girl_interrupted

Write-protection? Как да я премахна?

2 мнения в тази тема

Тъй като не видях нищо подобно, реших да направя тема. Но като се поразрових повече в нета, видях, че има доста хора с подобен проблем. Случката е следната: дадох си МП3 на една приятелка и като ми я върна всички файлове вътре бяха write-protected. Какво означава това? Не мога да качвам нито да трия от MP3. Много ще бъда благодарна ако се обърне внимание и някой ми даде насоки какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Meitrix
        Здравейте на всички. Искам да си направя подарък за предстоящите празници ..... та, насочил съм се (от прочетените теми във форума) към активни колонки 2.0 и по-точно "MICROLAB SOLO 7C" + sound card (за която нямам идея каква да търся).Предимно ще слушам музика на компютъра и тв, важно ми е най-вече чистота на звука, бас не толкова. Паричките които ще инвестирам са: +/- 400лв.Изчетох подобните теми и ме интересува дали има нещо актуално в момента? Помещението ми е 15-18кв.м. За опцията усилвател + колони по-скоро не, но съм склонен да размисля . Бих проверил всяка препоръка от вас, за което благодаря искрено.
      • от jrec
        Здравейте. Закупих си Solid State Drive (SSD) Kingston SSDNow UV400, 240GB, 2.5", SATA III с цел резервна памет. Вкарах го във кутия за външен хард диск 2.5'' с USB - 3. След това го включих през USB към компютъра си, но на експлоръра диска не се вижда. Иначе в "Устройства и принтери" се вижда, инсталирах помощен софтуер на Kingston - "Kingston manager", той също го вижда като втори диск. Какво трябва да направя за да се покаже на експлоръра и да започна да го използвам за резервна външна памет? OS ми е Windows 10 pro.
        Благодаря предварително за евентуална помощ.
        Намерих сам работещо решение: https://www.kingston.com/us/support/technical/products?model=suv400s3
        Сега проблемът ми е как да повиша скоростта на трансфер. В Гугъл намерих препоръка за промяна на BIOS от режим IDE в режим AHCI. Лошото е, че не намирам вариант като влезна в BIOS как да стане. Дъното ми е Gigabyte GA-MA69VM-S2.
      • от Invocation
        Така да си кажа болката, преди 3-4 месеца ми донесоха един Dell лаптоп (не помня модела) и човека искаше да му инсталирам windows 7, само че след инсталирането не може да открие драйвъри нито за wi-fi нито за USB, флашка не чете, USB мишка не чете. Сложих му windows 10 и всичко тръгна. Сега има при мен 6 лаптопа чисто нови Lenovo ideapad 110, ситуацията е аналогична. Стигам до извода, че по някакъв начин ги заключват само за win10, просто не виждам друго обяснение как технология като USB която е на 20 години и работи още от времето на XP изведнъж на новите лаптопи не приема нищо освен win10.  Въпроса ми е някой сблъсквал ли се е с подобни проблеми и има ли решение да се инсталира win7 на нов лаптоп?
      • от Bbt_sm
        Зфравейте. Искам да забраня да се използват флашки. За целта влязох в регистрите  "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\ Services\USBSTOR\Start"  и промених стойността на 4-disable. Но когато сложа флашка, която никога не е слагана досега, стойността се връща на 3 и флашката се вижда. Как да се справя с този проблем?
      • от Gangosa
        Добър ден с телефона от заглавието съм с инсталиран есет нод антивирус .Вируса го наблюдавам от 2 месеца+ 
        Какво ли не пробвах есет истри някой работи но ми останаха вируси. Искачат докато сърфирам до като съм отворил кое ли не приложение ,докато не съм отворил нищо пак ми искачат реклами или подкана да се инсталират вече предварително свалени програми .Намерих ги трия ги всичките от папката, но има ли интернет се истеглят тея приложение значи пусна ли си от мобилния ми интернет някой ползва данни от моя телефон и ми тегли приложения които искачат ужас.Моля за съвет какво да правя.
        ето снимки:

photo upload
        Ето и видео http://dox.bg/files/dw?a=74577e523a   или https://mega.nz/#!0g9HSSZL!EYSxZjgOAkBACALSzXNpMEjBmLUchfGAEMwi7SuvzbA
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение