. Много ще бъда благодарна ако се обърне внимание и някой ми даде насоки какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от moskvichpich 2
        Добър ден. Имам проблем с лаптопа (TOSHIBA Satellite C660-1K9), който ако има значение е преинсталиран преди около два месеца и е със Windows седмица. Миналия ден свалях снимки от фотоапарата (SONY DSC-W710). Извадих му картата памет (Кingston SDHC 8GB) и я сложих в слота на лаптопа и нямаше проблем. Вчера пробвах и не реагираше, но си казах, че ще опитам на следващия ден. Днес ми излезе надпис за актуализация, лаптопа си се рестартира и така. Опитах, не става, нито със кабел нито от картата. Четох по чужди форуми, влизах в Device Manager, деинсталирах драйвери, рестартирах и нищо. Лаптопа си дейтва все едно нищо не включено. Като ключа апарата със кабел, си светва една оранжева индикация, че се зарежда и според мен не е от кабела, но не знам. Благодаря предварително.
      • от Свали Музика Видео
        Име на програмата: X-Down
        Версия: 0.4
        Официaлен сайт: http://www.x-down.info
        Системни изисквания: Windows XP, 7, 8, 8.1, 10
        Линк за сваляне на програмата: http://www.x-down.info/X-Down.exe
        (ако имате проблем с инсталационния файл горе ( Setup Error -f) можете да изтеглите PORTABLE версията от тук: http://www.x-down.info/X-Down.zip
        Видео: https://www.youtube.com/watch?v=F37FDULqy7Q
        Език на програмата: български
        Въпроси относно програмата: xdownprogram@gmail.com

X-Down е програма за сваляне на клипове от vbox7, youtube, vimeo, data.bg, facebook, dailymotion и още много други. Поддържа и еротични сайтове.
        С програмата се работи лесно просто копирайте линка към клипа и го поставете във формата на програмата, ако искате след свалянето на клипа да го конвертирате в MP3 примерно посочете от падащото меню 'mp3' и натиснете 'Свали'
        Също така можете да конвертирате и Ваши видео клипове, кликнете на втория раздел 'Конвертирай', придърпайте клипа към формата на програмата, изберете си формат и натиснете 'Конвертирай'
        Възможни формати за конвертиране на клиповете са:
        mp3 avi mp4 flv mpeg wmv mkv Също така можете и да изрязвате част от аудио (MP3) файл. Придърпайте аудио файла към формата на програмата изберете начало и край за изрязването и натиснете 'Изрежи'.

ВАЖНО: При излизане на нова версия ще бъдете уведомени при стартирането на програмата, за да продължи да работи програмата ще трябва да я обновите. Обновяването е бързо от порядъка на 5-10 секунди. Обновления излизат при промени в интерфейса на програмата или ако някои от сайтовете примерно (vbox7, youtube) правят промени по сайтовете си.

http://www.x-down.info/xdown1.PNG

• от Боби Акулата
        Със телефонат ми се случва следното: има едни нахални програмки вътре някакви приложения които след задаване на заводски натройки веднага се самоинсталират на телефона на ново , някакви проложения които аз въобще не съм свалял и ми побъркват целият телефон там си стават , показват си се някакви неще , все едно някой ми управлява телефона , уайфая и данните на телефонат ми се включват автоматично нещо си ги пуска за да мойе да има интернет на телефона и да си сваля там някакви си приложения и да си ги инсталира стават наи различни грешки аз натискам да си влезна във снимките то ме кара на някакво приложение което за пръв път го виждам , постоянно ми дава там някакви си грешки телефонат ми e LG-D686
      • от Боби Акулата
        Преди време без да исках инсталирах една програма която уш беше със едно име , може би нарочно слагат други имена да се излъжеш да я инсталираш и хооп някакво подобие на вирус , та става следното: когато кликам сас мишката където и да е по десктопа дали отварям папка или какъвто и да е файл или пък натискам някакъв линк или пускам или спирам клип или като кликам 3 или 4 пъти подрет бурзо със мишката а бе кликане , се отваря интернет екплорер и ми показва там някакви си сайтове пробвам да го затворя със х но като го затворя ми се показват още 1 - 2 интернет експлорера пак със някакви си сайтове и след това като успея да ги затворя всичките и това се повтаря през няколко минути различно и ме побарква няма отърване , пробвах със Аваст антивирусната не открива нищо проверих във контрол панела във добавяне и премахване на програми да видя някаква сас странно ,чуждо име няма такава във програм файлс също и там всичко си е наред , по някой пат това подобие на вирус се активира различно или на първият или на вторият или на третият клик където и да е , деактивирах интернет експлорера и сега не се показва но се случва пак същото но за части от секундата отваря се нещо неможе да се разбере какво е и след това изчезва става така че примерно искам да пусна клип във ютуб и като натисна плея се случва първо това за част от секундата и на вторият клик на плея тогава клипа тръгва а бе много странна и ш'бана работа кажете има ли начин тази програма където я инсталирах без да искам да се е скрила някъде и да няма намиране , вирусната може да не я намира защото това може да нее вирус някаква обикновенна програма но да действа като вирус и много голямо досаждане . Веднъж си чистех компа триех стари исталационни пакети и съм я истрил тази гадина иначе щях да я разбера коя е ама... Та помагайте със каквото можете
      • от Georgi Monov
        Здравейте.Имах уйндоус 10 на латопа, но нещо много взе да ми забива и си инсталирах  7цата,но се появи проблем.Инсталирах драйвърите,за които се сетих, свалих си и 1-2 прорами,които автоматично проверяват и свалят драйвъри и уш всичко нужно е инсталирано,но не ми разпознава нищо сложено в usb-тата. Нито външния хард диск,нито мишката, нито флашката кавото и да сложа нищо не става все едно  няма нищо в усб-то.В девайс мениджъра ми излизат с жълта удивителна уш търси  само да им инсталира драйвъри,но накрая изписва "unsecesfull installedl" и нищо не инсталира.Другия ми проблем е,че камерата не миразпознава.В сайта на пройзводителя няма драйвър за камерата. Някой да знае как мога да го оправя? Още един проблем се появи - субтитрите излизат на маймуница.
        Лаптопа е hp d054su
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение