Deskata21

RQ :мобилен скайп за Nokia Asha 306..

9 мнения в тази тема

Здравейте!! Знаете ли мобилен скайп за Nokia Asha 306.. Не намерих никакъв такъв.. Пишете ако знаете!! Благодаря предварително!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става!

Кое не става, грешка ли дава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го инсталрам на тела??

Като му прочетеш внимателно ръководството!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пробвай да се регистрираш в този сайт: www.mobile9.com . След това си избери марка телефон (това става отгоре в менюто има "All marks" ти го натисни и в полето пиши "Nokia Asha 306" без кавичките,след това отиди отляво в менюто трябва да пише "Apps". Там дясно горе има едно поле "SEARCH" -пишеш "Skype" и ти излиза.) Аз лично съм с Nokia Asha 300 и скайпа работи идеално :) нищо че съм на Джава (JAVA)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има скайп, но само за гласови разговори - тук: http://www.kaldata.com/forums/topic/204736-скайп-за-asha-302/?p=2440040

Чат за съжаление вече е невъзможен, и не се знае дали ще бъде някога... ДА! - телефони модел 2012 година не могат да изпълняват нормално Skype, парадокс, но факт. Microsoft пет пари не дават, а от Nokia... Ето на какво официално тяхно становище попаднах в интернет:

Наличността на приложенията за нашите мобилни телефони за съжаление зависи от разработчиците, не от Nokia. Дори в момента Skype да не е наличен за Nokia Asha 311, възможно е в бъдеще да бъде пусната негова версия. :)

https://www.facebook.com/NokiaBulgaria/posts/462069530493736

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• Проблем със Скайп и Вайбър след ъпдейт до Win10 Mobile
      от rusimc
      Здравейте. Вчера ъпдейтнах моята Lumia 640 до 10ката с update advisor. Всичко работи добре, освен Вайбър и скайп. 
      Описвам проблемите:
      1) Когато пусна скайп, работи нормално, докато не се логна. След като се логна се отваря за няколко секунди и се затваря сам. 
      2) Инсталирам вайбър, работи, но не намира контактите, които са в Outlook акаунта. Мога да получавам съобщения от други, но не мога да пиша, защото нямам абонатите. При всяко пускане изкарва рop-up прозорец, на който пише "Възникна грешка..." (без номер на грешка).
      При 8.1 ги нямаше тези проблеми. Използвам и двете програми и ми е кофти сега, когато не работят. 
      Искам да се извиня ако съм дублирал тема, но рових из форума и не успях да намеря отговора.
    • Странен обект в скайп
      от Шри Компютърджи
      Ето това е: http://postimg.org/image/jrwl7vfc7/
      Какво може да е? Не съм инсталирал (поне съзнателно) подобно нещо.
    • Проблем при разговор по skype
      от Нелина Димитрова
      Здравейте, имам доста досаден проблем, когато говоря по скайп и отсрещната страна си пусне музика (на слушалки), и аз я чувам идеално, но на човека не му отчита, че говори, което означава, че проблемът е при мен, но не знам как да го разреша. Дори да го намаля пак чувам какво гледа/слуша
    • Проблем със dll на Skype
      от demona1994
      Здравейте, с Windows XP SP2 съм, и имам проблем с Karnel32.dll. Когато инсталирам най-новата версия от сайта ми изписва "Failed to load function KERNAL32.dll GetLogicalProcessorInformation", а когато инсталирам по-стара версия, при опит за влизане в профила ми изписва "Skype не е в състояние да се свърже". Четох доста и разбрах, че skype имат някакви проблеми със Windows XP SP2, но искам да разбера намерено ли е някакво решениe. Компютърът е служебен и не мога да преинсталирам Windows-a. Благодаря предваротелно.
    • помощ за скайп вирус?
      от faeton77
      Здравейте!

регистрирах се тук, с надеждата, че някой може да ми помогне със следния проблем със скайпа ми:

на 8 юли получих съобщение от приятел: "hi, (name), look this. линк"
      разпознах го като опасност и го игнорирах.

10 дена по-късно мой приятел ми писа вечерта в скайп "какво е това, което си ми пратил?" - аз казах, че не съм пращал нищо, а и не можеш да видя историята на съобщенията. той ми го копира и беше подобно на онова, пратено ми от приятел преди дни. оказа се, че подобно модифицирано като съдържание за различните ми приятели е разпратено до всичките ми контакти от моя скайп. за целта на обръщението в съобщението се извлича името на съответния контакт, както е в списъка ни, а последващият линк уж води директория във до фейсбук, яхуу, пинтерест, гугъл и пр, като се използва акаунт името на съответния потребител, за достоверност, че линкът го касае пряко.

антивирусната ми е AVG, пуснах цялостен скан, но не хвана нищо, освен един пач за adobe reader. предупредих всичките си контакти да не цъкат на линка. мислех, че с това ще свърши всичко. обаче снощи се повтори цялата история.

някой може ли да ме светне как да се освободя от тая напаст? и да съм сигурен, че е окончателно, защото сега не смея да си включа скайпа.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение