Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте.Получи се следното нещо.PC-то ми прави някакви проблеми.Рестартира се много пъти едно след друго,някой път при пускане стига до половината и наново рестарт.А по някога забива на едно положение и край.Та мисълта ми е друга.След като ми се рестартна 10 пъти,най накрая успя да зареди като хората.И аз реших да влезна в фейса,но изведнъж ми изкача прозорец на security exception и пишеше на английски много неща.Понеже съм го виждала въпросното нещо но на бг език,натиснах по памет нещо си....но,какво се получи в същност.При влизане в профила ми излиза ето това (прикачения файл) и ..... незнам как да го оправя.Ако темата не е за тук,нека модераторите я преместят.Извинявам се предварително.А,и исках да кажа,че ако пробвам с друг профил да влезна няма проблем,само с моя не може.А иначе с моя профил влизам без проблем от телефона си.Ами това е,помагайте!

Редактирано от easy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси първо компютъра на сервиз да му прегледат хардуера и да му направят профилактика, а след това вече ще се проверява Windows и софтуера му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То май не излезе това което исках да видите :(post-201615-0-15060700-1343516340_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да ти се рестартира компютъра още по време на пускането вероятно има проблем или със захранването или пък имаш издути кондензатори на дъно, захранване, видеокарта. От тези чести прекъсвания и рестартирания се съсипва и самата ОС. Ако не си запознат поне малко с хардуер на компютъра го занеси на сервиз да го прегледат. Може да се наложи и преинсталация на Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм запозната - да.Но най-вероятно е несъвместимост със дънната платка,така ми бяха казали.Няма ли начин това сега да се оправи,той от многоооо време си ги прави тези номера със рестарта.Имам в предвид,това със фейса как да се оправи

Редактирано от easy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от доста време ти прави проблемите. Така или иначе трябва да се оправи точно този проблем. Неработещ хардуерно компютър може да прави всякакви проблеми при зареждане на ОС или при работя с различни програми. Може да имаш вируси и какво ли още не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това от доста време ти прави проблемите. Така или иначе трябва да се оправи точно този проблем. Неработещ хардуерно компютър може да прави всякакви проблеми при зареждане на ОС или при работя с различни програми. Може да имаш вируси и какво ли още не.

Да както казва колегата по горе, щом ти прави проблем pc-то трябва да го види някой който е по запознат със нещата, за да ти каже точния проблем на компютъра.

Рестартирането се получава от следните проблеми: Изгорял-повредени кондензатори на Дънната платка, Повредена видеокарта. така че вариантите са доста без да го видим какво, що можем само да предполагаме какъв е проблема, Лично мое мнение заведи го в някой сервиз...

Редактирано от Wi-Fi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а самото security exception е от грешната дата и час на компютъра... но рестартите може и да са заради вируси, но преди проверка за вируси първо се прави наистина проверка на хардуера... отделно си инсталирала боклука флекс тайп и си лепнала вируса на майрософт

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък предлагам да изключиш едно по едно антивирусната,ако имаш противошпионски софтуеър ,или друга програма за защита ако има.Така ще се разбере дали не е това причината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес преинсталирахме PC-то,но се получи следното....като заредя на Mozilla и влезна в фейса,се показва на ново същото Security Exception на картинката има едно човече като пощальон.Та пробвахме със друг профил,но уви,пак същото положение.Излиза че с този браузер не може да се влезе никъде,просто на всеки сайт го показва това и не може нищо да се направи.А го теглихме от нета,не да го инсталираме от PC-то.Взехме да пробваме със Интернет Експлорер,тука успявам да влезна в фейса,но....изкача еднин прозорец (дано успея да прикача файла за да го видите,че с 300 зора успях да влезна за да ви пиша)но с две думи пише -Информацията,която сте обменили с този сайт не може да бъде видяно или променена от други.Има обаче проблем със сертификата за защита на този сайт. .Сертификата за защита е от доверен сертифициращ орган. .Този сертификат за защита е със изтекъл срок или все още не е валиден. .Сертификата има за защита валидно име,което отговаря на името на страницата която се опитвате да отворите. И има - искате ли да продължите - да,не и преглед на сертификата. Но каквото и да натиснем,тази табела излиза пак и пак и пак....и така пречи на всичко,не можеш нищо да отвориш като хората.Забива на дадената страница и край... Еми това е,ако можете помагайте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а самото security exception е от грешната дата и час на компютъра...

А имаш ли идея как да го оправя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А имаш ли идея как да го оправя?

Ако се намираш в България......

http-~~-//vbox7.com/play:1268e465c5

Редактирано от Мохикан. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Готово,всичко е оправено :) Един приятел снощи ми влезе в компа с една програма и наистина проблема идвал от грешната дата и година....кой да ти знае че може да е това :D Благодаря на всички отзовали се :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Колеги, след , като рестартирам компютара ми излиза тази грещка. Някои има ли идея за какво ставата така ? 

greshka.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Джон Сноу написа:

Здравейте! Колеги, след , като рестартирам компютара ми излиза тази грещка. Някои има ли идея за какво ставата така ? 

greshka.png

Касперски , Авира , Комодо , ЗонеАларм ... нещо още има ли сложено. Втора тема и явно проблема е комплексен. :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.