Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Justluck8    27

Здравейте, имам един малко странен въпрос: Тъй като имам монитор с 2 HDMI порта и телевизор с HDMI порт, въпроса ми е как мога да гледам телевизия на монитора вместо на телевизора. Имам в предвид мога ли да ги свържа чрез HDMI кабел и вместо картината от компютъра да излиза на телевизора, да стане точно обратното. Това, което е на телевизора да го гледам на монитора. Ако се питате каква е целта ми, просто монитора е Full HD с IPS матрица, докато телевизора ми е с по малка резолюция и е по-стар, искам да видя как ще е картината на монитора. Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид и някой да може да ми помогне. За инфо: Монитора е Philips Brilliance 239Cqh или така наречения Blade 2. Благодаря ви предварително, очаквам вашите отговори. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

killchain    6441

Просто подай сигнал от източника към монитора, а не към телевизора. Какъв е източникът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Justluck8    27

Просто подай сигнал от източника към монитора, а не към телевизора. Какъв е източникът?

Източникът... приемник от фирмата, която ми предоставя телевизията. Но на приемникът нямам HDMI порт, а не съм чувал за конвертор чинч - HDMI, а и нямам намерение да купувам други кабели, поне ако има вариант да стане без тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    flare    10426

Здравейте, имам един малко странен въпрос: Тъй като имам монитор с 2 HDMI порта и телевизор с HDMI порт, въпроса ми е как мога да гледам телевизия на монитора вместо на телевизора. Имам в предвид мога ли да ги свържа чрез HDMI кабел и вместо картината от компютъра да излиза на телевизора, да стане точно обратното. Това, което е на телевизора да го гледам на монитора. Ако се питате каква е целта ми, просто монитора е Full HD с IPS матрица, докато телевизора ми е с по малка резолюция и е по-стар, искам да видя как ще е картината на монитора. Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид и някой да може да ми помогне. За инфо: Монитора е Philips Brilliance 239Cqh или така наречения Blade 2. Благодаря ви предварително, очаквам вашите отговори. :)

Няма да стане. HDMI порта на телевизора е само вход...
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    jonov    7915

Абсурд .... а и какво ли ще видиш на тоя 23 инча та макар и с такава резолюция и Full HD с IPS

ПП . Дори и приемника ти да има HDMI изход - пак няма да стане http://blizoo-forum.com/viewtopic.php?f=4&t=199

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Justluck8    27

Абсурд .... а и какво ли ще видиш на тоя 23 инча та макар и с такава резолюция и Full HD с IPS

ПП . Дори и приемника ти да има HDMI изход - пак няма да стане http://blizoo-forum....c.php?f=4&t=199

Аз не го гледам от 15 метра, екрана е на около метър пред мен, така че... мисля, че ще виждам достатъчно. Благодаря все пак. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    jonov    7915

Източникът... приемник от фирмата, която ми предоставя телевизията. Но на приемникът нямам HDMI порт, а не съм чувал за конвертор чинч - HDMI, а и нямам намерение да купувам други кабели, поне ако има вариант да стане без тях.

Щом приемника ти няма HDMI а само скарт предполагам , то въобще на каква резолюция се надяваш :no-no: коя е фирмата доставчик да я оплюваме набързо и защо не ти е дала приемник с HDMI изход като имаш LCD/Plasma - телевизор :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Justluck8    27

Щом приемника ти няма HDMI а само скарт предполагам , то въобще на каква резолюция се надяваш :no-no: коя е фирмата доставчик да я оплюваме набързо и защо не ти е дала приемник с HDMI изход като имаш LCD/Plasma - телевизор :(

Еми какво да ти кажа... и аз не съм особено доволен, но ще запазя името на фирмата анонимно, няма нужда да се коментира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от crashgold
        Здравейте!   Тъй като кабела ми за субуфера се скъса..Искам да си купя нов... Ще прикача снимки    ... http://dox.bg/files/dw?a=e0557e9211   http://dox.bg/files/dw?a=343a02dec5 ..
        Та на снимките се вижда една мърлящина ... аз се опитах да го запоя ама не се получи... та ме интересува името.. има 2    3.5мм изхода (червен и зелен)  и другия жак не му знам името ..  Благодаря       

• от Excelsior
        Здравейте, бих желал да ми предложите хубав монитор до 500 лв , да се свърза към компютъра чрез HDMI кабел или HDMI към DVI-D (Но мисля, че ще трябва преходник). Ще се ползва главно за игри. Пускам темата от името на един приятел, които няма възможност сам да го направи. 
        Ако имате допълнителни въпроси, питайте, а аз ще се свържа с него.
        Благодаря за отделеното внимание.
      • от Kanchor
        С какъв кабел да свържа монитор BenQ Zowie XL2411 144 Hz с видео карта Palit nVidia GeForce GTX 950 StormX, за да получа 144-те херца рефреш рейт, които мониторът ми предлага ? 
      • от Nikolay Bachvarov
        Здравейте,
        имам следната ситуация. Наскоро си закупих компютърна конфигурация: i5 6500 /  geforce 1060 3gb ocwinforce / 8 gb ram 2133 (skoro 6te imam 16 gb Ram dual chanel) / Kingston SSD 240 gb. Накратко това е. Монитора който имам е Dell 60hz 8 милисекунди. По принцип го купих за графичен дизайн. Сега искам да си купя геймърски монитор, защото при някои игри като например Battlefield 1  имам tearing когато не използвам v-sync. При V-sync on нямам никакви проблеми, campign мисиите ги играя дори на ултра. Спрял съм се на този монитор Asus vg248qe. Той е 144 hz  надявам се да се премахне tearing-a  и да ми варвят игрите по плавно. Чудех се дали да отделя повече пари за да си куппя монитор със G-sync ...но наистина са доста скъпички. Ще си продам този който имам и за 550 лв мисля да си взема този Асус..как мислите ?

Поздрави,
        Николай
      • от 3vi4ka
        Здравейте, искам да си сглобя конфигурация до 2500-3000 (ще се използва за видеообработка,игри,стрийм и т.н.)
        - Предпочитам процесора да е интел и видео картата нвидиа (отворен съм за всички предложения). Минимум 16 рам + ссд.

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.