girl_interrupted

Write-protection? Как да я премахна?

2 мнения в тази тема

Тъй като не видях нищо подобно, реших да направя тема. Но като се поразрових повече в нета, видях, че има доста хора с подобен проблем. Случката е следната: дадох си МП3 на една приятелка и като ми я върна всички файлове вътре бяха write-protected. Какво означава това? Не мога да качвам нито да трия от MP3. Много ще бъда благодарна ако се обърне внимание и някой ми даде насоки какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от CaptainJord
        Здравейте, тъй като не съм достатъчно сигурен дали това е вирус правя тази тема дали и вие се съмнявате за това. Процесът, който ми излезе е msi. Не съм сигурен дали е 100% вирус и затова не съм го качил в HJT.

• от StefanoV08
        Здравейте, незнам дали тук е правилното място за тази тема, но преинсталирах драйверите на УСБто и сега не разпознава нищо, само мишката и клавиятурата, но тях ги активирах от БИОСа. В Device Manager излиза това 

П.С. Върнах фабричните настройки на биоса чрез джъмпера на дъното и незнам дали от там може да идва проблема 
      • от CaptainJord
        Здравейте преди 3 месеца си взех нов компютър, струваше ми към 1020лв.Наскоро преди 2-3 дена ми влезе някакъв вирус и мисля, че е mail.ru след като инсталирах една програма и се инсталираха други 3-4 програми. С която и антивирусна да сканирам вирусите се махат за 2 минути и пак се появяват, антивирусната ги засича, уж ги трие но съвсем не е така. Колкото и клипове да гледам не става. Не искам да го преинсталирам защото ми е нов с Windows 10 съм. Събирах много време за да го взема. Много ви се моля помогнете ми !! 

• от O.o o.O
        Здравейте, на Windows 10 от време на време (около 30мин) за много кратко премигва на екрана едно прозорче сякаш се отваря някаква програма,но веднага щом се покаже изчезва. Не можах да разбера и какво се опитва да отвори. Ще може ли някакви съвети да го оправя проблема, че е много дразнещо и понякога пречи на работата. Благодаря предварително!
      • от hudyr

WinSetupFromUSB е програма за създаване на зареждащи/многозарядни(bootable/multiboot) флашки/твърди дискове.
        Работи с голям брой windows и linux дистрибуции.
        Може да създава инсталационна медия с FAT32 файлова система, като разделя по-големите(4GB+) файлове на части - запазва се съвместимостта с UEFI.
        Официален сайт | Изтегляне | Поддържани дистрибуции | Често задавани въпроси | Уроци
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение