Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Публикувано изображение

ГРОЗДЕТО КАТО Е ВИСОКО...........КАЗВАТ,ЧЕ Е КИСЕЛО!!!!

ГРОЗДЕТО КАТО Е ВИСОКО...........КАЗВАТ,ЧЕ Е КИСЕЛО!!!!

КОЙТО ИСКА НЕКА МИ ПИШЕ,НЯМА ДА СЪЖАЛЯВА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Абе, ти шизофреник ли си, че сам си говориш? Не ни занимавай с твоите глупости и финансови пирамиди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не са глупости-жената преди време се беше хванала с един такъв сайт,после май и с още няколко---едвам и издържаха нервите да изкара 5 долара,че по-малко не можело да се тегли.Отказа се разбира се ,но все пак изкара 5 долара за......3 месеца :lol6: Това сериозно ;)

5 долара за три месеца? Приятел! Този дето пита ще ти повярва, ама ако остане сам да се прехранва....  5:90=0.055цента на ден. Може и да му стигнат за една кифла!И аз сериозно го написах за този несериозен въпрос!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

probuxer, браво за усърдието!

Аз също съм се заел упорито да развивам акаунта си в зеления сайт. Сигурно ще те потърся по скайп, за да обменим опит и стратегии.

Продължавай все в този дух!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

probuxer, браво за усърдието!

Аз също съм се заел упорито да развивам акаунта си в зеления сайт. Сигурно ще те потърся по скайп, за да обменим опит и стратегии.

Продължавай все в този дух!

Благодаря,пиши ми където ти е удобно!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз също съм се заел упорито да развивам акаунта си в зеления сайт.

Развивайте го и бъдете използвани от другите колкото искате. Такива теми въобще трябва да бъдат трити, а наглите им създатели - с БАН. Дошъл тук някакъв "човек" с има-няма 7 мнения с единствена цел да ни пропагандира това. Значи има и изгода, а не ни мисли доброто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има един руски сайт rublic.com . Аз там си изкарах за около 6 месеца към 20 долара . Инсталира се програма която използва изчислителната мощ на видеокартата. Работи със сигурност и парите ги използвах за зареждане на донлоад менажера на LetBit  - SkyMonk.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

аз сам доцент в тоя бранш , има пари  

Напоследък, даже обикновените доктори ги бият.  Има тема във форума. Помисли си в този случай, какво може да очаква доцентите.  А парите си ги приготви, щото момчетата дето бият, после искат и да им се плати за работата. Гледах го в някакъв филм. :D

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Има един руски сайт rublic.com . Аз там си изкарах за около 6 месеца към 20 долара...

Повече от 20 долара можеш да спечелиш, а може би не - ако се занимаваш с виртуалните валути. Но ти трябва добра видеокарта/видеокарти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повече от 20 долара можеш да спечелиш, а може би не - ако се занимаваш с виртуалните валути. Но ти трябва добра видеокарта/видеокарти.

Темата все пак не е за виртуалните валути. Пък и напоследък почнаха да се предлагат устройства със специализирани платки, с които и машините с няколко мощни карти не могат да се конкурират, нито като производителност на този тип сметки, а много повече като консумация на ток.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък, даже обикновените доктори ги бият.  Има тема във форума. Помисли си в този случай, какво може да очаква доцентите.  А парите си ги приготви, щото момчетата дето бият, после искат и да им се плати за работата. Гледах го в някакъв филм. :D

1 Доцент е научна степен а не медицинска          2-ро  много филми гледаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц. Научно звание е или по-просто казано - длъжност. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Развивайте го и бъдете използвани от другите колкото искате. Такива теми въобще трябва да бъдат трити, а наглите им създатели - с БАН. Дошъл тук някакъв "човек" с има-няма 7 мнения с единствена цел да ни пропагандира това. Значи има и изгода, а не ни мисли доброто.

извинете,нямам нищо против някой да ми покаже как и помага да изкарвам пари,какво че той печелил нещо от това без да се отразява на мен с нито стотинка,БЪЛГАРИНА ИМА ЛОШАТА ЧЕРТА ДА Е НЕБЛАГОДАРЕН

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все тая. Искаме да видим документ за доценството и как така един доцент вместо да си гледа работата, цъка по разни линкове и пуска такива към реферали в темата. Ако не си доцент, а само някакъв  си асистент, ще черпиш бира. Има такава в емотиконите. Ммм, дали ще се справиш :)... направо да ти я покажа нея, за всеки случай: :beer:

извинете,нямам нищо против някой да ми покаже как и помага да изкарвам пари,какво че той печелил нещо от това без да се отразява на мен с нито стотинка,БЪЛГАРИНА ИМА ЛОШАТА ЧЕРТА ДА Е НЕБЛАГОДАРЕН

Ха, благодарен? Ми пращай кеш и ще съм ти благодарен. Който има желание и сам намира информация по въпроса с печеленето на пари от интернет. Това, някой  да проявява желание и благородство да ни тика в някакви истории, се нарича... :"непоискано търговско съобщение". Рекламите се плащат на собственика на сайта и се публикуват в каре, нейде отстрани на коментарите по темата (или на началната страница на сайта), не вътре в тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен въпроса стоеше така ,когато реших да се занимавам с PTC сайтове.1-во да проуча този бизнес ,има ли пари(плащания)как се работи и.т.н 2–ро Да черпя опит от най-успелите в това.мМатериалите които сам прочел бяха написани от добри хора ,които помагат на другите да започнат да плуват в този океан.Като оставят на твоята воля от благодарност към труда и да ти помогнат да печелиш ,сам да решиш дали да се запишеш като техен реферал или да не се запишеш и АХМЕТ от Саудитска арабия да те  пупи от от сайта като негов реф.  без да ти е помогнал нищо и да не получаваш нищо.Е аз предпочетох да стана реферал на Сашо от София защото ми отвори очите как да печеля,като аз не губя и 1цент отколкото да ме купи Ахмет от С.арабия!

Все тая. Искаме да видим документ за доценството и как така един доцент вместо да си гледа работата, цъка по разни линкове и пуска такива към реферали в темата. Ако не си доцент, а само някакъв  си асистент, ще черпиш бира. Има такава в емотиконите. Ммм, дали ще се справиш :)... направо да ти я покажа нея, за всеки случай: :beer:

Ха, благодарен? Ми пращай кеш и ще съм ти благодарен. Който има желание и сам намира информация по въпроса с печеленето на пари от интернет. Това, някой  да проявява желание и благородство да ни тика в някакви истории, се нарича... :"непоискано търговско съобщение". Рекламите се плащат на собственика на сайта и се публикуват в каре, нейде отстрани на коментарите по темата (или на началната страница на сайта), не вътре в тях.

:beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях останал с впечатлението, че в Саудитска Арабия всички са милионери от нефтените си и газови находища и въобще нямат нужда да работят, камо ли да да цъкат :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях останал с впечатлението, че в Саудитска Арабия всички са милионери от нефтените си и газови находища и въобще нямат нужда да работят, камо ли да да цъкат :D

грешно ти евпечатлението,цъкат даже много добре

грешно ти евпечатлението,цъкат даже много добре

и не се разхлаждат като поливат асвалта с пищова от бензин-колонката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цъкайте ве, цъкайте.....нема лошо, позволявам.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

This image has been resized. Click this bar to view the image in full size.

Публикувано изображение

This image has been resized. Click this bar to view the image in full size.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Аз ще си цъкам за парици,за вас незнам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има нужда да си самоцитираш по няколко пъти, едно и също нещо в един, или в няколко коментара. Май имаше някакво наказание за това. Прочети пак внимателно правилата на форума и условията за ползуване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има нужда да си самоцитираш по няколко пъти, едно и също нещо в един, или в няколко коментара. Май имаше някакво наказание за това. Прочети пак внимателно правилата на форума и условията за ползуване.

извинявам се не го правя умишлено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак ,темата е пари от PTC и ще бъда благодарен да прочета няколко мнения на хора занимващи се с това независимо напреднали или начинаещи нека обменим опит и да сме си взаимнополезни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.7 Всякаква форма на spam (нежелани съобщения) е забранена, било то чрез постове или лични съобщения. Това включва всякакви реклами, верижни писма и др. съобщения, изключващи тема за помощ или обсъждане, или лична кореспонденция. Избутването на тема от автора й (bumping) не е разрешено с изключение на един пост в рамките на 48 часа. Този вид спам се определя като пост след последният ви пост, който не е уместен и не носи никаква нова (коригирана, допълнена) информация по темата. Забележете, че заложеното време м/у постовете е 48 часа, а не "Днес, 20:13" и "Преди 16 минути". Това е ДОСТА под тези 48 часа! Също така бих добавил и: 1.2 Форумът да се ползва по предназначение. Той не е място за явна и скрита реклама, политическа агитация и други подобни. 2.6 Не се толерира практиката на flood – публикуване на едно и също нещо многократно, както и публикуването на голям брой мнения от един потребител едно след друго. За добавяне на информация към предишен пост има бутон "Редактирай" на всеки ваш пост. Та, да не се чудите защо ви е наказанието...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново на всички ,които изкарват парички от птс  .

Във личния ми блог сам пуснал много добра статия за всички интересуващи се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново на всички,които си почупват пръстенцата с изкарване на парички от PTC :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване