Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Конфигурация за нов компютър

Препоръчан отговор

Това с 3-те години е АДСКИ несериозно!!!! Ето едно предложение от мен:

Публикувано изображение

Получаваш чудесна вградена видеокарта, която ще ти подкара играта, получаваш качествено захранване с възможност за добавяне на външно видео, получаваш никак не лош процесор, получаваш хубава кутия и достатъчно HDD място, както и повече от достатъчно бърза RAM, която ще ти даде и повече пъргавина на вграденото видео, заради двуканалният режим и 1600-те MHz.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предложението на JO e страхотно ,само че ми се струва че "авторите " на темата биха се възползвали от него или от другите предложени им неща, само и единствено ако им се подарят тези конфигурации или им се каже че струват 100-200 лева ,за последното дори не съм убеден . Наистина много несериозна история ,следя темата само по една единствена причина - да видя дали "господата " автори ( ако не са на по 12 г.) ще осъзнаят цялата трагикомедия на това което са съчинили като тема. Сигурен че хората който са тук с години ,и са чели какво ли не ,също са попадали супер рядко на такова изпълнение - "Помогнете в избора на еди какво си " и ........... " Ама аз мисля това да се осъществи някъде след .... години " . Това първо ми прозвуча като шега ,след това като подигравка ,но след това за съжаление ми остана мисълта че това са си съвсем съзнателно написани неща . Просто не мога да приема че това е продукт на МИСЛЕЩ човек. Дано двамата писали тези неща не се обидят или засегнат . Искрено се надявам мисловната им дейност да бъде провокирана поне на малко по-високо ниво. Приятен ден на всички !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване