8 мнения в тази тема

Здравейте, имам един малко странен въпрос: Тъй като имам монитор с 2 HDMI порта и телевизор с HDMI порт, въпроса ми е как мога да гледам телевизия на монитора вместо на телевизора. Имам в предвид мога ли да ги свържа чрез HDMI кабел и вместо картината от компютъра да излиза на телевизора, да стане точно обратното. Това, което е на телевизора да го гледам на монитора. Ако се питате каква е целта ми, просто монитора е Full HD с IPS матрица, докато телевизора ми е с по малка резолюция и е по-стар, искам да видя как ще е картината на монитора. Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид и някой да може да ми помогне. За инфо: Монитора е Philips Brilliance 239Cqh или така наречения Blade 2. Благодаря ви предварително, очаквам вашите отговори. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто подай сигнал от източника към монитора, а не към телевизора. Какъв е източникът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто подай сигнал от източника към монитора, а не към телевизора. Какъв е източникът?

Източникът... приемник от фирмата, която ми предоставя телевизията. Но на приемникът нямам HDMI порт, а не съм чувал за конвертор чинч - HDMI, а и нямам намерение да купувам други кабели, поне ако има вариант да стане без тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, имам един малко странен въпрос: Тъй като имам монитор с 2 HDMI порта и телевизор с HDMI порт, въпроса ми е как мога да гледам телевизия на монитора вместо на телевизора. Имам в предвид мога ли да ги свържа чрез HDMI кабел и вместо картината от компютъра да излиза на телевизора, да стане точно обратното. Това, което е на телевизора да го гледам на монитора. Ако се питате каква е целта ми, просто монитора е Full HD с IPS матрица, докато телевизора ми е с по малка резолюция и е по-стар, искам да видя как ще е картината на монитора. Надявам се да сте разбрали какво имам в предвид и някой да може да ми помогне. За инфо: Монитора е Philips Brilliance 239Cqh или така наречения Blade 2. Благодаря ви предварително, очаквам вашите отговори. :)

Няма да стане. HDMI порта на телевизора е само вход...
    1 човек харесва това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абсурд .... а и какво ли ще видиш на тоя 23 инча та макар и с такава резолюция и Full HD с IPS

ПП . Дори и приемника ти да има HDMI изход - пак няма да стане http://blizoo-forum.com/viewtopic.php?f=4&t=199

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абсурд .... а и какво ли ще видиш на тоя 23 инча та макар и с такава резолюция и Full HD с IPS

ПП . Дори и приемника ти да има HDMI изход - пак няма да стане http://blizoo-forum....c.php?f=4&t=199

Аз не го гледам от 15 метра, екрана е на около метър пред мен, така че... мисля, че ще виждам достатъчно. Благодаря все пак. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Източникът... приемник от фирмата, която ми предоставя телевизията. Но на приемникът нямам HDMI порт, а не съм чувал за конвертор чинч - HDMI, а и нямам намерение да купувам други кабели, поне ако има вариант да стане без тях.

Щом приемника ти няма HDMI а само скарт предполагам , то въобще на каква резолюция се надяваш :no-no: коя е фирмата доставчик да я оплюваме набързо и защо не ти е дала приемник с HDMI изход като имаш LCD/Plasma - телевизор :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом приемника ти няма HDMI а само скарт предполагам , то въобще на каква резолюция се надяваш :no-no: коя е фирмата доставчик да я оплюваме набързо и защо не ти е дала приемник с HDMI изход като имаш LCD/Plasma - телевизор :(

Еми какво да ти кажа... и аз не съм особено доволен, но ще запазя името на фирмата анонимно, няма нужда да се коментира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Sarditata
        Screen Size        22

Panel Type         TN

Aspect Ratio      0.67361111 1111111

Resolution          1680 * 1050

Brightness((cd/m2)        300

Contrast Ratio   1000:1

Response Time(ms)       5ms

Viewing Angle  170/160

Color Depth (Number of colors)              16.7M

Color Gamut      0.72

PixelPitch()        0.282*0.282

Surface Treatment         n glare

калибриран
      • от ajibas
        Значи купих универсално дистанционно Diva RC-112E за телевиора ми,стар Самсунг защото кучето дъвчеше дистанционното и сега не може да се изключва ТВ-то от него.Та за това си казах взимам най-евтиното универсално дистанционно за да може ако го издъвче и него поне да не съм дал 25-35 лв. за някъкво гъзарско дистанционно Philips а взех някъкъв див китаец "Diva"!Та следвам аз стъпките за настройване на дистанционното,свети лапичката на дистанционното,свети и диода на телевизора като натискам Diva-та обаче дотам ,не прави това което натискам само отчита че си натискам!Някъкви идеи как да го докарам и да прави това което искам!?Инструкциите са за 4 вида свързване,ама аз си мисля че вече е свързано щом комуникира с ТВ-то и свети диода на телевизора като цъкам това тъпо дистанционно!Батериите са му чисто нови Дюрасели струващи колкото половината дистанционно ама пак не ще!В три от четирите вида свързване пише да настроя телевизора да бъде контролиран ей това ако знам как да стане!?Цитирам от книжката дословно "Manually turn on the appliance to be controlled..."
        Само отзаде на дистанционното има едно друго упътване според което трябва да натисна устройството което искам да управлявам демек тв,двд и тн. Та натискам ТВ VOL+ И CH+ въвеждам кода от книжката за Самсунг 003 и дистанционното комуникира с телевизора защото както казах свети и телевизора като го натискам това дистанционно ама не прави каквото се натиска,само отразява че се натиска нещо!
        Някой да е настройвал такъв боклук и да има спомен как става магията ,че сега всеки път трябва да ставам да го спирам от копчето или да го настройвам да заспива!?
        Ще приложа и инструкциите дано някой ги разбере по-добре от мен и разбере къде бъркам!

П.С. :Оправих се момчета,ако някой има същото дистанционно и същия проблем да ми пише ще му спестя мъката,админа може да заключи темата!
      • от Vampire_123
        Здравейте, моля предложете ми TV Box който ще се ползва за игри, youtube, facebook, браузър и гледане на филми!
      • от Boris Dimitrov
        Отскоро имам този телефон,при мен върви много добре,взех го на изплащане от Мтел по 8,98лв.това прави 215,52лв.иначе навсякъде е по 299лв. и дори малко повече.На ан ту тестовете ми прави 39740 точки и го определя на трето място по производителност.Аз му намерих само два кусура,първият е че не показва инструментариума на СИМ картата,за това си инсталирах приложението Моят мтел.Вторият кусур е че телефона е дву симов,но не мога да му открия настройките на всяка сим карта,никъде ги няма.Телефона зарежда много бързо с осем ядра е,хваща 2,3,4G мрежите,слабо загрява при по дълго ровичкане.И още един последен кусур е че няма отделно гнездо за SD карта,трябва да се използва втората сим карта за SD като едната сим карта е микро а втората е нано сим.Моят телефон е тъмно син и изглежда много добре/все едно че е луксозен/,батерията е вградена,сим картата се отваря с кламер.Аз много искам да си купя Blackberry dtek 60 но е много скъп.Според мен Леново ще сложат капак на всички телефони с мощните си батерии,последното най издръжливо Леново p2 е с 79 часа време за разговор на 2G,никой телефон няма така батерия 5100 mah.Точно този Леново ще ми бъде следващия и ще си остана само с Леново.Каквито и хвалби да казват за други телефони,няма такива като Леново с такива мощни батерии.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение