Teen Wolf

Как да кача песен в флашка без да блокира !

3 мнения в тази тема

Искам да ви попитам как да си кача песен във флашка от един компютър и да я кача на друг обаче като я качвам тя или блокирва или не се отваря защо ??????????

Пробвах със Разархивиране обаче и то блокира исписва ми C\DOCUMENT AND SETTING\DESKTOP и нещо си дара бара моля да ми помогнете PLEAS ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам как да си кача песен във флашка от един компютър и да я кача на друг обаче като я качвам тя или блокирва или не се отваря защо ??????????

Пробвах със Разархивиране обаче и то блокира исписва ми CDOCUMENT AND SETTINGDESKTOP и нещо си дара бара моля да ми помогнете PLEAS ;(

И какво точно изписва, защото кристалната ми топка се счупи?
2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Какво ще разархивираш на една песен? Такива изрази ме хвърлят по тъч линията... Прехвърлянето на файл към USB flash drive се свежда до drag 'n drop. Поне в повечето ОС. Ако песента не се отваря, вариант е на другия компютър да липсват съответните кодеци. Използвай нормален шрифт, че с този ми бъркаш в очите!!

Редактирано от ftpkid (преглед на промените)
2 души харесват това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• Проблем с филма от флашката
      от Fairun
      Може ли някой да ми помогне?Миналия ден реших да гледам филм на ТВ-то като го сложа на флашката със субтитрите и като ги направя и двете с едни и същи имена.Но уви не стана.Гледах в интернет как поне да си ги вградя субтитрите в филма с  някоя програма като AVI ReComp, но самата програма не ми намираше филма и субтитрите.Пробвах с друга (MKVToolNix) и успях да си ги вградя субтитрите в филма, но можех да го гледам филма с вградените суб. само на компа на ТВ-то не ставаше.Ако може някой да ми помогне ще ми помогне ще му бъда много благодарен.
    • Проблем с флашка
      от Svilen Krastev
      Здравейте!
      Проблема е следния бях направил флашка А+ 16гб бутваща с вин7 и при опит да я направя бутваща с вин 8 с руфас при формата даде грешка и остана в RAW формат и в момета не мога да я форматирам,досега пробвах с HP USB Disk Storage Format Tool,BOOTICEx64_v1.321,Hard Disk Low Level Format Tool като с последната направих лол формат но пак не иска да се форматира виждам я в диск менажера и като външно устроиство също но без формат не мога да направя нищо... последно взех vin и потърсих програма за префлашване но не намерих  имаше само за 32гб версия,но по лошото е друго взех от колега флашката му  да си прехвърля фаилове от пц то на лаптопа но като му я върнах каза че била защитена против запис та сега си мисля да не би да има нещо друго ...бтв. използвам само предния панел с усб 3.0  понеже кабела не стига да закача 2.0 но не мисля че има някакво значение!!! 
    • Заключена флашка
      от coolmanvn74
      Здравейте, 32 гб флашка, интесо. Реших да я форматирам и ядец, изписва ми, уиндоус не може да завърши процеса и дотам. Като я включа и все иска да я форматира. Какво мога да направя, за да я използвам пак?

• Трябва ми помощ - флашката ми копира снимки, но не ги съхранява след това.
      от rantora
      Здравейте! Нова съм тук и не съм наясно дали на някой друг му се е случвал същия проблем. 
      Имам флаш памет от 512GB. Купих си я, за да мога да сваля всички снимки от компютъра на нея - хем компа с пространство, хем снимките на едно място за съхранение. Ще кажете - женска логика, но това измислих  Само че се срещнах с голям проблем - флашката не пожела да копира снимките. Тоест тя ги копира, изчаквам по десетина минути да се прехвърлят всички снимки от папката, виждам ги как се прехвърлят една по една, но щом затворя готовата папка и после я отворя отново - изненада! Вътре няма ни помен от току що прехвърлените снимки.....  Или се виждат номерата им, но не могат да се отворят - не мога да ги видя.
      Най-често, обаче мистериозно изчезват! 
      Много моля който може да ми помогне нека да пише, защото не ми се иска да хвърлям такава памет на боклука...
      Благодаря ви предварително!
    • Здравейте Хора Професионалисти и уважаеми другари
      от zaki93
      Здравейте другари искам да ви попитам преди половин час сложих една стара флашка на компа и във момента в който я сложих замириса на изгоряло и компа се изключи какво може да е станало??Много се уплаших и 5 минути не го включих компютъра проблем ли е станало??Сега си върви добре ама не се знае и съм много притеснен моля ,кажете ми какво може да е станало защо тази флашка направи такъв ГОЛЯМ проблем

Пак казвам вкарах я флашката и компа веднага се изключи и замириса на изгоряло и веднага я извадих тази флашка и направо ме опари доста здраво много съм притеснен 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение