Teen Wolf

Как да кача песен в флашка без да блокира !

3 мнения в тази тема

Искам да ви попитам как да си кача песен във флашка от един компютър и да я кача на друг обаче като я качвам тя или блокирва или не се отваря защо ??????????

Пробвах със Разархивиране обаче и то блокира исписва ми C\DOCUMENT AND SETTING\DESKTOP и нещо си дара бара моля да ми помогнете PLEAS ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам как да си кача песен във флашка от един компютър и да я кача на друг обаче като я качвам тя или блокирва или не се отваря защо ??????????

Пробвах със Разархивиране обаче и то блокира исписва ми CDOCUMENT AND SETTINGDESKTOP и нещо си дара бара моля да ми помогнете PLEAS ;(

И какво точно изписва, защото кристалната ми топка се счупи?
    2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво ще разархивираш на една песен? Такива изрази ме хвърлят по тъч линията... Прехвърлянето на файл към USB flash drive се свежда до drag 'n drop. Поне в повечето ОС. Ако песента не се отваря, вариант е на другия компютър да липсват съответните кодеци. Използвай нормален шрифт, че с този ми бъркаш в очите!!

Редактирано от ftpkid (преглед на промените)
    2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от ImagineMe
        Здравейте! 
        Имам проблем относно реда на изпълнение на музикалните файлове, записани на флаш памет и пускани на трансмитер в колата. Именувал съм файловете под имената "1. Някаква песен", "2. Друга песен" и така нататък, като исках да са в точен последователен ред. Обаче трансмитера на колата ги пуска разбъркано и когато искам да отида на песен 218, да кажем, се пуска съвсем друг файл, наименуван "136" например. Това оправя ли се при CD Плейър със слот за флашка или така ще си остане? Ако има някакъв начин да се оправи, помогнете, моля. 
      • от Sevt
        Здравейте колеги, имам проблем изчезнаха файловете на флашката ми, виждам ги на менюто на моя компютър че флашката е пълна колкото трябва а като отворя все едно няма нищо вътре, мога да записвам нова информация на флашката виждам я но старата стои там заемя мястото но не я виждам а ми трябва и ми е ценна , затова немога да форматирам флашката и да продължа , въпроса е как да си изтегля информацията.  Какво е това чудо? Копирям цялятя флашка на друго място, копира се в пълен размер прехвърля файловете но на другото място пак не се виждат и немогат да се ползват? А заемат нужното място и се прехвърлят?
        За пръв път се сблъсквам с този проблем? 
      • от Sevt
        Здравейте колеги, имам проблем изчезнаха файловете на флашката ми, виждам ги на менюто на моя компютър че флашката е пълна колкото трябва а като отворя все едно няма нищо вътре, мога да записвам нова информация на флашката виждам я но старата стои там заемя мястото но не я виждам а ми трябва и ми е ценна , затова немога да форматирам флашката и да продължа , въпроса е как да си изтегля информацията.  Какво е това чудо? Копирям цялятя флашка на друго място, копира се в пълен размер прехвърля файловете но на другото място пак не се виждат и немогат да се ползват? А заемат нужното място и се прехвърлят?
        За пръв път се сблъсквам с този проблем? 
      • от Sevt
        Здравейте колеги, имам проблем, при инсталацията на. Win. 10 от флашка, уиндоуса се инсталира във флашката, когато я махна, започва пак да работи някякув линукс, който е останал от преди в паметта. От бутващото меню задавам да бутва от флашката, всичко тръгва инсталира се, но не ми дава опции да избера уиндоуса,  да форматирам диска да рязпределя дяловете, да посоча къде да се инсталира уиндоуса, директно инсталира версията, незнам какво трябва да се направи, пробвах 10 пъти, дори бавно, нямам повече нерви, помогнете:)
        Сигурно е нещо дребно и го пропускам!?
        Инсталяцията е на лаптоп Самсунг 900Х4D
        128 GB  няма хард диск, а е с памет ако има това значение. 
        Но същото нещо го прави и ня лаптоп със хард диск, пробвах и там инсталация същия номер е, инсталира се във флашката!?
        Благодаря предварително за отделеното време.
      • от xXx*Triple*xXx
        Добра вечер Проблема ми е следния : немога да свалям от замунда без значение какво е дали филм игра или програма.Имам антивирусна Нод32 и когато избера да се свали торента ми излиза един прозорец в който пише : Адресът е блокиран Някви идеи ? Прикачвам и снимка. P.S. Ако имате допълнителни въпроси питайте  
        zamunda.bmp
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение