Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Justluck8    27

Здравейте, имам един малко странен въпрос: Тъй като имам монитор с 2 HDMI порта и телевизор с HDMI порт, въпроса ми е как мога да гледам телевизия на монитора вместо на телевизора. Имам в предвид мога ли да ги свържа чрез HDMI кабел и вместо картината от компютъра да излиза на телевизора, да стане точно обратното. Това, което е на телевизора да го гледам на монитора. Ако се питате каква е целта ми, просто монитора е Full HD с IPS матрица, докато телевизора ми е с по малка резолюция и е по-стар, искам да видя как ще е картината на монитора. Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид и някой да може да ми помогне. За инфо: Монитора е Philips Brilliance 239Cqh или така наречения Blade 2. Благодаря ви предварително, очаквам вашите отговори. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

killchain    6422

Просто подай сигнал от източника към монитора, а не към телевизора. Какъв е източникът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Justluck8    27

Просто подай сигнал от източника към монитора, а не към телевизора. Какъв е източникът?

Източникът... приемник от фирмата, която ми предоставя телевизията. Но на приемникът нямам HDMI порт, а не съм чувал за конвертор чинч - HDMI, а и нямам намерение да купувам други кабели, поне ако има вариант да стане без тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    flare    10307

Здравейте, имам един малко странен въпрос: Тъй като имам монитор с 2 HDMI порта и телевизор с HDMI порт, въпроса ми е как мога да гледам телевизия на монитора вместо на телевизора. Имам в предвид мога ли да ги свържа чрез HDMI кабел и вместо картината от компютъра да излиза на телевизора, да стане точно обратното. Това, което е на телевизора да го гледам на монитора. Ако се питате каква е целта ми, просто монитора е Full HD с IPS матрица, докато телевизора ми е с по малка резолюция и е по-стар, искам да видя как ще е картината на монитора. Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид и някой да може да ми помогне. За инфо: Монитора е Philips Brilliance 239Cqh или така наречения Blade 2. Благодаря ви предварително, очаквам вашите отговори. :)

Няма да стане. HDMI порта на телевизора е само вход...
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    jonov    7833

Абсурд .... а и какво ли ще видиш на тоя 23 инча та макар и с такава резолюция и Full HD с IPS

ПП . Дори и приемника ти да има HDMI изход - пак няма да стане http://blizoo-forum.com/viewtopic.php?f=4&t=199

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Justluck8    27

Абсурд .... а и какво ли ще видиш на тоя 23 инча та макар и с такава резолюция и Full HD с IPS

ПП . Дори и приемника ти да има HDMI изход - пак няма да стане http://blizoo-forum....c.php?f=4&t=199

Аз не го гледам от 15 метра, екрана е на около метър пред мен, така че... мисля, че ще виждам достатъчно. Благодаря все пак. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    jonov    7833

Източникът... приемник от фирмата, която ми предоставя телевизията. Но на приемникът нямам HDMI порт, а не съм чувал за конвертор чинч - HDMI, а и нямам намерение да купувам други кабели, поне ако има вариант да стане без тях.

Щом приемника ти няма HDMI а само скарт предполагам , то въобще на каква резолюция се надяваш :no-no: коя е фирмата доставчик да я оплюваме набързо и защо не ти е дала приемник с HDMI изход като имаш LCD/Plasma - телевизор :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Justluck8    27

Щом приемника ти няма HDMI а само скарт предполагам , то въобще на каква резолюция се надяваш :no-no: коя е фирмата доставчик да я оплюваме набързо и защо не ти е дала приемник с HDMI изход като имаш LCD/Plasma - телевизор :(

Еми какво да ти кажа... и аз не съм особено доволен, но ще запазя името на фирмата анонимно, няма нужда да се коментира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nikolai Kotsev
        Здравейте банда.Тъй като съм абсолютно нежев в тази тема ще питам вас.
        Днес смених стария телевизор с нов http://www.samsung.com/uk/tvs/uhd-ku6000/UE40KU6000KXXU/ и нещо не мога да го накарам да се свърже с PC-то ми.Свързал съм го директно към видеокартата с HDMI кабела и не се появява.Приятел ми каза само че трябвало да включа HDMI кабела и щел да тръгне ама .... уви не тръгва.Изгледах сума ти щуротии в нета и нищо не става.Не мога да накарам компа ми да го намери като втори монитор.Компа ми е с PALIT GTX750TI Dual OS видеокарта с последната версия на драйвери.Дайте някаква идея как да го накарам да тръгне
      • от Mr.n0b0dy
        Беше на сервиз и мисля, че не откриха нищо сериозно върнаха ми го даже човека на който го бях дал ми даде един VGA кабел да пробвам с него та да видя как е. 
        И нямаше проблем, но след това пак продължи да гасне няма значение с кой кабел беше, не е от биос нито някакъв друг софтуер проблема, нито power management настройките, няма счупени пинове нито каблеа е прегъван.
        Опитах да включа първо захранващия кабел а след това VGА, табелката "no signal" си изкочи а след като пъхнах VGА изключи, и обратната комбинация съм пробвал включвам захранващия кабел, лед светлинката премигва и гасне монитора даже не се включва. Опитах да пъхна VGА кабела в лаптопа, след това захранващия и всичко беше наред лед светлинката не угасна, но и монитора не се включи. Смених с един тръбен монитор, и си заработи без проблем. Но другият монитор се включва от време на време и видимо нищо му няма та и на сервиз да го закарам за втори път.. пак може да се включи и излиза, че няма проблем с хардуера. Възможно е просто да му е дошло времето.. знам ли вече е на 7 години, но би трябвало все още да държи.

Hyundai V226W FullHD 22inch
      • от crashgold
        Здравейте. Незнам дали тук е мястото на темата.. Та ако е възможно мнение   за  Този  компютър  .. Ще се ползва за интернет и леко игрово натоварване .   Та ако не е 'ОК' компютъра ... Ще помоля да ми препоръчате от този сайт .Тъй като съм неграмотен (откъм процесори видео карти . и тн.) ... .. Бюджета ми е 1000лв .  Желая да е от този магазин.   Благодаря за разбирането    ! 
      • от messi_0244
        Здравейте. Днес закарах компютъра, за да ми го преинсталират, но не мога да настроя разделителната способност на монитора и всичко ми е леко размазано.
        Мониторът ми е PHILIPS. Изписва ми, че за най-добро качество трябва да си настроя разделителната способност на 1440х900, но когато отида на настройките нямам такава опция. Мога да я направя 1366х768 както и 1600х900, но не и 1440х900. Какво да направя?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.