girl_interrupted

Write-protection? Как да я премахна?

2 мнения в тази тема

Тъй като не видях нищо подобно, реших да направя тема. Но като се поразрових повече в нета, видях, че има доста хора с подобен проблем. Случката е следната: дадох си МП3 на една приятелка и като ми я върна всички файлове вътре бяха write-protected. Какво означава това? Не мога да качвам нито да трия от MP3. Много ще бъда благодарна ако се обърне внимание и някой ми даде насоки какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kanchor
        USB портовете се захранват след изключване на компютъра, а не искам клавиатурата ми да свети цяла нощ
        Motherboard -  MB ASROCK H110M-HDS LGA1151
        Windows 10 Pro 64-bit 
      • от ever20102
        Таблета  ми  TURBOX   от известно  време включва  нормално  зарежда Андроида  но  не зарежда  стартовия  панел а  постоянно реклами ,разни клипчета е тн  глупости. При посещение на сервиз  майстора каза  , че е вирус  той  не може да помогне в случея.   Да   се  чуе  и друго  мнение  няма да навреди.  Поздрави
      • от xXx*Triple*xXx
        Здравейте хора от няколко дни леля ми има проблем с facebook профила си Наскоро имаше някъв пост за някъв нов вирус който го има в facebook в една страница в facebook но тя не знае и отворила някъв линк за някво приложение виж какво мислят приятелите ти за теб и сега всеки ден постоянно по стената и се публикуват някви линкове от нейно име Ето няколко поста които уж се постват от нея но всъщност са от вируса : Нова функция във Facebook да виждаш кой е гледал профила ти?
        Винаги ти се е искало да знаеш какво мислят хората за теб? Вече е възможно! Разбери сега
        Любопитно ли ти е какво мислят хората за теб?! Свали това приложение сега!
        Нова функция във Facebook да виждаш кой е гледал профила ти? Влез, за да разбереш
        и има един линк който води към изтегляне на приложението на всяка публикация която се постне на стената и но линка няма да го поставям тук !!!
        Някой знае ли начин как да блокирамe това приложение да спре да публикува от нейно име на стената и такива постове,защото тя ги изтрива и то след няколко минути поства наново и наново и затрупват цялата стена изтрива ги но те се постват по 5 10 пъти след това отново ?
      • от moskvichpich 2
        Добър ден. Имам проблем с лаптопа (TOSHIBA Satellite C660-1K9), който ако има значение е преинсталиран преди около два месеца и е със Windows седмица. Миналия ден свалях снимки от фотоапарата (SONY DSC-W710). Извадих му картата памет (Кingston SDHC 8GB) и я сложих в слота на лаптопа и нямаше проблем. Вчера пробвах и не реагираше, но си казах, че ще опитам на следващия ден. Днес ми излезе надпис за актуализация, лаптопа си се рестартира и така. Опитах, не става, нито със кабел нито от картата. Четох по чужди форуми, влизах в Device Manager, деинсталирах драйвери, рестартирах и нищо. Лаптопа си дейтва все едно нищо не включено. Като ключа апарата със кабел, си светва една оранжева индикация, че се зарежда и според мен не е от кабела, но не знам. Благодаря предварително.
      • от Свали Музика Видео
        Име на програмата: X-Down
        Версия: 0.4
        Официaлен сайт: http://www.x-down.info
        Системни изисквания: Windows XP, 7, 8, 8.1, 10
        Линк за сваляне на програмата: http://www.x-down.info/X-Down.exe
        (ако имате проблем с инсталационния файл горе ( Setup Error -f) можете да изтеглите PORTABLE версията от тук: http://www.x-down.info/X-Down.zip
        Видео: https://www.youtube.com/watch?v=F37FDULqy7Q
        Език на програмата: български
        Въпроси относно програмата: xdownprogram@gmail.com

X-Down е програма за сваляне на клипове от vbox7, youtube, vimeo, data.bg, facebook, dailymotion и още много други. Поддържа и еротични сайтове.
        С програмата се работи лесно просто копирайте линка към клипа и го поставете във формата на програмата, ако искате след свалянето на клипа да го конвертирате в MP3 примерно посочете от падащото меню 'mp3' и натиснете 'Свали'
        Също така можете да конвертирате и Ваши видео клипове, кликнете на втория раздел 'Конвертирай', придърпайте клипа към формата на програмата, изберете си формат и натиснете 'Конвертирай'
        Възможни формати за конвертиране на клиповете са:
        mp3 avi mp4 flv mpeg wmv mkv Също така можете и да изрязвате част от аудио (MP3) файл. Придърпайте аудио файла към формата на програмата изберете начало и край за изрязването и натиснете 'Изрежи'.

ВАЖНО: При излизане на нова версия ще бъдете уведомени при стартирането на програмата, за да продължи да работи програмата ще трябва да я обновите. Обновяването е бързо от порядъка на 5-10 секунди. Обновления излизат при промени в интерфейса на програмата или ако някои от сайтовете примерно (vbox7, youtube) правят промени по сайтовете си.

http://www.x-down.info/xdown1.PNG

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение