Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Grand Theft Auto IV - Oфициална тема /Част I/

Препоръчан отговор

имаш право, аз например преди 2 години за 700лв взех GF8800GTS и дори и да не покривах изискванията за РАМ и прочие пак вървахя перфектно игрите... Искам да питам, нали ще тръгнe на моята? Колебая се защото играта иска 512МБ а мойта е 320МБ, обаче подкарва всички игри, които искат 512, много странно. Дали точи памет от РАМ-та или нещо от сорта... :rolleyes: Pixel Shader 3.3 (поне той е ок) biggrin.gif

Тази карта има 320mb обаче има и 320bit шина.И 8800GTS подържа shader 4.0 cool.gif.До това как ще ти върви играта никой не може да ти отговори

Редактирано от Xzibit_X (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

http://www.torrentdownloads.net/torrent/41...Update-RazorDOX

аз съм със този и всичко си върви.

искам да попитам дали някои е подкарал играта на windows 7 build 7048, щото при мен не иска да тръгва . на windows 7 build 7000 си вървеше но на 7048 неще. 10Х

Публикувани изображения

Искам да видя сега онези надутите с PS3 и Xbox360 където все казваха "за компютър GTA IV няма да излезе копуваите си конзоли".Да ама ето играта излиза след месец за PC.Да допъля че starcraft 2 излиза само за PC :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да видя сега онези надутите с PS3 и Xbox360 където все казваха "за компютър GTA IV няма да излезе копуваите си конзоли".Да ама ето играта излиза след месец за PC.Да допъля че starcraft 2 излиза само за PC :angry:

Хаха! Браво! Напълно споделям твоето мнение! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето 1-вия треилар от PC версията http://gtaiv-bg.blogspot.com/search?update...;max-results=16

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето 1-вия треилар от PC версията http://gtaiv-bg.blogspot.com/search?update...;max-results=16

Пффф, графиката е размазваща. Само дето играта няма тръгне на моя комп sad.gif,а я чаках 2 години. :)

Редактирано от TiriT (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е чак толкова хубава графиката... Има какво още да се прави. Има някой обекти, които изглеждат доста зле.

Ама все пак е доста добра

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха, да! също така да не забравяме, че на PC Draw Distance-a е много по-голям :P а ся кой е прецакан?

колкото за StarCraft-a не съм много сигурен, след като видях превюто на Red Alert 3 за XBox360 :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това не е вярно PC версията е с подобрена графика

Друг е въпроса, дали твойта кошница може да ти я предложи тая подобрена графика... biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Красива, некрасива, това е дългоочакваната GTA IV и ще се играе от всички почитатели на игрите GTA.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро е трейлърчето. Това чакахме-това получаваме. Наистина съм щастлив, че ще я имаме и за PC, но да Ви каза PS версията на GTA 3 и доста по-детайлна и хубава отколкото ПС версията. Не знам дали тук се запазва тенденцията.Както и да е, просто като изгледах трейлъра ми мина през ума колко безсънни нощи ще изкараме на тази игра, братчеди... чувствам как още от сега ме грабва играта въпреки, че въобще не съм я и докосвал...

Междудругото кога излизаше?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех, Ромел, колко си прав... Като се сетя колко нощи съм прекарал пред GTA III, което беше революция. НЕ, то беше Еволюция. 21 ноември. Това означава, че ще я играем или на 18 ноември или на 25-ти...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA никога не е имала графичен енджин, който да предостави висока реалистичност и красота. Това не е целта на създателите. В GTA4 е заложено повече на физиката ... а графиката, която наистина е добра, е подобрена не толкова с цел величие, колкото за да е конкурентна на останалите нови игри. Наистина може да се спори по това, дали за PC играта е по-красива от PS3, но ... в крайна сметка PC own-арите получават това, което искат със закъснение, и от Rockstar не биха си позволили да разочароват със занижени критерии. От друга страна ... състемните изисквания може да се окажат непосилни за голяма част от PC геймърите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен конзолната версия е с по-хубава графика.Поне от това което виждам от трейлара.Шейдарите на конзолната версия са по-добре направени и дълбочина на образа.PC версията е твърде ярка,но като излезне ще видим.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига хвалете тея конзоли ;) и така не успяха да подкарат Crysis.И графиката за конзоли може и да е по добра само ако има добро Tv или добър монитор което няма да излезе евтино особено за PS3 потребителите.От R* казаха че PC версията ще е с подобрена графика вие пак си знаете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Стига хвалете тея конзоли :P и така не успяха да подкарат Crysis.И графиката за конзоли може и да е по добра само ако има добро Tv или добър монитор което няма да излезе евтино особено за PS3 потребителите.От R* казаха че PC версията ще е с подобрена графика вие пак си знаете.

За всеки различно!

На някой му харесват конзолите, на други (подрабирам че явно и на теб) компютрите.

И да не спамим и да "крещим", защо едни хвалят конзолите! От трейлърите се разбира, но не до толкова, че да се определи какво точно ще е графиката. Ясно е, че ще е хубава. Но докато не излезе, не е ясно! След 1 месец и 1 седмица ще я играем!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да спомена-> Графиката НЕ прави играта!!!. Ако всичко беше графика всички игри на повече от 2 месеца биха били отритнати от обществото геймъри. Все пак има и други компоненти. Абе, с две думи-като излезе ще видим :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми Grant Theft Auto не залага на графиката а на на зaрибяващата история,аз лично играя играта заради нея

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора кажете ми ще тръгне ли на тая машинка?

Processor:Intel C2 DUO E5200 2.5GHz

RAM: 2GB

VC:nVidia GeForce 9600GT 512МБ

Чакам отговор.Някой ако ми отговори ще съм му благодарен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе хора кажете ми ще тръгне ли на тая машинка?

Processor:Intel C2 DUO E5200 2.5GHz

RAM: 2GB

VC:nVidia GeForce 9600GT 512МБ

Чакам отговор.Някой ако ми отговори ще съм му благодарен.

Ще тръгне на максимум поне на 1280x1024,ако не и повче,въпреки че изискванията не са посочени конкретно и са неточни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам тътпение да излезе броя дните biggrin.gif ,няма да играя нищо друго докато не е превъртя все пак това ми е любимата игра

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЙООООООО!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Джи Ти Ай 4 ОЛЕЛЕЕЕЕ КОГА ЩЕ ИЗЛИЗА Бе ХОРИЦАААА! Мале как сум я чакал тая игрица.... Нямате си на представа biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ЙООООООО!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Джи Ти Ай 4 ОЛЕЛЕЕЕЕ КОГА ЩЕ ИЗЛИЗА Бе ХОРИЦАААА! Мале как сум я чакал тая игрица.... Нямате си на представа biggrin.gif

Човек ... побърка ли се?Иначе играта за конзоли излезе на 29 Април тази година , а за РС версията...ще чакаме :question::help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване