Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, да се похваля и аз с най-новите си придобивки :)

"Сребристи сенки" на Ришел Мийд

"Аз съм пратеникът" - Маркъс Зюсак

"Джейк Ренсъм" - 1 и 2 книга - Джеймс Ролинс

И веднага след като си довърша "Аз съм пратеникът", която между другото се оказа изненадващо интересна, ще се нахвърля на "Сребристи сенки", че ги чаках с такова нетърпениееее....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера си взех "Мрачният рицар", даже днес я ометох, купих си и "Знойни сънища", защо и аз не знам, имам си първото издание, чела съм я, обаче как колекционер като мен да си гледа поредицата в нееднакъв вид... 

И понеже не издържам без книги, днес си взех "След" и "След сблъсъка" на Анна Тод. От много време се чудя на първата книга, четох доста спорни мнения за нея, обаче се надявам на мен да ми хареса. Каквото изчетох като спойлери ме навежда на мисълта, че ще ми допаднат, само ме притеснява обема на книгите и броя им, все за една и съща двойка и се чудя какво толкова е писала авторката. Затова реших просто сама да си съставя мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес си взех "Дявол през зимата" на Лайза Клейпас и "Мрачният рицар" на Кинлито, мисля довечера да седна да почета, ама от коя да започна още не съм решила. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, най-пресните ми придобивки са "Мафията на майките", "Кръстницата" и "Противоположностите се събличат" на Керстин Гир. А за утре потривам доволно с ръце, тъй като очаквам да ми изпратят "Сватбена нощ" на Софи Кинсела и "Аутсайдерът" на Маркъс Зюсак. И-и-и, вместо да намалее, вече съм подготвила списък със следващи за закупуване книги!!! А заплатата е далече... УЖАС!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А заплатата е далече... УЖАС!

Същата работа и при мене, за искрен ужас на портмонето ми попаднах в продавалника на едно момиче, което продава доста романи втора ръка, при това на прилични цени. И започнах да попълвам дупки в списъка си, до които все никога не стигам - Пророчески сънища на Джейн Ан Кренц и В името на любовта на Сюзън Елизабет Филипс са новите ми придобивки. И двете не ме бяха впечатлили като анотации, когато излизаха и не си ги взех, обаче харесвам и двете авторки и сега съм доволна, че се снабдих с тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата работа и при мене, за искрен ужас на портмонето ми попаднах в продавалника на едно момиче, което продава доста романи втора ръка, при това на прилични цени. И започнах да попълвам дупки в списъка си, до които все никога не стигам - Пророчески сънища на Джейн Ан Кренц и В името на любовта на Сюзън Елизабет Филипс са новите ми придобивки. И двете не ме бяха впечатлили като анотации, когато излизаха и не си ги взех, обаче харесвам и двете авторки и сега съм доволна, че се снабдих с тях.

Дали случайно това момиче, за което пишеш (надявам се, мога да говоря на "ти", макар и нова в сайта съм страшно въодушевена, че има с кого да си споделя страстта към книгите ;) ) няма "Всяко решение си има проблеми" на Керстин Гир?  По електронните книжарници е изчерпана, а нямам време да обикалям градските книжарници дали не е останал екземпляр.

П.П. Ужасна съм - едва вчера получих новата партида книжки и вече търся други... Тя душата иска, иска...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали случайно това момиче, за което пишеш (надявам се, мога да говоря на "ти", макар и нова в сайта съм страшно въодушевена, че има с кого да си споделя страстта към книгите ;) ) няма "Всяко решение си има проблеми" на Керстин Гир?  По електронните книжарници е изчерпана, а нямам време да обикалям градските книжарници дали не е останал екземпляр.

П.П. Ужасна съм - едва вчера получих новата партида книжки и вече търся други... Тя душата иска, иска...

Мисля, че я няма, но ще питам специално. Моя съвет е да пишеш директно на издателството, може да имат закътана някъде изостанала бройка, която да си те чака или да те насочат към място, където се предлага.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма тираж тази книга, от Ибис едва ли ще могат да ви помогнат. В някоя малка книжарничка ако има останала бройка, или в някой сайт...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че я няма, но ще питам специално. Моя съвет е да пишеш директно на издателството, може да имат закътана някъде изостанала бройка, която да си те чака или да те насочат към място, където се предлага.

Няма тираж тази книга, от Ибис едва ли ще могат да ви помогнат. В някоя малка книжарничка ако има останала бройка, или в някой сайт...

Благодаря, пробвах на 2 места, да видим дали ще извадя късмет!

Редактирано от mutressa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз се поохарчих тези дни, втора ръка си вхех 8 книги от поредицата Бюканън на Джули Гарууд, които търсех отдавна, особено за първите четири от серията съм супер доволна, нови си купих "Уязвим" на Тамара Уебър, "Знойни сънища" на Сюзън Елизабет Филипс и "Негодник по неволя" на Сара Маклейн.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес получих 3 книжлета:

Крадецът на книги на Маркъс Зюсак

Крадецът на шоколад - Лора Флоран

Един + Един на Джоджо Мойс.

И сега се чудя коя да захвана най-напред... :question:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Предстои да си правя поръчка на следните исторически любовни романи:

1. Мрачният рицар, Кинли Макгрегър

2. Завръщането на негодника, Сабрина Джефрис

3. В леглото на дявола, Лорейн Хийт

4.Негодник по неволя, Сара Маклейн

5. Вождът, Моника Маккарти

6. Дявол през зимата, Лайза Клейпас

Бих искала да попитам дали в последните три месеца са издавани на БГ и други исторически любовни романи? Дали не пропускам някоя книжка? Изключвам умишлено творението на Джейн Фийдър, нямам сили да се изтезавам с нея.

Попълвам си колекцията веднъж на три месеца и може някоя хубавица да ми е убягнала по тъч линията... 0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боби, мисля, че нямаш пропуски :)

Моите нови придобивки са: "Избрах теб" на СЕФ, "Тайният живот на един Казанова" на Керелин Спаркс, "Прокълнатата нощ" на Джина Шоуолтър и "Твърда решимост" на Лора Кей. В момента много се чудя дали да си взема "Момичето с кафявите очи" на Лайза Клейпас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-новите попълнения в библиотеката ми са: "Негодник по неволя" на Сара Маклейн, "Прокълната нощ" на Джина Шоуолтър, "Чаровник по рождение" на Сюзън Елизабет Филипс, "Нощна прегръдка" на Шерилин Кениън, "Освобождението на Атлантида" и "Разкриването на Атлантида" на Алиса Дей, 'Красив негодник" "Красив играч" и "Красив непознат" на Кристина Лорен. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Изпаднаха ми доста изгодно втора ръка "Белязана" и "Горещо след полунощ", които по принцип бойкотирах заради твърде високата им цена, засега нямам планове все още да ги чета, поне докато не напреднат от издателството с поредицата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Не съм писала отдавна, но пък не е като да съм спряла да купувам книги, последно се сдобих с "Морето на спокойствието" от Катя Милей, "Забранени нощи" на Керелин Спаркс, "Завещанието" на Кристен Ашли и "Бляскаво момиче" на С. Е. Филипс. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване