Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво ще кажете за 'Шоуто на Слави'?

Препоръчан отговор

Ей споделете си мнението за шоуто на Слави Трифинов Публикувано изображение

Редактирано от FUCK (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 267
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Пази боже от такива 'патриоти', като Слави.Иначе шоуто се изчерпа тотално...

вече се радвам от сърце. Подобни неща може само българинът да каже. Нио конкретно и доказано- думи, плюещи преуспелите хора. Завист или? Нищо лично към никого нямам.

И аз единствено в понеделник го гледам - заради актьорите. Иначе отдавна се изчерпа откъм идеи. Плюс това съм фенка на ББ и не ме кефи как му се подиграват. А Володя Стоянов го познавам лично и въоб

Досадно. И актьорите станаха еднообразни и гостите безинтерсни. Добре поне, че Слави спря изявите си като певец ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допада ми предаването. Едно от малкото неща, които гледам. Винаги може и по-добре, естествено, но на този етап е добро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toтално се изчерпа...добре че бяха тези конкурси за певец,актъор и т.н. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време ми харесваше,но вече не ми е особено интересно,стана ми еднообразно и почти не го гледам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва предаване отдавнаааа, отдавна умря. В началото наистина беше интересно, но ... Пък и Слави е голям тъпанар. Направо се чуда как толко много хора го харесват!?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя патриота отдавна не го гледам защото само гледа да се изтъкне с нещо,а и не е на моето ниво.В смисъл не са ми интересни неговите тъпизми.Понякога се заглеждам заради актьорите които са доста добри.Любо Нейков като го видя само почвам да се смея,гледах и наскоро за Цеко сифоня(голем смех).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,вие какво очаквате от едно вечерно шоу?Аз лично си го гледам всяка вечер като приспивателно Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва балета. :hush: Другото е ала бала. Слави идиота с продажните си сценаристи. То така е било винаги, ама поне в началото беше интересно. Сега е боза. Последно го гледах като си бях в България за нова година. Едни такива плоски шеги, идваше ми по-скоро да плача, отколкото да се смея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,няма начин да не са "плоски"-шоуто е направено с цел да бъде достъпно за по-широк кръг от зрители. След като не може да си прави шеги с политиците-какво му остава на Слави?Ще пуска плоски,стари вицове,за да не обиди никого......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва балета. :) Другото е ала бала. Слави идиота с продажните си сценаристи. То така е било винаги, ама поне в началото беше интересно. Сега е боза. Последно го гледах като си бях в България за нова година. Едни такива плоски шеги, идваше ми по-скоро да плача, отколкото да се смея.

<{POST_SNAPBACK}>

Ха-ха някой хора го гледат заради балета да Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя патриота отдавна не го гледам защото само гледа да се изтъкне с нещо,а и не е на моето ниво.В смисъл не са ми интересни неговите тъпизми.Понякога се заглеждам заради актьорите които са доста добри.Любо Нейков като го видя само почвам да се смея,гледах и наскоро за Цеко сифоня(голем смех).

<{POST_SNAPBACK}>

И аз вече почти не го гледам-много еднообразно е

Както каза и ти,само Цеко Сифоня и Мс фараона ме расзмиват-

особенно тази реплика на Цеко Сифоня към Фараона-А ти си просто мръсен египетски чорап,няма ме стресне некав скапан ананас Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз вече почти не го гледам-много еднообразно е

Както каза и ти,само Цеко Сифоня и Мс фараона ме расзмиват-

особенно тази реплика на Цеко Сифоня към Фараона-А ти си просто мръсен египетски чорап,няма ме стресне некав скапан ананас Публикувано изображение  Публикувано изображение  Публикувано изображение  Публикувано изображение

Поздрави

<{POST_SNAPBACK}>

И аз съм тей.Гледам го главно заради тея двама смешници.Аз съм голям фен на Цеко Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,няма начин да не са "плоски"-шоуто е направено с цел да бъде достъпно за по-широк кръг от зрители.

След като не може да си прави шеги с политиците-какво му остава на Слави?Ще пуска плоски,стари вицове,за да не обиди никого......

<{POST_SNAPBACK}>

Хе-хе, явно, защото е прицелено в по-широк кръг от зрители, затова почти никой, който познавам не го гледа. Явно някъде в България има сериозна концентрация на фенове, която не се обажда след като и в темата повечето не го гледат. :)

Как да не си прави шеги с политиците? По мои спомени си ги хранеше редовно. Е, като му дойдат на гости е света вода и им се умилква като котарак. А се пише патриот.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе-хе, явно, защото е прицелено в по-широк кръг от зрители, затова почти никой, който познавам не го гледа. Явно някъде в България има сериозна концентрация на фенове, която не се обажда след като и в темата повечето не го гледат.  :)

Как да не си прави шеги с политиците? По мои спомени си ги хранеше редовно. Е, като му дойдат на гости е света вода и им се умилква като котарак. А се пише патриот.

<{POST_SNAPBACK}>

Да бе особенно как се гаври със проф.Вучков(по прякор Кучков Публикувано изображение )
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе-хе, явно, защото е прицелено в по-широк кръг от зрители, затова почти никой, който познавам не го гледа. Явно някъде в България има сериозна концентрация на фенове, която не се обажда след като и в темата повечето не го гледат.  :down:

<{POST_SNAPBACK}>

Е,ти все пак си в Англия,а от моите познати почти всички го гледат(аз лично-за приспивателно) Публикувано изображение

Патриотизмът няма нищо общо с умилкването (май :) ).А шегите му с политиците отдавна не са това,което бяха по времето на Жан Виденов и Костов... Публикувано изображение

Просто му служиха юздата....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,ти все пак си в Англия,а от моите познати почти всички го гледат(аз лично-за приспивателно) Публикувано изображение

Патриотизмът няма нищо общо с умилкването (май :down: ).А шегите му с политиците отдавна не са това,което бяха по времето на Жан Виденов и Костов... Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

По смещтно ми е шоуто в понеделник :bye:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Патриотизмът няма нищо общо с умилкването (май :P ).А шегите му с политиците отдавна не са това,което бяха по времето на Жан Виденов и Костов... Публикувано изображение

<{POST_SNAPBACK}>

Кога съм казвал, че съм в Англия? :P Де да бях. В Германия съм. Да,тогавашните шеги бяха готини. Ех, помня времето на Каналето, когато бяха целия екип. Имаше толкова добри скечове. Леко офтопик: Никога няма да забравя как Тончо Токмакчиев веднъж беше Христо Бонбонев (май беше) и обясняваше как тренирали срещу бурета, обаче буретата имали много добра тактика, стоели неподвижно, и победили с 4 или 5 на 0. :)Публикувано изображение Това ме събори от стола тогава.

EDIT: това-онова.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога съм казвал, че съм в Англия?  ;) Де да бях. В Германия съм. Да,тогавашните шеги бяха готини. Ех, помня времето на Каналето, когато бяха целия екип. Имаше толкова добри скечове. Леко офтопик: Никога няма да забравя как Тончо Токмакчиев веднъж беше Христо Бонбонев (май беше) и обясняваше как тренирали срещу бурета, обаче буретата имали много добра тактика, стоели неподвижно, и победили с 4 или 5 на 0.  :eek:  Публикувано изображение Това ме събори от стола тогава.

EDIT: това-онова.

<{POST_SNAPBACK}>

Сложи си един сателит е :PПубликувано изображение:P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Няма пари за такива неща. 2. На общежитие съм и не дават да се слагат таквизи неща. 3. Няма ни една българска телевизия, която да ми липсва истински. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Няма пари за такива неща.

2. На общежитие съм и не дават да се слагат таквизи неща.

3. Няма ни една българска телевизия, която да ми липсва истински.

:)

<{POST_SNAPBACK}>

Ахам добре разбрах ;):P :bye:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване