Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

eli.

Мнение за Acer

Препоръчан отговор

Ще си купувам лаптоп. Спряла съм се на този http://www.technopol...49-32354G50MNKK Ще го използвам за филми,интернет,фотошоп и от време на време някоя онлайн игра. Струва ли си парите или ще ми предложите нещо друго. Бюджета ми е 800лв. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като ще е за онлайн игри - те не изискват мощна видеокарта.Този процесор може да възпроизвежда и пълен blu-ray от 40+ GB.Но на твое място бих взел този лаптоп... Със сигурност DELL е по-надеждна марка за лаптопи от Acer, а моделът е с USB 3.0, разликата между процесорите е от порядъка на 10 % и не би могла да я усетиш във Photoshop. http://pcstore.bg/la...ерен-капак-3692 Ако USB 3.0 не ти е важно - тогава смело препоръчвам този http://pcstore.bg/la...-Black-6GB-3732 Вторият съм го ползвал няколко часа и съм му инсталирал OS и куп приложения, повече от добре е за тези пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със сигурност бих взел Аcer-a. По-мощен процесор, по-мощно вградено видео HD3000. А и както казват за DELL Инспироните са най-евтините им лапове. Виж XPS серията или Алиен WARE е друго нещо но... и парите там са други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си купувам лаптоп. Спряла съм се на този http://www.technopol...49-32354G50MNKK Ще го използвам за филми,интернет,фотошоп и от време на време някоя онлайн игра. Струва ли си парите или ще ми предложите нещо друго. Бюджета ми е 800лв. :)

При този бюджет можеш да вземеш нещо посредствено. Тези 800 лева са 300 долара в Америка, сама си прави сметка за какъв стандарт на живот са мислени...

Сега. Аз лично бих взел Lenovo Ideapad B570. HP са много гадни за почистване, Dell за тези пари няма свестен, Asus ако нещо се развали задължително трябва да мине през официалният сервиз за марката, Acer има още да се учат, ТОшиба са боклуци. Единствено Леново съумяват да балансират цена/качество. Не случайно задминава всички (вече трябва и HP, ако ли не- до месец два ще са на 1-во място по продажби).

Получаваш процесор, достатъчен за нуждите ти, и сравнително студен (за стандартите на лаптоп).

Получаваш 500 GB дисково пространство.

Получаваш HD3000 вградено видео, което ще ти е предостатъчно.

Получаваш матов екран, което е незаменимо при по-силна светлина!

Поздрави и лек ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Много се палиш. Всъщност, видеокартите са на едно ниво, като HD3000 e посредата по производителност

http://www.notebookc...00.37948.0.html

Това означава, че везните веднага накланят в посока на Acer с i3 процесор.Друг е въпроса какво е качеството. За него абсолютно нищо не мога да кажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 3 ейсъра много съм доволен Фен съм на марката, ниско бюджетни компове с добри параметри. Довлоне съм от последният за 1100 лева , за 750 лева си взех на 11.11.2011 дата я помня защото е ..... няма значение ето тоя http://ardes.bg/laptop/Acer+Aspire+AS5750ZG-B953G50MNKK-38348 гледай цената винаги има по-ниска от посочената в сайта и в магазина :) Успех с покупката , не е задължително да е от техномаркет или технополис! Нямат собствен сервиз , не заменят ако изгори пиксел а той се проявява до 48 часа на дисплея :) Пак всичко е до късмет !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери го и другаде-примерно в Ардес.Защото се съмнявам това 3000 да не е 2000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери го и другаде-примерно в Ардес.Защото се съмнявам това 3000 да не е 2000

Не е. Мобилната серия на Intel е така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям предложението за Lenovo на quickJO.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Fujitsu Lifebook A531 изглежда примамливо тези 3 години дърпат окото а и не само те де

;) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми казаха от Ардес точно това-даже на биос не се виждало каква е картата.Имат си онлайн консултанти-така че провери ........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

B950, B960 ca със HD 2000 базирна графика.

http://www.notebookc...or.64192.0.html

Модераторе ще ти дърпам ушото за подвеждане на неосведомените.

Разбира се това не трябва да е определящо при избор на лаптоп.

Каквито и съвети да давате, знаете че решаващо за избора ще бъде последната инстанция(срещата с продавача).

Обикновено там купувачите здават фронта и това позволява на веригите от типа на техно... да си пробутват залежалата cтока.

P.S. ето и тука http://compare-processors.com/intel-pentium-b960-vs-core-i3-2350m/2005/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При този бюджет можеш да вземеш нещо посредствено. Тези 800 лева са 300 долара в Америка, сама си прави сметка за какъв стандарт на живот са мислени...

Сега. Аз лично бих взел Lenovo Ideapad B570. HP са много гадни за почистване, Dell за тези пари няма свестен, Asus ако нещо се развали задължително трябва да мине през официалният сервиз за марката, Acer има още да се учат, ТОшиба са боклуци. Единствено Леново съумяват да балансират цена/качество. Не случайно задминава всички (вече трябва и HP, ако ли не- до месец два ще са на 1-во място по продажби).

Получаваш процесор, достатъчен за нуждите ти, и сравнително студен (за стандартите на лаптоп).

Получаваш 500 GB дисково пространство.

Получаваш HD3000 вградено видео, което ще ти е предостатъчно.

Получаваш матов екран, което е незаменимо при по-силна светлина!

Поздрави и лек ден!

Здравей ! Не ми се искаше да те цитирам но някак си,особено за паричките поста ти ми прозвуча странно . 800 лева са почти 600$ , за тази сума може човек дори в USA да си купи нещо прилично. Не разбрах модела който се споменава от автора на темата с какво не е достатъчно добър за целите който ще се използва . Нали постоянно пишем че всеки трябва да е изяснил за какво ще ползва компютъра преди да хвърля пари . Аз специално мисля че това което е посочено като ориентировъчен модел в този клас и за цена от 600$ е повече от добро съотношение на цена-възможности -качество .lenovo- то което си посочил като възможен избор по мое мнение,е с възможно най- слабите параметри ,какво значи процесор 1.5 Ghz,това е направо смешно, ще пусне две-три неща едновременно и до тук. Този модел на Lenovo специално е далече доста като всичко от много други марки в същия клас За парите си човек получава машина което отдавна е излязла от всякакви актуални норми . Разбира се че всеки си има предпочитания ,но да иде човек и да си купи лаптоп които би бил грамотен като всичко но преди 3-4 години за пари срещу който може да има съвременна машина, трябва да е нещо не много много в ред . То по тази логика есе едно се предлага телевизор с кинескоп Сони Тринитрон ,щото е марка и е много качествен на парите за който може да има друга марка LCD със всичките му предимства . Лек ден ти желая .

Към автора на темата ! Щом са определени паричките иди и си купи лаптоп който на теб ти харесва ,и този да купиш който е посочен от теб като ориентировъчен избор пак няма да сбъркаш .Хората с години си ползват лаптопи от тази марка без проблеми .Ти ще си направиш избора ,тук в дискусията дано нещо е станало по-ясно за теб ,въпреки че едва ли . Моя съвет е да си избереш лаптоп който отговаря на съвременните представи за възможности ,защото днес ще го ползваш за филми и музика ,а утре може да решиш да го използваш и за друго нещо,не забравяй че лаптопа не е настолен компютър ,за да му променяш основните параметри когато си поискаш и за не много пари . Говоря за процесор,видео карта и т.н .Каквото купиш сега това ще използваш за напред ,дори в даден момент да установиш че нещо не ти харесва . Това е . Успех ти желая и в избора и покупката .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря на всички. Погледнах и вашите предложения, но в крайна сметка взех това на което се бях спряла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неслучайно Acer изпревариха DELL по продажби. Като се има предвид, че HP и DELL разчитат на американския пазар, който е най-големия, може да се каже, че Acer са най-разпространената марка в света. И това въобще не е случайно. В последните 5 години страшно много дръпнаха с качеството на машините си. Нещо повече, в днешно време те вкарват иновациите. Примерно изкараха машини с Ultrabook технология повече от половин година преди останалите производители. Това е най-продаваната марка в нашата фирма и досега нямаме умрели бройки, а появилите се проблеми са рядкост и са дребни. За разлика от HP, при които всеки втори не успява да издържи две години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване