Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ако може някой да ми изясни малко повече този метод за печелене. Аз прочетох някой работи но не ми стана много ясно. И благодарч предварително! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toва са глупости.

Тотални, не се хващай!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз прочетох някой работи

По-добре прочети някои работи за родния си език, а за да изкараш пари, се хвани на истинска работа. Пари от PTC се печелят, но много бавно и много трудно и според мен далеч не си струва.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости са за този на когото не му се занимава! stanislav georgiev, половината от парите за компа (в подписа ми) са изкарани от кликане. Така че сам си прецени дали са глупости. Знай обаче, че се иска много труд, търпение и упоритост. П.П. Ако желаеш се свържи с мен на ЛС и ще ти обясня по-подробно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости са за този на когото не му се занимава!

stanislav georgiev, половината от парите за компа (в подписа ми) са изкарани от кликане. Така че сам си прецени дали са глупости. Знай обаче, че се иска много труд, търпение и упоритост.

П.П. Ако желаеш се свържи с мен на ЛС и ще ти обясня по-подробно.

Не виждам компютър в подписа ти, това как да го разбирам? :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам компютър в подписа ти, това как да го разбирам? :P

Кликни на банера в подписа ми - така го разбирай. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кликни на банера в подписа ми - така го разбирай. ;)

А, той бил блокиран, ето какво било...

Ами здраве да е, аз пък за компютър ще работя по "трудния начин", на трудов договор.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости са за този на когото не му се занимава! stanislav georgiev, половината от парите за компа (в подписа ми) са изкарани от кликане. Така че сам си прецени дали са глупости. Знай обаче, че се иска много труд, търпение и упоритост. П.П. Ако желаеш се свържи с мен на ЛС и ще ти обясня по-подробно.

Да бе, да... От кликания по 0.001 цента ще извадиш нещо през крив макарон. И то ако ти го дадат. Стига простотии, тези теми станаха като зараза. От никакво кликане не се вадят пари, а от реферали, т.е като завлечеш други в този тип организация, много подобна на финансова пирамида.г

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе, да... От кликания по 0.001 цента ще извадиш нещо през крив макарон. И то ако ти го дадат. Стига простотии, тези теми станаха като зараза. От никакво кликане не се вадят пари, а от реферали, т.е като завлечеш други в този тип организация, много подобна на финансова пирамида.г

Като не са ти дотам ясни някои неща, защо се пънеш да се правиш на интересен? Рефералите са едно на ръка. Аз лично никого не завличам, всичко се прави доброволно и ако искаш! Реферали предимно се купуват и са за известен период от време. Изобщо не ми се занимава да обяснявам на дървени глави, защо и какво биха спечелили от кибицането си пред компа - който иска! Има доста сайтове, които плащат добре, но искат здраво и продължително кликане.

Disasterpiece, баш това е трудният начин, защото иска много търпение и отнема много време .

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като не са ти дотам ясни някои неща, защо се пънеш да се правиш на интересен? Рефералите са едно на ръка. Аз лично никого не завличам, всичко се прави доброволно и ако искаш! Реферали предимно се купуват и са за известен период от време. Изобщо не ми се занимава да обяснявам на дървени глави, защо и какво биха спечелили от кибицането си пред компа - който иска! Има доста сайтове, които плащат добре, но искат здраво и продължително кликане.

Disasterpiece, баш това е трудният начин, защото иска много търпение и отнема много време .

Има доста сайтове, които не плащат и мамят. Има доста потребители, които дори пускат теми по форуми, за да измамят някого да кликне или да заблудят някого да кликне на техен реферал и да се регистрира с него, с което потребителят който е пуснал реферала, получава някакво възнаграждение. Това си е чиста финансова пирамида и не ми обяснявай противното!!! Има стотици теми в български и международни сайтове за измамите от тези сайтове и потребители, ревящи.. Никой не дава пари за кликване, което може да се направи автоматично с програма дори. Добро плащане от порядъка на 500Евро на месец от такъв сайт няма никой да види и това е само за БЕЗДЕЛНИЦИ, които няма цял ден с какво да си заемат времето. Вместо да кликате продължително, вземете си намерете по-добра работа. Кликането с цена от половин цент можете да си го задържите и не лъжете хората. Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хем плащат добре, хем здраво и продължително. И като разделиш парите на времето?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хем плащат добре, хем здраво и продължително. И като разделиш парите на времето?...

Резултатът е развита китка и потрошени мишоци .
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, бравос! Снимката с транзакцията е баш за невярващите и тези дето си мислят, че това са глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. във форума не се толерират реферали

2. за толкова пари не бих си мръднал мишката

3. покажете ми SWIFT съобщението, и аз мога с редактор да си спретна един лист хартия

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3. покажете ми SWIFT съобщението, и аз мога с редактор да си спретна един лист хартия

Капитане, не всички можем да работим за известни компании и да вземаме големите заплати за месец - нали така?

Факт е, че има хора, които изкарват на ден по над $150 само за час работа и то именно от такива сайтове. 

И повярвай ми, че тук Фотошоп няма никаква намеса.  ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са глупости-жената преди време се беше хванала с един такъв сайт,после май и с още няколко---едвам и издържаха нервите да изкара 5 долара,че по-малко не можело да се тегли.Отказа се разбира се ,но все пак изкара 5 долара за......3 месеца :lol6: Това сериозно ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Капитане, не всички можем да работим за известни компании и да вземаме големите заплати за месец - нали така?

Факт е, че има хора, които изкарват на ден по над $150 само за час работа и то именно от такива сайтове. 

даже за 5 минути работа на ден :D

Не са глупости-жената преди време се беше хванала с един такъв сайт,после май и с още няколко---едвам и издържаха нервите да изкара 5 долара,че по-малко не можело да се тегли.Отказа се разбира се ,но все пак изкара 5 долара за......3 месеца :lol6: Това сериозно ;)

Ма тя явно не е попаднала на правилния сайт, я виж тук какви пари се разхвърлят :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aми моите уважения ма да се хване този,който вярва и да види за какво става на въпрос ;)-не само да драска глупости. Она горката и посинеха пръстите да клика на нек,ви реклами,та зарибяваше и колежките си да се регистрират та да и стават реферали ,или нещо си подобно.Попиля клавиатурата на компчето за 5 долара :lol6:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А, бравос! Снимката с транзакцията е баш за невярващите и тези дето си мислят, че това са глупосpri

аз сам доцент в тоя бранш , има пари  

капитане това пайпал ордер на моментално плащане, какво да си покажа като си бос

Aми моите уважения ма да се хване този,който вярва и да види за какво става на въпрос ;)-не само да драска глупости. Она горката и посинеха пръстите да клика на нек,ви реклами,та зарибяваше и колежките си да се регистрират та да и стават реферали ,или нещо си подобно.Попиля клавиатурата на компчето за 5 долара :lol6:

еи братле аз   три лаптопа счупих докато намеря каде са парите в тази игра

тая баница не е за всеки,а пък за скептици хептем!!! ако някой иска да бачка  скайпа ми andrean.pln  ще помагам на сериозни

капитана е на грешен курс

Редактирано от probuxer (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз сам доцент в тоя бранш , има пари  

Има пари за хитреци като тебе, но не и за шараните, които ще ти се вържат.  :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пичове , парите още не валят от небето,това че се изкарват от нет не означава че няма да потрудите за тях,един изкарва 5$ а друг 500

Има пари за хитреци като тебе, но не и за шараните, които ще ти се вържат.  :wink12:

с нищо не сам ощетил никой

пичове , парите още не валят от небето,това че се изкарват от нет не означава че няма да потрудите за тях,един изкарва 5$ а друг 500

не сте наясно 98% за какво става въпрос ама нали бай ганио все да не се мине нещо!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че аз какво казвам - 500$ за теб, 5$ за шараните.

Делите фифти/фифти, демек за да вземеш 500$, трябва да намериш 100 шарана, с които да ги разделиш, и сметката излиза - 500$ / 100 х 5$ (500$).

Та затова си толкова сладкодумен, щото трябва да намериш 100 шарана да налапат въдицата.  :wink12:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че аз какво казвам - 500$ за теб, 5$ за шараните.

Делите фифти/фифти, демек за да вземеш 500$, трябва да намериш 100 шарана, с които да ги разделиш, и сметката излиза - 500$ / 100 х 5$ (500$).

Та затова си толкова сладкодумен, щото трябва да намериш 100 шарана да налапат въдицане

там където аз работя,шараните се наемат 

наел сам си 1054

наел сам си 1054

пак се изказваш неподготвен ей

наел сам си 1054

а може и сам да бачкаш 

наел сам си 1054

а може и сам да бачкаш 

и ще вземеш колкото си изкарал има един грък изкарва 2500$ месечно аз не  му гледам канчето, 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.