Deskata21

RQ :мобилен скайп за Nokia Asha 306..

9 мнения в тази тема

Здравейте!! Знаете ли мобилен скайп за Nokia Asha 306.. Не намерих никакъв такъв.. Пишете ако знаете!! Благодаря предварително!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я пробва това: http://my.mobile-ars...plications/629/ или това: http://allnokia.ru/symbsoft/files/inet/skype_s60_5_x_v_2_00_6_express_signed.zip

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не става!

Кое не става, грешка ли дава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как да го инсталрам на тела??

Като му прочетеш внимателно ръководството!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами пробвай да се регистрираш в този сайт: www.mobile9.com . След това си избери марка телефон (това става отгоре в менюто има "All marks" ти го натисни и в полето пиши "Nokia Asha 306" без кавичките,след това отиди отляво в менюто трябва да пише "Apps". Там дясно горе има едно поле "SEARCH" -пишеш "Skype" и ти излиза.) Аз лично съм с Nokia Asha 300 и скайпа работи идеално :) нищо че съм на Джава (JAVA)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има скайп, но само за гласови разговори - тук: http://www.kaldata.com/forums/topic/204736-скайп-за-asha-302/?p=2440040

Чат за съжаление вече е невъзможен, и не се знае дали ще бъде някога... ДА! - телефони модел 2012 година не могат да изпълняват нормално Skype, парадокс, но факт. Microsoft пет пари не дават, а от Nokia... Ето на какво официално тяхно становище попаднах в интернет:

Наличността на приложенията за нашите мобилни телефони за съжаление зависи от разработчиците, не от Nokia. Дори в момента Skype да не е наличен за Nokia Asha 311, възможно е в бъдеще да бъде пусната негова версия. :)

https://www.facebook.com/NokiaBulgaria/posts/462069530493736

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Бирджан Р.
        Здравейте! Днес си купих преносимо зарядно power bank 2600mah. Нямаше грам заряд в него за това го вързах към адаптер от телефон да се зарежда. Оставих го в 12:00 до момента 19:59 , не спира да се зарежда. Пресветва постоянно в червено.Като го изкарам и го включа към който и да е телефон .. не зарежда изобщо.. Идеи? 
      • от Любо
        Здравейте,проблема ми е с доста вече старата nokia n95 (първата версия).Купих нов дисплей който е copy,не оригинал,работи без дефекти,но когато телефона мине в режим на готовност вместо да се покаже часовника, дисплея стои черен.Имам подозрение, че това се дължи на стария софтуер който е фабричния му с който е купен телефона.При набиране на *#0000# излиза тази информация:
        V12.0.013
        19-06-07
        RM-159
        Nokia N95 (05.01)
        Има ли начин за обновяване на софтуера до последна версия която евентуално ще реши проблема с новия дисплей?Опитах с nokia pc suite ,но няма поддръжка вече.
      • от Боби Акулата
        Здравейте ! Имам проблем със skype,проблемът е следният: искам да позвъня на някой,позвънявам му,обаче няма звънене не се свързва със отсрещният човек не тутка там обичайният звук за звънене просто уж се свързва известно време и накрая се появява това на снимката. Иначе всичко си е наред със компютърът има си звук , преинсталирах скайпа на ново със последната му версия,камера... а бе всичко си е ок! Какво става не знам,а дано вие знаете,снимката на проблемът ще кача утре. От лаптоп със уиндоус 7.
      • от callpchelp
        ЕТО КАК:
        1. Свалете си стара версия на скайп, която поискате от ТУК или БГ сайт ТУК
        2. Инсталирайте скайп ( старата версия която сте избрали и изтеглили).
        3. Отидете в инсталационната папка на скайп и копирайте Skype.exe файла, запазете  го на десктопа.
        4. Деинсталирайте стария скайп.
        5. Изтеглете последна версия на скайп и ИНСТАЛИРАЙТЕ.
        6. Отидете в инсталационната папка на скайп и ЗАМЕСТЕТЕ Skype.exe със този от десктопа ( старата версия, която копирахте от предния скайп )
        7.  Ако има активиран ъпдейт в НАСТРОЙКИТЕ на скайп го ИЗКЛЮЧЕТЕ!!!
        ПС: Имайте в предвид, че по-старите версии може да не работят с видео повиквания. Аз лично ползвам версия 6.5, ако искате можете да я изтеглите Skype.exe файла  ОТ ТУК.

Допълнение към темата от: @Read3r

• от Gangosa
        Добър ден от около месец не мога да ползвам скайп на лаптопа през приложението . А като вляза през браузъра се логвам без проблем.Или ,като рестартирам на линукс там ми върви програмата скайп, но под уиндоус в програмата скайп не мога да се логна.Чистих с ccleaner преинсталирах скайп не помага .Моля за съвет .Истеглих и портативна версия не става и това е.
        Опер. с-ма ми е уин 7 64 битов. Motherboard Name    Acer Aspire 5755
        Ето клипче със самия проблем https://openload.co/f/4kKhoRkBAbY/skype.wmv.mp4
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение