girl_interrupted

Write-protection? Как да я премахна?

2 мнения в тази тема

Тъй като не видях нищо подобно, реших да направя тема. Но като се поразрових повече в нета, видях, че има доста хора с подобен проблем. Случката е следната: дадох си МП3 на една приятелка и като ми я върна всички файлове вътре бяха write-protected. Какво означава това? Не мога да качвам нито да трия от MP3. Много ще бъда благодарна ако се обърне внимание и някой ми даде насоки какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• Иска драйвери при инсталриане на windows 7
      от Йоан Арабов
      Здравейте вземах нов хард диск на стария компютър защото изгоря и тръгнах да инсталирам windows 7 ulitimate от флашка която си ми е специално само за инсталиране на windows 7 и гарантирано работи пробвах на моя всичко тръгва на онзи ми иска дравейве Ето като в този клип :
      Нямам как по друг начин да инсталирам windows 7 защото и двата компютъра нямат CD
    • Информационно съобщение или вирус?
      от Tony Yordanova
      Здравейте, получих едно "Информационно съобщение" в панела на уведомленията, като го отворя излиза съобщение на странен език (Гугъл преводач го разпознава като албански). Мисля че е вирус, но не мога да го премахна от уведомленията. Някой знае ли как мога да го изтрия? Прилагам снимка на екрана.

• Имам проблем със USB-то на лаптопът ми
      от ZILT Gaming
      Здравейте имам проблеми със Лаптопът ми пускам флашката във лаптопът и не дава нищо  също така пускам мишката пак нищо а мишката свети и 2-те работят на другият компютър . Какво ли не пробвах Уиндолсът е 8.1 моля ви за малко помощ ERROR CODE 39 
    • Windows 10 to Windows 7
      от batimati
      Добър вечер! Моля обяснете ми как да си инсталирам windows 7 върху windows 10. Изтече срока от 1 месец, в който можех да го направя, но така или иначе старият ми windows беше 8.1.  Имам приготвен USB диск с windows 7, но не знам как да вляза в BIOS или не знам и аз за да почне инсталацията на windows 7 от флашката.
      Моля помогнете!
    • Проблем с PC Волан
      от Darkuss
      Здравейте, днеска си купих Hama Racing Wheel Thunder V5, но имам проблем  с завиването в игрите (лфс,етс2) Когато завивам малко, в играта се завъртва докрай, а пък ако не правя нищо волана (този в играта) стои леко в дясно.... С инсталирани драйвери съм и на windows 7. Моля някой да ми помогне
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение