Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

добре само не разбрах за тези "три лъжи"  всъчщност една от тях е вярна нали? някой знае ли изобщо и направи ли ви впечатление?

<{POST_SNAPBACK}>

Това са трите най-големи лъжи които звездите са чували за себе си.

Не са верни,а и мислиш ли,че Константин например ще тръгне да краде луканки. laugh.gif

А относно участниците в VIP Brother доста се поизложиха тоя път.Можеха много по интересни личности да вкарат.

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 280
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Не са верни,а и мислиш ли,че Константин например ще тръгне да краде луканки. laugh.gif

А относно участниците в VIP Brother доста се поизложиха тоя път.Можеха много по интересни личности да вкарат.

<{POST_SNAPBACK}>

те по-интересните не са се съгласили да участват в тоя цирк :eek:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

Ами ако не се лъжа Уйноно Райдър беше клептоманка, така че неищо не изключвам. cool.gif

А за СМС-те всеки си решава сам, но аз не давам грешни пари за глупости. Който иска нека пълни гушите на организаторите. Аз смятам да си гледам(ако исобщо го гледам) ББ безплатно. :) Дори нито един СМС да не се прати играта ще си продължи, ще гонят, ще има и "напечени гласувания" и т.н. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е.Играта ще си продължи,все ще се намерят хора които ще пращат sms-си.Но можеха да го направят по интересно,т.е. с по- интересни участници.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Вече се проявиха баш глезлите със селски манталитет - модела,дето уж бил в САЩ например - тя тази влиза и почва ведна да говори как и се ходи до WC и ведна почна да яде шоколад - все едно не е виждала преди ...

<{POST_SNAPBACK}>

Ей, SteFo, дай малко по-спокойно! ;) Това е просто шоу, а и едва ли е кой знае каква глезотия да ти се ходи до тоалетната! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих казал ,че ще стане добро шоу.Колкото по-извести,толкова повече интрига.Можеше да има далеч по-добър избор.Лично според мен щеше да е добре ако бяха влезнали:Слави Трифонов,Митьо Крика,Бойко Борисов,Христо Стоичков(ама те са умни и не се излагат...И никога може би няма да искат да влезнат)Засега ме кефи Денди (по точно не ми пука ,че казват ,че е бисексуален)кефи ме това ,че противоречи на всичко и просто още от самото начало като влезна 3-тата участничка тоий каза:"Не те познавам,ама заповядай" Както викат на село "чепършик" човек

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ей, SteFo, дай малко по-спокойно! :hush: Това е просто шоу, а и едва ли е кой знае каква глезотия да ти се ходи до тоалетната!  :hush:

<{POST_SNAPBACK}>

Аз съм си спокоен biggrin.gif Всъщност се хиля на простотията им :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те глезориите тепърва предстоят да ги видим.За мен е по интересно това,че вече започнаха интригите: изказването на Виолета Здравкова за Галя от "Каризма", че не е искренна.

А Денди просто си е такъв - интелигентен аристократ.На дали е предполагал за простотията сред която ще попадне. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пък тая Райна ми се струва голяма патка,ама тва си е лично мое мнение.Интересно ми е да видя оная дето мразела да мие чинии,защото се отвръщавала от мръсотията,че то кой не се отвръщава,

ама все някой трябва да го свърши,ами да яде без чиния тогава,неможе да чакаш на някой да ти слугува!!! :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз очаквам по-другия понеделник да видим аристократа при Кънчев,хич не ги харесвам такива надувалки.Засега по държание ми допадат Дичо(напълно естествен е,познавам го),Киро и тоя фолкаджията.Митьо пищова си е такъв смехоран и предполагам че са го поканили за да прави магарии и да има смях.За жените нищо немога да кажа ама Галя наистина не е естествена.Тая фолкаджийката също показва рогца и ми се струва малко сприхава.Ще видим......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въх... Райнето много опака жена била бре. Как го отряза момчето!... :yanim:

Изказването на Виолета Здравкова според мен си има основания - не би го казала иначе. Така е преценила.

Митьо Пищова е Диаметрална противоположност на Денди. И двамата са безпардонн, но по крайно различни начини. Единият е вулгарен простак, другият - интелигентен позьор.

Това е дотук. :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жал ми е за детето sad.gif

Тази майка му явно много го е закъсала горката,а и не може да се нарече майка-щом го използва -ужас,аз не разбирам от деца,но ако имам свое никога няма да го подложа на такова нещо,на никаква цена :yanim:

Защото това ще му остане в психиката завинаги sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че този път изборът на участници е добър, в смисъл очаквах много по-неизвестни личности, а все пак на участие са се съгласили доста различни хора, което би довело до интересни резултати при живота им в екстермни обстоятелства под едни покрив. Можеше да има малко повече интелигетнти хора, но донякъде разбирам желанието на сценаристите да задоволяват желанието на масата за простотия. Надявам се Пищовът да е вкаран вътре само, за да му се покаже, че не никакъв любимец на народа, а е жалък шут от ранга на Нидялко - и се надявам ние да му покажем, че е жалък и прост, т.е. надявам се да изхвръкне поне в първата тройка. Що се отнася до Здравкова и детето й, аз не виждам нищо лошо - тя е смела жена, която е решила да влезе в устите на хората с това си действие, с което е знаела, че ще предизвика скандал. Не мисля, че детето ще бъде травмирано или нещо друго негативно от самия факт, че е влязло в къщата с майка си. Предполагам, че при първи признаци за недостиг на храна и за него или ситуация, която ще разклати здравето му по какъвто и да било начин - то ще бъде изведено оттам, по един или друг начин. Но засега не виждам то да трупа нищо друго освен интересни впечатления - ако на мен ми бяха предложили да вляза в къщата с детето си, аз също щях да се съглася - разбира се при първото съмнение, че може нещо да неприятно да изживее, бих си тръгнала. Ще видим дали и в случая на Виолета ще е така, засега не бих могла да я съдя за нищо.

Както и предполгах Кирчо няма да ползва много дрешки ;) , Лили също мисля, че ще заложи на това. Много ми е интересно да разбера Галя от Каризма що за човек е наистина. Връзката на Константин и Райна също е твърде интересна и бурна - надявам се да не се взривят отношенията им, те са много различни и ми е интересно да наблюдавам как двама толкова пративоположни човека ще съумеят да запазят това, което имат помежду си :P Ох, също много се надявам Нейнски да не ме разочарова, изключително приятна ми е засега. Не знам как се получава, но от мъжете като че ли мога да очаквам много по-малко изненади, много са естествени, дори и по позьорски начин хаха, докато жените сигурно ще поднасят още много изненади, наиситна се надявам този път в последните четирима да има две жени. И още нещо се надявам, да не номинират Здравкова - само защото са уж загрижени за детето (ако то се чувства добре) ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Детето ще бъде използвано.Лошо е за него.

Митьо Пищова си е простак,но това според мен няма да му донесе изгонване.Тази вечер ме подразни Константин с настояването за интимност с Райна-според мен беше театралничене-всеки мъж може да издържи поне 24 часа без секс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен Галя много ме дразни :P Най-неестествена е от всички,пренаслана.. :)

Изказването на Виолета Здравкова беше напълно вярно :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Детето ще бъде използвано.Лошо е за него.

Митьо Пищова си е простак,но това според мен няма да му донесе изгонване.Тази вечер ме подразни Константин с настояването за интимност с Райна-според мен беше театралничене-всеки мъж може да издържи поне 24 часа без секс.

<{POST_SNAPBACK}>

Дъг;асен съм за Константин. Той май искаше да подразни целия БГ народ- Вижте ме как мога да си барам Райна. Тя много добрре му го каза. Браво на нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Победител ще е този с по-богати роднини и приятели!

За сега предаването ми се струва голяма простотия, може би Дичо е най-свестния от всичките.

Лично на мен ми се искаше Светльо от Хиподил да го бяха вкарали вътре.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствения ми коментар е просто адски изсмукано е тва шоу 1вото беше кажи речи бива тоест не ме кефеше обаче беше естествено 2рото отсякаде си личеше че вече се преструват и просто даже не съм го гледал и 1 епизод най-много 1-2 часа да съм гледал от цялото шоу аааа тва е направо толко фалшиво че нямам думи най-много да го гледам ако няма абсолютно нищо за гледане или ако има нещо по-голо което очевидно ще има защото просто няма кво друго да покажат

Edit: може би наистина ако беше влезнал Азис да го гледам

и забравих 3-тата причина да го гледам - чакам CSI:Las Vegas

Редактирано от ZeW (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Единствения ми коментар е просто адски изсмукано е тва шоу 1вото беше кажи речи  бива тоест не ме кефеше обаче беше естествено 2рото отсякаде си личеше че вече се преструват и просто даже не съм го гледал и 1 епизод най-много 1-2 часа да съм гледал от цялото шоу аааа тва е направо толко фалшиво че нямам думи най-много да го гледам ако няма абсолютно нищо за гледане или ако има нещо по-голо което очевидно ще има защото просто няма кво друго да покажат

<{POST_SNAPBACK}>

:P

Абсолютно,така си е - театралничене през цялото време sad.gif

И не разбрах какво му е VIP :P -че аз тези моделките и поп певицата не съм ги чувала даже-чак се уплаших от себе си-че съм толкова неосведомена и не им знам постиженията световни...

За първи път ги виждам,и това ми било VIP-таратанци,имам чувството че са си платили-за да влязат в шоуто.И тази пък със собствена стая-е да не е принцеса а,каква е,че е по-различна,влязла с детето си-е много интересно,за първи път се случвало това и то в България.То тука е така-в Страната на Чудесата-жертват и мило и драго да се задържат някъде-и защо нямам спомени каква беше тази-както казва Алф:*Два тона руж*sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И не разбрах какво му е VIP :P

<{POST_SNAPBACK}>

Оригиналното име на шоуто е Celebrity Big Brother, т.е. Биг Брадър за известни личности. Не е условие да са елит, достатъчно е по някакъв начин да са известни. Но понеже Celebrity е твърде натрапчива чужда дума, българските продуценти са решили да я заменят с аналог в нашия език, който да й е близък по значение. Абревиетурата ВИП, макар да предполага "важни клечки", т.е. елит, несъмнено говори и за известни хора. Затова са го кръстили така. Нищо повече.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей, каквото искате това кажете, но ако се направи награда за негативизъм и злоба, просто българите я взимаме от воле. Гледайте за какво става въпрос! Кажете нещо положително, бе хора!!!

Все другите са най-зле, все другите правят най-големите "простотии", а ние сме лелееее, света вода ненапита!

Вземете се малко в ръце и като Ви е толкова тъпо шоуто, не го гледайте пък в крайна сметка! Само плюнки! Аман от плюнки! :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване