Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Grand Theft Auto IV - Oфициална тема /Част I/

Препоръчан отговор

Малко с кофти асоциация я споменават обаче. Но пък сега току виж съседите решили, че героят е македонец. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

http://www.torrentdownloads.net/torrent/41...Update-RazorDOX

аз съм със този и всичко си върви.

искам да попитам дали някои е подкарал играта на windows 7 build 7048, щото при мен не иска да тръгва . на windows 7 build 7000 си вървеше но на 7048 неще. 10Х

Публикувани изображения

Тъкмо скоро ще излиза играта и темата замря ohmy.gif Ето едно видео (може да сте го дали...) цък biggrin.gif

Редактирано от akashi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хора скивайте
biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Хаха...Най ме кефи "Steal a turismo"!Само влизаш в магазина , чупиш джама на колата и омиташ пък отзад не спират да ти гърмят biggrin.gif

П.П. Това "Rob A Shop" къртии!!

Редактирано от akashi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хора скивайте
biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Ооо, много яко наистина!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде народе, радвайте се. Понеже ние европейците къртим мивки, а хамериканците са тъпи, ние получаваме играта на 21 Ноември. Хамериканците на 2 Декември, а австралииците на 3 Декември.

Доказателство...

ИЗИСКВАНИЯТА biggrin.gif Тук са! Знаем ги официално.

Minimum System Requirements

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

Processor: Intel Core 2 Duo 1.8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz

Memory: 1.5GB, 16GB Free Hard Drive Space

Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Recommended System Requirements

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

Processor: Intel Core 2 Quad 2.4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz

Memory: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)

18 GB Free Hard Drive Space

Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

И ето тук вижти как се оформя играта за PC.

Ето какво ще получим ние, PC геймърите:

-Replay Едитор - записвате нещо и после го променяте с едитора. Най-хубавото. Понеже играта не запазва видеото, а моделите, ще можем да променяме ъгъла на камерата, да слагаме ефекти и т.н. Също така ще можем да слагаме и субтитри.

-При PC-тата всичко ще се вижда надалече (По голям Draw Distance).

-Ще можем да правим по-интересни Online мачове с по-конкретни настройки.

-Ще можем да променяме гъстотата на трафика подобно на Driver 4.

-Играта ще бъде перфектно оптимизирана.

Редактирано от Skoinks (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май и аз не съм се изразил ясно...

Тази информация е стара.. от времето, когато 2ри дек. беше все още слух. Тия от IGN са предположили/разбрали погрешно .. нещо такова. 100% излиза Декември месец. До тогава пуцайте Undercover :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Xbox360 пиратството е по голямо от това на PC biggrin.gif .Винаги новите игри излизат дни по рано по торент саитовете за Xbox360

Редактирано от Xzibit_X (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има 2 варянта. Първия е магазинчета с връзки .И втория е това да се прави умишлено,като гледаш всеки ден как любимите ти заглавия излизат седмица по рано това те тласка да си купиш бокс.Къде видяхте че в европа илиза на 21 нещо не вярвам,,даите един линк.В саита на R пише 2-3 декември.

Редактирано от Xzibit_X (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Обикновено е обратното, съгласен съм! Но какво да се прави? biggrin.gif

Ти чети малко бе, човек! biggrin.gif

И викам да си намалиш подписа. Коментар 1 ред, подпис 30 реда.

Има максимум 8 реда - и трябва да се спазва....

Странното е как, след като официалните дати са обикновено с около 1 седмица по-късно.. biggrin.gif Къде я намират играта тия хакери laugh.gif

А замислил ли си се че играта я намират вътрешни хора и след това я пускат по интернет,както става с всички други игри.Ти как мислиш че пиратските игри стигат до нас преди официалната дата?А тези които ги играем пиратски след официалната дата са купени най-вероятно от магазин и след това кракната(ако са за PC).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване