Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

GFreeman

Grand Theft Auto IV - Oфициална тема /Част I/

Препоръчан отговор

Когато изгрява слънце ми върви перфектно... през останалито време лагва яко (но се играе). Този пач работи ли добре, че да не земе да го сложа и повече да не я подкарам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен все още изчезват текстурите и нещата примигват. Но играта върви по-гладко и бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих фикс за текстурите. Изключително просто е - свалете CacheBoost и пуснете играта. Това е. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А трябва ли да пускам въпросната програма всеки път, преди да пусна играта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Но, спокойно. Тя се пуска с Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

800x600 (60hz) всичко на Low + patcha и пак варви гадно някой да знае още нещо :conversation:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сотко, доколкто си спомням картата ти беше някаква GeForce 7, как очакваш да ти върви гладко? :lol6: Ти се радвай, че си я подкарал. biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

C CacheBoost пак ми премигват на Medium. Макар и по-рядко, пак се замъгляват... Е кво да се прави... Low.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде най-на края и аз да имам проблем с мисия. Ама проблема не е, че ми е трудно да мина нещо, ами... абе да го карам направо:

Става въпрос за мисията на Gerry McReary - I'll Take Her...! Проблема е, че когато отида в интернет-кафенето, не мога да вляза в компютрите. В нито един комп, в нито едно кафене. Натискам, и натискам, и натискам "Е" и нищо не става. Моля за помощ!!! sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
При всички е така след пач 1.2.

Тогава как мога да мина мисията? Ако махна пача и след това я мина, ще има ли смисъл да го слагам пак (ще има ли още такива мисии в които да ползвам комп?)?

EDIT: Аз пък не мога и да го истрия! :blink::yanim:

Редактирано от GraffiK_POP_FAN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:rolleyes: От Рокстар значи здраво са се оакали този път... Дават ти едно, взимат друго. Както и да е, мерси че предупреди... Ще се инсталира след превъртането на играта значи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз успях да го истрия, ама после пък играта не се пуска и за това пак го инсталнах. Сега смятам да си запазя сейфовете и да я реинстална и пак да ги сложа и след това като мина мисията ще сложа пача. А я кажете по-нататак ще ми трябват ли компютрите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти съм я превъртял и очевидно трябват само за 2-3 мисии.

BTW: R* не са се "оакали". Забравяте факта, че играем с ПИРАТСКИ ИГРИ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажете къде са сейв файловете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мен това ме интересува :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

C:\Users\*username*\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames

На XР трябва пак да е нещо такова... Настройте си да се виждат невидими папки.

Редактирано от Crimsader (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато триеш играта те пита дали да изтрие записаните игри, избираш да не ги трие и след като я инсталираш си продължаваш от последния запис. Тука мисля че се беше споменало че има и мисия с компьтрите в една полицейска кола ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявайте,ако въпроса се повтаря,но можеш ли да караш колело и самолет,а и има ли ги фризьорските салони?Аз съм на 30% и не съм срещнал нищо от тези,в самолета не успях да се кача?Иначе играта е страхотно направено и ако не можеш да караш самолет ще е много голям минус.

Редактирано от vladi1231 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, врътнах я и нея. Не е кой знае колко лесна има мометни в които и чийт не ти помага. Утре ще я играя с финала в който убиват Роман. А днес как минах последното ниво?:

Първи опит: Падам от мотора и Джими избягва.

Втори опит: Нещо се прее*ава и падам от мотора точно преди скока.

Трети опит: Хеликоптера замина.

Четвърти опит: Изхвърля ме от играта

Пети опит: Гръмнаха хеликоптера.

Шести опит: Скъсах задника на Пегорино.

Утре ще видим как е другият начин да видя сметката на Димитри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото тази мисия с Пегорино лично на мене ми беше много по-лесна от тази с Митя. При Пегорино, хората му се крият в миши дупки и те пуцат скришом, а накрая с този мотор как съм се размазвал не е истина :rolleyes:

Сам ще се увериш, че ако имаш снайпер на full, последната мисия е фасулска работа :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...