Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с монитор Philips Brilliance 239Hqh - Blade 2

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с моя монитор, който не може да се нарече точно проблем, но исках да попитам вас, ако някой може да ми помогне. Та проблемът ми е, че от както съм с новия си монитор забелязах нещо, което ме дразни. Когато гледам филм на някой плейър да речем, когато цъкна два пъти върху него за "Full screen" не се показва веднага картината ами има 1-2 секунди черен екран... се едно монитора се рестартира наново. Това е също когато реша да превъртя напред, пак отново преди да покаже картината става черен екран за около 1-2 секунди. Сигурен съм, че не е от плейъра, защото съм пробвал различни и пак го има това, дори и на клиповете в "vbox" и "youtube". Като цяло навсякъде, дори когато играя игра и цъкна старт бутона, и след това, когато наново цъкна върху играта, се случва същото. Просто е леко дразнещо. Ако някой знае от какво може да е, моля нека да пише. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с моя монитор, който не може да се нарече точно проблем,

Баш проблем си е, ако питаш мен. Когато искаш помощ по такъв въпрос е хубаво да кажеш и какъв компютър и операционна система имаш, не само монитор. Това, по описанието ми изглежда като проблем с драйвера на видеокартата. Пробвай да изтеглиш най-новата версия за твоя модел или да го преинсталираш
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж в настройките на софтуера на видеокартата или в настройките на монитора дали има опция за препоръчителна разделителна способност и я изключи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои плейъри променят цветовата схема на картината,само по време на възпроизвеждане,с цел по добро качество След след спиране се възтановява системната схема.При превъртане,забавянето е само ако видеото е във формат с по-голямо качество.За игрите положението е същото те превключват на по качествена схема на възпроизвездане.Всичко това означава че в настройките на видео картата не е зададено максималното качество за този монитор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж в настройките на софтуера на видеокартата или в настройките на монитора дали има опция за препоръчителна разделителна способност и я изключи.

Монитора е: "Philips Brilliance 239Hqh - Blade 2"

операционна система: Windows 7 Ultimate

ето ви снимка на резолюциите, който поддържат Full HD. Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде в настройките има опция да се махне подсещането че разделителната способност не съвпада с тази на монитора или авто-настройване на монитора спрямо приложението. Не мога да се сетя къде е за съжаление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде в настройките има опция да се махне подсещането че разделителната способност не съвпада с тази на монитора или авто-настройване на монитора спрямо приложението. Не мога да се сетя къде е за съжаление.

Моля ако някой се сеща как става това да пише, защото и аз в момента си мисля, но не мога да го намеря къде точно се намира тази опция.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване