Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Aliya

Майчинство ли е сурогатното „майчинство“ и защо Лейди се превърна в Га(р)га!?

26 гласували потребители

1. 1. За ли против сурогатното майчинство сте ?

• за
    • против
    • не ми пука кой какво ще прави с тялото си

Препоръчан отговор

WItness, и ти малко се оплиташ в собствените си думи и трудно проследявам мисълта ти..... А относно цитата ти- една от многото "интересни" хипотези, но без доказателство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дарки. Като ме хване жената, като съм с любовницата в леглото, ще се оправдая, че сурогатствам...традиционно. :D

Хъм... Интересно?! Ще се пишеш майка значи! От мен да знаеш тогава, ще родиш слонче - ей го де е хобота де се мандахерца...

Съветвам и теб да правиш така, ако не си се сетил преди мен!

Сетил съм се! Преди дори да си го помислиш! Няма да правя като теп. Щото биде тая със жените, когато бех млат. Сега, съм вече дрът и колкото по-малко индивиди от този пол се въртят около мен, толкова по-спокоен се чувствам. Жените да си ходят по магазините, а нас птиците, и да не смеят да закачат. Алеееееееей!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой схваща ли колко нови условия внася цитата, който постнах? Разбирам, че никой всъщност не се интересува нито тук, нито в парламента, освен по търговски причини. Вайшите превзеха света и сега карат през лука, на принципа след нас и потоп. Тези факти се пренебрегват, защото не пасват на старата парадигма, а тя е кауза пердута. Отива си и нищо не може да се направи, ако ще да се скъсат от лъжи и простотии.

Не става въпрос да се отрича по принцип, но нищо не е било, не е и няма да бъде толкова елементарно и просто.

Съвсем точно казано! Защото Лъжата има нужда от ресурси и слуги, колкото се може повече, за да я разпространяват и насаждат. И с порастването на човечеството и неговата порастнала мъдрост, на Лъжата ще й трябват все по-глобални сурогатни закони, все повече терор - банков, политически, икономически, военен, полицейски и прочие.

Но каквото й да прави Лъжата, тя си оства Лъжа - несъществуваща екзистенциалност, която в крайна сметка винаги се оттича в канавката като всяка помия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WItness, и ти малко се оплиташ в собствените си думи и трудно проследявам мисълта ти..... А относно цитата ти- една от многото "интересни" хипотези, но без доказателство.

По-точно - с много недостатъчно доказателство. Хипотези с много въпроси, с много малко знание по тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-точно - с много недостатъчно доказателство. Хипотези с много въпроси, с много малко знание по тях.

Е, добре. Осъзнавам, че доказателствата може би са недостатъчни. Но ще мине още малко време и вероятно ще се появят. Засега само психолозите и психиатрите ще ги разискват като хипотези на срещите си, защото наистина са интересни. За това са писали древни автори, Парацелз, една глава в "Разбулената Изида" е посветена на подобни примери за връзката между съзнание и форма. Трудността засега се състои в липсата на научна концепция за посредничещия агент и невъзможността все още да бъде разкрит (извинявам се за неяснотите, но проблемът е сложен и аз наистина избързвам, а и нямам необходимата подготовка). Вероятно моите "авторитети" (което съвсем не означава, че омаловажавам днешните) няма да прибавят тежест на тезата ми. По-интересното беше за мен да открия, че все пак тя има забележителен напредък - издигнала се е в ранг на "интересна хипотеза" от просто "суеверие". :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Законът за сурогатното майчинство обаче съвсем не е хипотеза, а страшна действителност на насаждане с всички политически средства на платената проституция (разбирай търговията с човешки тела), на обезправяне и унижение на Жената Майка и нейните деца!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко здрава "сократова ирония" от д-р Николай Михайлов, в част от интервю:

- И като се заговорихме за църквата – в последно време митрополит Николай се изказа много остро и против съжителството без брак, и срещу сурогатното майчинство? Поводът е проект за промени в Семейния кодекс, които да узаконят живота без брак. Вие сте и богослов, а живеем в ХХI век – толкова ли сме греховни, колкото звучи от устата на Пловдивския владика?

- Властта е поела курс към авангардно законодателство под лобистки натиск. Така, както са се юрнали, ще финишират първи в ада, казано закачливо, в стила на дядо Николай. Имаха идея да комбинират президентските избори с референдум за евтаназията. Сега съжителство без брак и сурогатно майчинство. После еднополови съюзи. Майка ми е мъж…

В пиеса на Едуард Олби, поставена от Явор Гърдев, се разказва за архитект, влюбен в коза. Имала неустоимо красиви очи. Чудеше се как да каже на жена си. Накрая се разбра и стана скандал. Синът му гей по любовна ориентация нямаше по принцип нищо против.

Публиката реагира със смесени чувства, озадачена и трогната, което, струва ми се, дава шанс и на подобно брачно законодателство. Няма да е зле, радикалната нежност между човека и животното да придобие законова форма. Какво би могло да попречи? Щом са решили да мислят върху подобно законодателство, ще трябва да го правят с въображение за последствията, защото тази история не свършва със сурогатното майчинство. Трябва да си представят етапите един след друг. Трябва да мислят и за козата на Олби. Митрополит Николай е амбициозен млад човек, с широко коментиран, специфичен стил. Случва се да говори по съществени въпроси, в това число и за отвъдното, с категоричност, чиято уместност е спорна. Но позицията му по спорните законопроекти трябва да бъде чута.

http://afera.bg/interviu/29375.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко здрава "сократова ирония" от д-р Николай Михайлов, в част от интервю:

- И като се заговорихме за църквата – в последно време митрополит Николай се изказа много остро и против съжителството без брак, и срещу сурогатното майчинство? Поводът е проект за промени в Семейния кодекс, които да узаконят живота без брак. Вие сте и богослов, а живеем в ХХI век – толкова ли сме греховни, колкото звучи от устата на Пловдивския владика?

- Властта е поела курс към авангардно законодателство под лобистки натиск. Така, както са се юрнали, ще финишират първи в ада, казано закачливо, в стила на дядо Николай. Имаха идея да комбинират президентските избори с референдум за евтаназията. Сега съжителство без брак и сурогатно майчинство. После еднополови съюзи. Майка ми е мъж…

В пиеса на Едуард Олби, поставена от Явор Гърдев, се разказва за архитект, влюбен в коза. Имала неустоимо красиви очи. Чудеше се как да каже на жена си. Накрая се разбра и стана скандал. Синът му гей по любовна ориентация нямаше по принцип нищо против.

Публиката реагира със смесени чувства, озадачена и трогната, което, струва ми се, дава шанс и на подобно брачно законодателство. Няма да е зле, радикалната нежност между човека и животното да придобие законова форма. Какво би могло да попречи? Щом са решили да мислят върху подобно законодателство, ще трябва да го правят с въображение за последствията, защото тази история не свършва със сурогатното майчинство. Трябва да си представят етапите един след друг. Трябва да мислят и за козата на Олби. Митрополит Николай е амбициозен млад човек, с широко коментиран, специфичен стил. Случва се да говори по съществени въпроси, в това число и за отвъдното, с категоричност, чиято уместност е спорна. Но позицията му по спорните законопроекти трябва да бъде чута.

http://afera.bg/interviu/29375.html

Много добре казано - една перверзия винаги води и други след себе си.

И не случайно вече в САЩ е премахната от закона клаузата срещу содомията.

Както е премахната и забраната да се разпространява гей ориентацията пред деца.

Насажда се неестественост и перверзия между хората, за да може човекът да се отсече от корена му и да бъде превърнат в суха треска, подмятана от политическите режими накъдето им скимне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...