Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

GFreeman

Grand Theft Auto IV - Oфициална тема /Част I/

Препоръчан отговор

Аз съм с пач 1.2 и нямах проблем в мисията с компютрите ...

А мисията където трябва да се следи един наркодилър или нещо от този род как точно се минава ? Какво се прави на нея че не успях да я схвана.

Нали го следя и той отива на едно място и го виждам само на картата а немога да стигна при него мисля че е върху едни гаражи ама немога да се кача на тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете не съм чел другите постове такаче незнам.И искам да попитам за линка на играта.

Моля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинете не съм чел другите постове такаче незнам.И искам да попитам за линка на играта.

Моля.

GTA IV

GTA IV - Crack

GTA IV - Patch 1.2

Приятна игра. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цепи като за световно

Сложил ли си си ПАЧ 1.2 или...? :huh: Ако не слагай го. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее, най-на края да го утрепя тоя Димитри. Наистина тази мисия е по-трудната от двете. Ония ден се мъчих, вчета пак и днес от първия път му светих маслото. Тази игра е много интересна наистина и ако няма следваща ще е много жалко. БРАВО за играта! :);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам следния проблем с играта,инсталирал съм я по начина който е описан ,спирам нета и пускам играта но ми се появява този проблем

http://pics.data.bg/zoom/shared/0064178862...8209dec955a6c59

Несъм свалял този патч.Някой който може да помогне може ли да сподели как да се оправи това,благодаря на всеки който може да помогне с нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам не я стартира от там... Човек, играта се пуска от Social Club-a, няма друг начин! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе аз да питам несъм чел предните коментари и искам да знам можели да си копувам къщи защото тея които ми дават са супер отвратителни ако има някъде да се продават някои да качи снимка да ги видя къде се намират

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
абе аз да питам несъм чел предните коментари и искам да знам можели да си копувам къщи защото тея които ми дават са супер отвратителни ако има някъде да се продават някои да качи снимка да ги видя къде се намират

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе дапитам как се минава тая мисия дет трябва там да гониш влака пробвах много пъти ама все немога да я мина. вие как успяхте имали си няква цака

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гониш влака с мотор или автомобил и като влака спре слизаш и се качваш по стълбите и убиваш трима гангстери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чаках играта към година и повече и накрая разбрах че не е нищо особено, отностно мисиите който са 99% свързани да пръснеш главата на някой "човек". но играта има и свойте плюсове който мисля да оставя за мене си.Графиката е добра но нещо липсва... А ДА ANTI ALIASING лол

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз я чаках играта ама не мисля че съм разочарован.Историята е много добра,елемента на избор дали да убиеш,кой да убиеш и така нататъка също е добър като идея,графиката не и обръщам внимание много,и въпреки всичко сега не си представям да пусна Сан Андреас ..просто има толкова малко реализъм в нея..иначе беше много добра игра :lock:

А може ли да се правят неща с различните коли освен с полицейската,с линейката,пожарната или камионите?На една мисия отварях капака на боклуджийския камион ама само тва не може ли да се прави нещо с другите коли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А може ли да се правят неща с различните коли освен с полицейската,с линейката,пожарната или камионите?На една мисия отварях капака на боклуджийския камион ама само тва не може ли да се прави нещо с другите коли?

Не sad.gif За жалост в GTA 4 minigames са по-малко от Сан Андреас... Не знам, може би залагат на реализма пак, че никой не мжое да го назначи като лекар или бакшиш ей така biggrin.gif А тези в полицейската кола са просто за да пуцаш ганговете, не за д апомагаш на куките... Сан Андреас се играеше дълго време след превъртането й. Тази като че ли е ориентирана главно към историята и като се превърти има малко неща да се правят освен да тероризираш града. И все пак играта си има чиста десятка в Геймспот :baby: Мисля, че няма друга игра в историята с пълно 10...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какво като има 10/10 в gamespot на кого му пука онези смешници с колко са е оценили важно е да е добра играта като е лоша играта и 20/10 да има няма да е направи по добра.Играта не е кой знае какво превърташ е и ти омръзва.В San Andreas имаше повече екстри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен си ми върви със средно 31 фрейма, при положение, че само View Distance не е надуто докрай ии да си кажа, не виждам кой знае ква разлика с пач или без...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен играта дотук (около 40%)много ми харесва.Особено графиката.Не съм виждал друга такава.Иначе един от минусите е,че не можеш да караш колело и самолет.Колелото ми беше любимо в Сан Андреас.Много хубаво са го измислили с компютрите.

Редактирано от vladi1231 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли защо на multiplayer камерата от време на време полудява и колите не могат да спрат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой знае ли защо на multiplayer камерата от време на време полудява и колите не могат да спрат?

Защото си с пиратска версия :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм с пиратска,а и следващия път като го пуснах нямаше проблем,дано да се е оправило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как, ако играеш от оригинален диск да ти прави бъгове с камерата и колите... Просто не е възможно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви питам,още на първата мисия и забих.Трябва да взема две жени,като им пусна някаква музика с бутон L3(ps3)

Пробвах всичко ама не става.

МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...