Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Grand Theft Auto IV - Oфициална тема /Част I/

GFreeman
 Сподели

Препоръчан отговор

Отделна тема за другата може, но май все още е малко раничко.. Аз си мисля, че тази 2 Days 2 Vegas ще е по-хубава от GTA IV, ама.. все пак, оная е от известна поредица.

Всъщност, разработчиците на 2 D 2 V, не са ли тези на GTA IV ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора какво толкова сте се запритеснили ще излезе ли за РС или не? Забравихте ли че и 3-ката и Вайса и Сан Андреас ги бяха обявили само за PS2 пък после ги пуснаха и за РС. Споко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно!!! рано или късно тази година ще играеме и за PC!!!

Убеден съм. че ще е по-добра от 3-ка надявам се да окажете прави!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен GTA IV ще излезе в края на 2008 година .. някъде през месец октомври . повечето игри излизат в края на годината :) надявам се и GTA IV да излезе тогава cool.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нови скрийншотове!

Трейлър

Трайлър

Обяснение:

Скрийншотове от играта

Трейлър-Phill Bell.

Трейлър-Страшен клип, рекламиращ кола.

Забележка:Трейлърите не са обявени, според мен не са официални.

Страшна ще е играта. А дано да излезе за ПС =)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее, тоя трейлър ме разби! Мисля, че е 4-тия, но щом не са обявени... Оня, мнооо яко изхвръкна!

Шотовете - всеки по-нов, е все по-хубав!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Айде, бе

Аз чак днеска разбрах, че сайта на GTA IV е подновен!

Много е готин. Онова нещо картата на играта ли е?

Хубава е, де.. Ако е тя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Петък, 2008, Март 21 от R* ми пратиха съобщение:GRAND THEFT AUTO IV New Trailer Coming Next Week... Official Site Update Today

Има нови Wallpapers&Screenshots в официалния сайт :P

Редактирано от Rommel42 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GTA IV с крайна дата на излизане

Обявената дата е 29 април 2008

В интервю за Computer & Video Games, Rockstar потвърдиха че GTA IV е „само на три-четири месеца от излизане” и че е „почти напълно завършена” в момента.

Допълнително разработчикът отбелязва, че доста неща са се променили от последните показвания на играта. „Тя е в много, много по-различно място сега, подобрена е по буквално всеки възможен начин”, казват от Rockstar.

Скоро след интервюто датата за излизане бе официално насрочена за 29 април. С други думи, няколко дни по-късно от 25 април, фискалния край на годината за Take Two, чиято дъщерна фирма е Rockstar Games.

Публикувано на : 25.01.2008 година ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GTA IV с крайна дата на излизане

Обявената дата е 29 април 2008

В интервю за Computer & Video Games, Rockstar потвърдиха че GTA IV е „само на три-четири месеца от излизане" и че е „почти напълно завършена" в момента.

Допълнително разработчикът отбелязва, че доста неща са се променили от последните показвания на играта. „Тя е в много, много по-различно място сега, подобрена е по буквално всеки възможен начин", казват от Rockstar.

Скоро след интервюто датата за излизане бе официално насрочена за 29 април. С други думи, няколко дни по-късно от 25 април, фискалния край на годината за Take Two, чиято дъщерна фирма е Rockstar Games.

Публикувано на : 25.01.2008 година :)

Един въпрос: PC??? Или ще е само за конзолки?

Сега се сетих-в играта глбавният ни герой ще може ли да си има МРЗ и да си слушка песни, които ние сме качили допълнително...например? ohmy.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо ще излиза за XBox, а до края на годината ако не излезе за PC значи началото на 2009 ще я има вече :)

Ами не знам дали ще има такива екстри към играта :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо ще излиза за XBox, а до края на годината ако не излезе за PC значи началото на 2009 ще я има вече :)

Сигурно ще има! Щом и във Вайса има, и в СанАн...За Либърти (3-ката) не знам дали е имало...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, имаше нещо като радиостанция с собствени песни, качени в My Documents. Не вярвам обаче да има тази екстра, ако играта е само за Xbox!

Редактирано от Tiguer (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо ще излиза за XBox, а до края на годината ако не излезе за PC значи началото на 2009 ще я има вече :wors:

Ами не знам дали ще има такива екстри към играта ;)

М/у другото да попитам къде го прочете това нещо, защото аз съм чел на много места за PC - че няма да я има, но това нещо направо ме уби!

Къде го видя, дай източник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами предполага, както и аз. Щом при S.A. се получи по същия начин...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тц, а стига бе ! Нищо смислено до тука не прочетох освен ъпдейтите за трейлъри и шотове. Глупави разсъждения само пляскате. Какво толкова ? Имайте търпение. След време ще разберете дали ще излене за ПЦ. Следете редовно официалния сайт на R*. От там по-достоверно инфо няма да намерите. Излишно тръшкане и спам по темата.

Chill Out дет' се вика.

Редактирано от Totalll (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тц, а стига бе ! Нищо смислено до тука не прочетох освен ъпдейтите за трейлъри и шотове. Глупави разсъждения само пляскате. Какво толкова ? Имайте търпение. След време ще разберете дали ще излене за ПЦ. Следете редовно официалния сайт на R*. От там по-достоверно инфо няма да намерите. Излишно тръшкане и спам по темата.

Chill Out дет' се вика.

Ами хората се интересуват от неща, за които не е споменато във сайта. За това е създаден форума- всеки предоставя информация за играта, която останалите потребители трудно ще узнаят. laugh.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

http://xbox360.ign.com/articles/865/865088p1.html Малко информация за мултиплеяра. Но вече се притеснявам- Also Available:PS 3, а обложката е Xbox... PC не се споменава sad.gif

Register your membership now to set up your profile and ensure that you will be able to quickly link your Xbox LIVE® Gamertag and/or PLAYSTATION®Network ID and start participating on day one of game release.

Явно няма да излезе за PC....

Редактирано от Rommel42 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване