8 мнения в тази тема

Здравейте, имам един малко странен въпрос: Тъй като имам монитор с 2 HDMI порта и телевизор с HDMI порт, въпроса ми е как мога да гледам телевизия на монитора вместо на телевизора. Имам в предвид мога ли да ги свържа чрез HDMI кабел и вместо картината от компютъра да излиза на телевизора, да стане точно обратното. Това, което е на телевизора да го гледам на монитора. Ако се питате каква е целта ми, просто монитора е Full HD с IPS матрица, докато телевизора ми е с по малка резолюция и е по-стар, искам да видя как ще е картината на монитора. Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид и някой да може да ми помогне. За инфо: Монитора е Philips Brilliance 239Cqh или така наречения Blade 2. Благодаря ви предварително, очаквам вашите отговори. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто подай сигнал от източника към монитора, а не към телевизора. Какъв е източникът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто подай сигнал от източника към монитора, а не към телевизора. Какъв е източникът?

Източникът... приемник от фирмата, която ми предоставя телевизията. Но на приемникът нямам HDMI порт, а не съм чувал за конвертор чинч - HDMI, а и нямам намерение да купувам други кабели, поне ако има вариант да стане без тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, имам един малко странен въпрос: Тъй като имам монитор с 2 HDMI порта и телевизор с HDMI порт, въпроса ми е как мога да гледам телевизия на монитора вместо на телевизора. Имам в предвид мога ли да ги свържа чрез HDMI кабел и вместо картината от компютъра да излиза на телевизора, да стане точно обратното. Това, което е на телевизора да го гледам на монитора. Ако се питате каква е целта ми, просто монитора е Full HD с IPS матрица, докато телевизора ми е с по малка резолюция и е по-стар, искам да видя как ще е картината на монитора. Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид и някой да може да ми помогне. За инфо: Монитора е Philips Brilliance 239Cqh или така наречения Blade 2. Благодаря ви предварително, очаквам вашите отговори. :)

Няма да стане. HDMI порта на телевизора е само вход...
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абсурд .... а и какво ли ще видиш на тоя 23 инча та макар и с такава резолюция и Full HD с IPS

ПП . Дори и приемника ти да има HDMI изход - пак няма да стане http://blizoo-forum.com/viewtopic.php?f=4&t=199

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абсурд .... а и какво ли ще видиш на тоя 23 инча та макар и с такава резолюция и Full HD с IPS

ПП . Дори и приемника ти да има HDMI изход - пак няма да стане http://blizoo-forum....c.php?f=4&t=199

Аз не го гледам от 15 метра, екрана е на около метър пред мен, така че... мисля, че ще виждам достатъчно. Благодаря все пак. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Източникът... приемник от фирмата, която ми предоставя телевизията. Но на приемникът нямам HDMI порт, а не съм чувал за конвертор чинч - HDMI, а и нямам намерение да купувам други кабели, поне ако има вариант да стане без тях.

Щом приемника ти няма HDMI а само скарт предполагам , то въобще на каква резолюция се надяваш :no-no: коя е фирмата доставчик да я оплюваме набързо и защо не ти е дала приемник с HDMI изход като имаш LCD/Plasma - телевизор :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом приемника ти няма HDMI а само скарт предполагам , то въобще на каква резолюция се надяваш :no-no: коя е фирмата доставчик да я оплюваме набързо и защо не ти е дала приемник с HDMI изход като имаш LCD/Plasma - телевизор :(

Еми какво да ти кажа... и аз не съм особено доволен, но ще запазя името на фирмата анонимно, няма нужда да се коментира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Подобни теми

• от ZooMweBG
        Привет, пичове!

За 1-ви път не успявам да намеря решение за някой проблем в мрежата и се налага да се обърна към вас.. Имам проблем с монитора. Преди няколко дни си взех новата видео карта nVidia Gigabyte GTX1070 и днес си сложих Windows 7 Ultimate, но един от трите ми монитора не иска да тръгне. Свързван е с DVI кабел. На конкретния монитор тръгва да зарежда Windows-а, но когато се появи съобщението "Welcome" всичко се прехвърля към другите 2-монитора, а този изгасва.
        Някакви идеи от какво може да бъде проблема? Рових в БИОС-а до преди малко и се оказа, че съм пипал където не трябва и се наложи да махам CMOS-а, за да върна първоначалните настройки на БИОС-а, защото мониторите спряха да палят
        Очаквам съветите ви и благодаря предварително!

Поздрави,
        Зуум-а
      • от adadiada
        Може ли обективно мнение за колата Dr 5, някой който има такава кола или има мнение което да ми е от   полза, и на каква цена са частите и въобще намерат ли се ? Благодаря предварително !
      • от SouRCe
        Здравейте!
        Имам проблем със сини екрани на WIndows 10. 
        Вероятна причина за това нещо е устройството ми, с което хващам интернет, но не съм много сигурен, дали е то. 
        Ето ги и дъмп файловете: 
        https://drive.google.com/open?id=0By-EZufdA5_lTmltNy1BaV9iYTQ 
        Поздрави!
      • от Venom2004
        Здравейте! Смятам да си купувам вокален микрофон но не съм запознат с аудио глупости, работи и разгледах малко микрофони но видях че имат странен накрайник на кабела а не 3,5мм и си викам как ще го свържа!!! И искам да питам как да го свържа!!! Искам също да питам става ли да се записват клипове с него или само се пее с него. Предполагам че ме мислите за много глупав но си нямам представа от такива работи затова питам.

Благодаря предварително!!!
      • от Д. Цветкова
        Здраавейте, от сутринта лаптопа ми бъгва жестоко, 
        при включване тръгва за 2 минути и изгасва, екрана и клавятурата работят преди да спре, опитах с изкл от всякакъв вид електричество за няколко часа, но промяна никаква, живея на остров и най-близкия механик ми е на около 200км.. Някакви съвети?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение