Deskata21

RQ :мобилен скайп за Nokia Asha 306..

9 мнения в тази тема

Здравейте!! Знаете ли мобилен скайп за Nokia Asha 306.. Не намерих никакъв такъв.. Пишете ако знаете!! Благодаря предварително!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я пробва това: http://my.mobile-ars...plications/629/ или това: http://allnokia.ru/symbsoft/files/inet/skype_s60_5_x_v_2_00_6_express_signed.zip

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не става!

Кое не става, грешка ли дава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как да го инсталрам на тела??

Като му прочетеш внимателно ръководството!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами пробвай да се регистрираш в този сайт: www.mobile9.com . След това си избери марка телефон (това става отгоре в менюто има "All marks" ти го натисни и в полето пиши "Nokia Asha 306" без кавичките,след това отиди отляво в менюто трябва да пише "Apps". Там дясно горе има едно поле "SEARCH" -пишеш "Skype" и ти излиза.) Аз лично съм с Nokia Asha 300 и скайпа работи идеално :) нищо че съм на Джава (JAVA)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има скайп, но само за гласови разговори - тук: http://www.kaldata.com/forums/topic/204736-скайп-за-asha-302/?p=2440040

Чат за съжаление вече е невъзможен, и не се знае дали ще бъде някога... ДА! - телефони модел 2012 година не могат да изпълняват нормално Skype, парадокс, но факт. Microsoft пет пари не дават, а от Nokia... Ето на какво официално тяхно становище попаднах в интернет:

Наличността на приложенията за нашите мобилни телефони за съжаление зависи от разработчиците, не от Nokia. Дори в момента Skype да не е наличен за Nokia Asha 311, възможно е в бъдеще да бъде пусната негова версия. :)

https://www.facebook.com/NokiaBulgaria/posts/462069530493736

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Подобни теми

• от Gangosa
        Добър ден от около месец не мога да ползвам скайп на лаптопа през приложението . А като вляза през браузъра се логвам без проблем.Или ,като рестартирам на линукс там ми върви програмата скайп, но под уиндоус в програмата скайп не мога да се логна.Чистих с ccleaner преинсталирах скайп не помага .Моля за съвет .Истеглих и портативна версия не става и това е.
        Опер. с-ма ми е уин 7 64 битов. Motherboard Name    Acer Aspire 5755
        Ето клипче със самия проблем https://openload.co/f/4kKhoRkBAbY/skype.wmv.mp4
      • от AstralGirl
        Здравейте, много ви моля помогнете ми спешно е.Въпросът ми е, как да блокирам абонат  в скайп без да разбере?, Ще разбере ли, че е блокиран, или само ще му се показва все едно съм извън линия? Ще вижда ли снимката ми, и ще разбере ли, че е блокиран по някакъв начин ? Моля ви отговорете ми спешно е, просто искам да се отърва  от този човек. Извинявам се ако темата не е на правилното място. И се надявам да ми помогнете моля ви. Спешно е.
      • от rusimc
        Здравейте. Вчера ъпдейтнах моята Lumia 640 до 10ката с update advisor. Всичко работи добре, освен Вайбър и скайп. 
        Описвам проблемите:
        1) Когато пусна скайп, работи нормално, докато не се логна. След като се логна се отваря за няколко секунди и се затваря сам. 
        2) Инсталирам вайбър, работи, но не намира контактите, които са в Outlook акаунта. Мога да получавам съобщения от други, но не мога да пиша, защото нямам абонатите. При всяко пускане изкарва рop-up прозорец, на който пише "Възникна грешка..." (без номер на грешка).
        При 8.1 ги нямаше тези проблеми. Използвам и двете програми и ми е кофти сега, когато не работят. 
        Искам да се извиня ако съм дублирал тема, но рових из форума и не успях да намеря отговора.
      • от Шри Компютърджи
        Ето това е: http://postimg.org/image/jrwl7vfc7/
        Какво може да е? Не съм инсталирал (поне съзнателно) подобно нещо.
      • от Нелина Димитрова
        Здравейте, имам доста досаден проблем, когато говоря по скайп и отсрещната страна си пусне музика (на слушалки), и аз я чувам идеално, но на човека не му отчита, че говори, което означава, че проблемът е при мен, но не знам как да го разреша. Дори да го намаля пак чувам какво гледа/слуша
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение