8 мнения в тази тема

Здравейте, имам един малко странен въпрос: Тъй като имам монитор с 2 HDMI порта и телевизор с HDMI порт, въпроса ми е как мога да гледам телевизия на монитора вместо на телевизора. Имам в предвид мога ли да ги свържа чрез HDMI кабел и вместо картината от компютъра да излиза на телевизора, да стане точно обратното. Това, което е на телевизора да го гледам на монитора. Ако се питате каква е целта ми, просто монитора е Full HD с IPS матрица, докато телевизора ми е с по малка резолюция и е по-стар, искам да видя как ще е картината на монитора. Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид и някой да може да ми помогне. За инфо: Монитора е Philips Brilliance 239Cqh или така наречения Blade 2. Благодаря ви предварително, очаквам вашите отговори. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто подай сигнал от източника към монитора, а не към телевизора. Какъв е източникът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто подай сигнал от източника към монитора, а не към телевизора. Какъв е източникът?

Източникът... приемник от фирмата, която ми предоставя телевизията. Но на приемникът нямам HDMI порт, а не съм чувал за конвертор чинч - HDMI, а и нямам намерение да купувам други кабели, поне ако има вариант да стане без тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, имам един малко странен въпрос: Тъй като имам монитор с 2 HDMI порта и телевизор с HDMI порт, въпроса ми е как мога да гледам телевизия на монитора вместо на телевизора. Имам в предвид мога ли да ги свържа чрез HDMI кабел и вместо картината от компютъра да излиза на телевизора, да стане точно обратното. Това, което е на телевизора да го гледам на монитора. Ако се питате каква е целта ми, просто монитора е Full HD с IPS матрица, докато телевизора ми е с по малка резолюция и е по-стар, искам да видя как ще е картината на монитора. Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид и някой да може да ми помогне. За инфо: Монитора е Philips Brilliance 239Cqh или така наречения Blade 2. Благодаря ви предварително, очаквам вашите отговори. :)

Няма да стане. HDMI порта на телевизора е само вход...
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абсурд .... а и какво ли ще видиш на тоя 23 инча та макар и с такава резолюция и Full HD с IPS

ПП . Дори и приемника ти да има HDMI изход - пак няма да стане http://blizoo-forum.com/viewtopic.php?f=4&t=199

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абсурд .... а и какво ли ще видиш на тоя 23 инча та макар и с такава резолюция и Full HD с IPS

ПП . Дори и приемника ти да има HDMI изход - пак няма да стане http://blizoo-forum....c.php?f=4&t=199

Аз не го гледам от 15 метра, екрана е на около метър пред мен, така че... мисля, че ще виждам достатъчно. Благодаря все пак. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Източникът... приемник от фирмата, която ми предоставя телевизията. Но на приемникът нямам HDMI порт, а не съм чувал за конвертор чинч - HDMI, а и нямам намерение да купувам други кабели, поне ако има вариант да стане без тях.

Щом приемника ти няма HDMI а само скарт предполагам , то въобще на каква резолюция се надяваш :no-no: коя е фирмата доставчик да я оплюваме набързо и защо не ти е дала приемник с HDMI изход като имаш LCD/Plasma - телевизор :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом приемника ти няма HDMI а само скарт предполагам , то въобще на каква резолюция се надяваш :no-no: коя е фирмата доставчик да я оплюваме набързо и защо не ти е дала приемник с HDMI изход като имаш LCD/Plasma - телевизор :(

Еми какво да ти кажа... и аз не съм особено доволен, но ще запазя името на фирмата анонимно, няма нужда да се коментира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nasko Atanas
        Здравейте,
        Търся си лаптоп до 1000 лв основно за фото обработка с FULL HD IPS дисплей. Мислех си да взимам лаптоп с LCD, но май няма смисъл от такъв при положение, че ще го ползвам за фото обработка.
        По възможност с поне i3 процесор и 15 инча дисплей.
      • от WindyFoxBGR
        Здравейте..! Малък проблем с PS Vita TV - то което си купих... Поради ниската му цена хардуерът е доста по - слаб и затова не всички игри се подкарват :(... Обаче ако влезнете в сайта нас Sony ще видите, че в списъка с игри които се поддържат има заглавието OliOli... Споменавам тази игра зашото я има в бъндъла който си купих на плейстейшъна. Проблема е, че съм си купил играта, има я в списъка за игри които се поддържат от машината и не тръгва... Някакви решения на проблема, като например как да подкарам играта дори и с проблема И МОЛЯ НИКОЙ ДА НЕ МИ ПИШЕ "Ъхххх, гаден пъпчак, пиши на сони да ти върнат парите!!!!!1!11!"... Благодаря!
      • от sarr
        Здравейте, от няколко дни имам проблем с монитора, който се задълбочава с все повече. Мониторът е и телевизор модел LGMT55D PZ. Свързан е с компютър чрез VGA кабел и към приемник на булсатком чрез HDMI кабел. Първоначално картината започна да позеленява или нещо такова за много кратко време, сега това става много често. Досега смених VGA кабелa без резултат, пробвах с изключен VGA кабел и включен приемник, и обратното проблема си остава. Това ме навежда на мисълта, че проблема е в монитора. Ако някой е имал подобен проблем нека да сподели. Ето и снимки когато работи нормално и когато позеленее…
      • от ico313
        Здравейте,
        Имам Lenovo ideapad y700 17isk и си купих монитор LG 4K 27UD58 monitor ( http://www.lg.com/pa_en/monitors/lg-27UD58 ).
        Свързал съм монитора към лаптопа използвайки кабел HDMI 2.0(Който кабет поддържа 4к на 60hz) и би трябвало да имам резолюция 3840х2160 на 60Hz.
        Но резолюцията 3840х2160 е на макс 30Hz.
        Можете ли да ми помогнете, какво трябва да направя, за да изкарам 3840х2160 на 60 Hz.
        Благодаря Ви.
        Поздрави,
        Христо
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение