girl_interrupted

Write-protection? Как да я премахна?

2 мнения в тази тема

Тъй като не видях нищо подобно, реших да направя тема. Но като се поразрових повече в нета, видях, че има доста хора с подобен проблем. Случката е следната: дадох си МП3 на една приятелка и като ми я върна всички файлове вътре бяха write-protected. Какво означава това? Не мога да качвам нито да трия от MP3. Много ще бъда благодарна ако се обърне внимание и някой ми даде насоки какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Kuncavia
        Здравейте,

Вчера реших да сваля една игра, при инсталирането започнаха да изкачат разни реклами и осъзнах че съм се наиграл жестоко. Понеже не ми се преинсталира отново да питам за решение... Вируса който съм хванал инсталира постоянно разни приложения, включително firefox, chrome, които нямат нищо общо и просто като ги отвориш излизат различни търсачки. Вируса спира Windows Defender и не мога да го включа. Ъпдейтвам го и тръгва, след няколко часа пак. Сякаш трие ъпдейта и го изключва. Сложих Malwarebytes и хвана над 204 файла. Спря изчакащите прозорци и реклами, но продължават да се инсталират от време на време различни програми. Ще направя screen и на тях в последствие. 
        Някаква идея как да се отърва от тази гадина или е изгубена кауза? 

• от WindyFoxBGR
        Имам един малък проблем с живата флашка на която имам Кали Линукс. Буутвам флашката, работи правилно, но щом изключа компютъра и буутна отново флашката го има само линукса, без файловете които съм създал, свалил и т.н. Някой да знае решение? Всички отговори са приети!
      • от Кирил Димитров
        Здравейте. Имам следния проблем, вчера опитах да си кача музика на mp3-ката ( обикновена китайска мп3-ка ), но не иска да ми я прочете. Работя на лаптоп, деинсталирах usb портовете и пак не се получава. Нямам диск за драйвъри към нея, работеше си без проблем.

• от Kuncavia
        Здравейте,

През последната седмица все по-често ми се случва разни сайтове, които отварям да препращат директно към друг сайт. И то нормални сайтове, за пример ще дам форума на дата. Отварям го и след 10 секунди без нищо да натискам ме прехвърля на страницата на efbet. И не е ссамо той, но само за него се сетих в момента. Въпроса ми е, дали глупавите реклами които ползват са ги прецакали или проблема е в моя телевизор. Интересното, е че се случва и на двата ми компютъра, единия в офиса, койот е преинсталриан миналата събота и личния... 
        Преди малко направих проверка, и това препращане ми се случва само под Google Chrome, пробвах с Edge, но там не ме прехвърли на никъде. Везните клонят към моя телевизор, но пък ми се случва само на определени сайтове. В kaldata примерно не ме препраща на никъде... 
        п.п. sportal пък ме препраща към us.aarola-bargain-buy..
        Поздрави, 
      • от Johny_Knoxvile
        Здравейте,
        лаптопчето е малко старо,но върши работа,поне вършеше докато не се напълни с боклуци и уиндоуса се скапа.
        Модела е ASUS K50IJ,има я опцията в BIOS за бутване от USB,eстествено е и  зададено като приоритет да е първо и до тук.
        Използвах няколко флашки,няколко Windows 7 копия,пробвах във всичките USB-портове,не иска и не иска да се стартира от флашката .На настолното PC всеки запис тръгва от раз,на лаптопа не.Може ли някой да помогне?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение