Teen Wolf

Как да кача песен в флашка без да блокира !

3 мнения в тази тема

Искам да ви попитам как да си кача песен във флашка от един компютър и да я кача на друг обаче като я качвам тя или блокирва или не се отваря защо ??????????

Пробвах със Разархивиране обаче и то блокира исписва ми C\DOCUMENT AND SETTING\DESKTOP и нещо си дара бара моля да ми помогнете PLEAS ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам как да си кача песен във флашка от един компютър и да я кача на друг обаче като я качвам тя или блокирва или не се отваря защо ??????????

Пробвах със Разархивиране обаче и то блокира исписва ми CDOCUMENT AND SETTINGDESKTOP и нещо си дара бара моля да ми помогнете PLEAS ;(

И какво точно изписва, защото кристалната ми топка се счупи?
    2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво ще разархивираш на една песен? Такива изрази ме хвърлят по тъч линията... Прехвърлянето на файл към USB flash drive се свежда до drag 'n drop. Поне в повечето ОС. Ако песента не се отваря, вариант е на другия компютър да липсват съответните кодеци. Използвай нормален шрифт, че с този ми бъркаш в очите!!

Редактирано от ftpkid (преглед на промените)
    2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от bassTest
        Значи купих си флашка Transcend  8 gb  и просто като искам да я отворя не ми излиза нищо пък от доло я виждам че свети
        Имам и лаптоп на нея тръгва  на компютъра не иска. Със windows xp съм.
      • от Християн Панов
        Добър вечер на всички четящи!
         При всеки опит да запиша по-голям филм на флаш памет, за да си го гледам на телевизора получавам грешка и не мога да си обясня каква би могла да е причината.
         Тествал съм флашка 120гб и абсолютно никакъв филм над 5 гигабайта не може да се запише успешно без следната грешка: Снимка 
         Целта ми е да си изтегля релийз с перфектно качество и звук Dolby Digital. Проблемът от флашката ли е или има друга причина , за да знам дали да купувам нова?
        Помагайте 
      • от bassTest
        Помогнете ми със избор на добра надеждна флашка до 8 гб . Не ми трябват повече защото няма за какво да я ползвам.
      • от 2249
        Привет.
        Търся безплатна програмка, която да стои на флашката и да забранява запис върху нея.
        Досегашното ми търсене намира програми, които се инсталират на компютъра и забраняват запис върху флашка въобще, правейки промени в регистрите на ОС.
      • от I was here...
        Здравейте!
        От години насам на лаптопа използвам флашка за мобилен интернет от Vivacom, точният ѝ модел е ALCATEL X220L. Винаги, когато съм бил с Windows 7, флашката се инсталираше единствено по метода "цък-цък-цък", но когато преминах на Windows 8.1 се оказа, че устройството няма драйвъри за него. Преди 2 години някъде говорих с Vivacom да ми сменят флашката, но те ми заявиха, че или ще преподпиша договора за мобилния интернет, или ще го д*хам. В крайна сметка обаче намерих в интернет информация, че мога да използвам флашката, като ѝ инсталирам драйвърите за Windows 7 x64 през Диспечера на устройствата. Направих го и до днес безпроблемно си използвах флашката.
        Какво се случи. Преди 4 дни преинсталирах 8.1 и от тогава до днес си инсталирах всички за лаптопа, ъпдейтите, офис, 360 tse, malwarebytes anti-malware и т.н. Днес стигнах и до флашката, но, когато започнах да ѝ инсталирам нужните драйвъри през Диспечера на устройствата, се сблъсках с това:
        Единствено успешно се инсталира "3GModem port", а за всяко от оградените в червено ми дава посочената грешка. За първи път имам този проблем под Windows 8.1 и ще съм много благодарен да ми кажете как да го отстраня.
        Опитах да инсталирам по същия начин флашката на настолен компютър с Windows 10 и се получи - интернетът там работи безотказно.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение