Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблемът с Opera не е решен.

Явно са решили да не поддържат Opera. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно са решили да не поддържат Opera. ;)

Ще поддържат, ми и ушите им ще плющят. Не мога да вляза нито през лаптопа, нито през тела.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера само това ми дава:

8369535f.jpgГолямо обновяване ще да ви е хванало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко ми е на АНГ език. Как да го направя на български ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работим по превода

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

къде е това за Скрито

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма влизане в форума чрез Tapatalk 5.2.2 - Android 5.0.2. Напреди влизах с kokata99 а сега не стана и влезнах със vipkokata, но в Tapatalk не ще. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бре да му се невиди едвам влязох с потребителско име не ме пусна ,но с имейла влязох.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най долу във форума от тук Q66FCjk.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Logout-ът не работи.

То бива некадърност... :doh:

Защо не сподели проблема си във форум Изповеди ?

https://www.kaldata.com/forums/topic/245972-относно-новата-визия-на-сайта/?do=findComment&comment=3219063

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да съм максимално коректен - следното не ми е голям проблем, но все пак е бъг (дефект, кусур ...)

При търсене с бутона "Ново съдържание" и при зададени настройки:Вид съдържание
     Вид съдържание - Цялото ново съдържание
     Филтри                  - Само непрочетени и Само в които съм писал
     Период от време - Всички резултати

все пак ми показва и теми, в които няма непрочетени от мен мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не сподели проблема си във форум Изповеди ?

https://www.kaldata.com/forums/topic/245972-относно-новата-визия-на-сайта/?do=findComment&comment=3219063

Щото не мисля да си чистя бисквитките заради нечия некадърност.

Ако си се логнал от чужд компютър и не си много на ти с ръчното чистене на бисквитки - масовият потребител не е длъжен да може да го прави, за да ползва форума - с факта, че не можеш да се разлогнеш, това, което имаш като информация в профила, потенциално може да се види от всеки, който има достъп до компютъра.

Самата идея да го предложиш като решение, говори за много ниска грамотност в областта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото не мисля да си чистя бисквитките заради нечия некадърност.

Ако си се логнал от чужд компютър и не си много на ти с ръчното чистене на бисквитки - масовият потребител не е длъжен да може да го прави, за да ползва форума - с факта, че не можеш да се разлогнеш, това, което имаш като информация в профила, потенциално може да се види от всеки, който има достъп до компютъра.

Самата идея да го предложиш като решение, говори за много ниска грамотност в областта.

Но като го споделяш тук мислиш, че някой ще те посъветва друго ли ?

А че масовият потребител по принцип не е в състояние да се логне дори в Скайпа си на чужд компютър, защото не си помни паролата, как ти се струва ? Същото се отнася и за пощата му и форумите му.

Ама къде съм тръгнал и аз да се бутам с изключително грамотните в областта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз незнам що се държиш като бебе и се плезиш само и фръцкаш! Пробва ли това,което предложих! Да не мислиш,че аз помня как се чистят ръчно бисквитки! Ползвам автоматизирани инструменти ако има! Забравил съм!

Проблемът е, че системата на форума трябва да го прави, а тя очевидно не работи както трябва.

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем:

- когато искам, в един мой коментар, да цитирам два(или повече) чужди коментара, цитираните коментари се появяват един в друг. Преди промените цитираните коментари се появяваха един под друг и под всеки от тях можех да пиша. Сега цитатите са слети и не мога директно да отговарям на всеки по отделно.

Може би проблема е при мен и не знам какво трябва да се направи за да може цитираните мнения на други потребители да са отделни, а не слети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем:

- когато искам, в един мой коментар, да цитирам два(или повече) чужди коментара, цитираните коментари се появяват един в друг. Преди промените цитираните коментари се появяваха един под друг и под всеки от тях можех да пиша. Сега цитатите са слети и не мога директно да отговарям на всеки по отделно.

Може би проблема е при мен и не знам какво трябва да се направи за да може цитираните мнения на други потребители да са отделни, а не слети.

Опитайте да изчистите кеша на браузъра си и проверете дали ви го прави с друг браузър. По принцип такъв проблем не би трябвало да има.

има ли възможност да се отсеят постовете ми в определена тема, в 1 тема има 3-4 мои поста в която получих отговор и искам да намеря въпроса си и по бързо отговора на въпроса, че като гледам темата е набъбнала доста и дори вече има такава тема с 2 отпред

ако няма такова улеснение е предложение за ъпдейт в сайта

Пуснете нова тема или пишете на модератор които има права в съответния раздел или глобален модерато да ви отдели постовете в нова тема. Но за по-лесно направо публикувайте нова тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем:

Не винаги се получава така, обикновенно след като маркирам "плюсчетата" и натисна "Цитирай Х мнения" - всички са си отделно. Ако между тях няма ред - когато сложиш маркера на долния или горния ръб на цитата - появява се червена линия с стрелка в десния край и надпис "Вмъкнете параграф тук"

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте да изчистите кеша на браузъра си и проверете дали ви го прави с друг браузър. По принцип такъв проблем не би трябвало да има.

Пуснете нова тема или пишете на модератор които има права в съответния раздел или глобален модерато да ви отдели постовете в нова тема. Но за по-лесно направо публикувайте нова тема.

Сега тествах. Давам пример:

1- тема, аз съм на страница 5 и цитирам две мнения. В редактора ми се появяват правилно, т.е. едно под друго и мога да отговоря и на двете.

2- същата тема, аз съм на страница 5 и цитирам мнение, но продължавам да чета и на страница 7 цитирам друго мнения. В редактора двата цитата са слети(един в друг са).

Това е проблема. Последните дни все цитирам мнения от различни страници и ми излизат слято, когато отговарям.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1- тема, аз съм на страница 5 и цитирам две мнения. В редактора ми се появяват правилно, т.е. едно под друго и мога да отговоря и на двете.

2- същата тема, аз съм на страница 5 и цитирам мнение, но продължавам да чета и на страница 7 цитирам друго мнения. В редактора двата цитата са слети(един в друг са).

Това е проблема. Последните дни все цитирам мнения от различни страници и ми излизат слято, когато отговарям.

Да възпроизведох проблема. Линка цитирай е предвиден за единичен цитат въпреки, че позволява и множествен. Но ако ще прескачате от страницата на страница и от тема в тема най-добре използвайте бутона "+" който е пред линка цитирай. Той е предвиден за множествен цитат и няма да имате подобни проблеми.

Поздрави.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проба !!!!!!!

Проба !!!!!!!

Проба !!!!!!!

Проба !!!!!!!

Проба !!!!!!!

Само за проба - цитирах няколко поста от различни страници. Излязоха си един след друг, с празни редове между тях.

Редактирано от jhoro
правопис (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проба !!!!!!!

Проба !!!!!!!

Проба !!!!!!!

Проба !!!!!!!

Проба !!!!!!!

Само за проба - цитирап няколко поста от различни страници. Излязоха си един след друт, с празни редове межзу тях.

Това е ако използваш бутона + който е предвиден точно за това. Но @A.com натиска на линка цитирай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е ако използваш бутона + който е предвиден точно за това. Но @A.com натиска на линка цитирай.

Това ми напомня един виц

Извънземни отвлекли французин, американец и нашенец, затворили всеки от тях в напълно празна кабинка 3х3х3 метра и дали на всеки по три титанови топчета, големи колкото яйце. После обявили: 
– Господа, това е тест за изобретателност. Даваме ви шест часа, за да измислите възможно най-остроумен начин за използването на тези топчета. Който от вас се справи най-добре, го пускаме обратно, резултатите му вземаме за еталон, а останалите двама ще изследваме до клетъчно ниво, за да разберем защо те не са се справили така добре! 
Минали шест часа и влезли първо при французина. Човекът жонглирал умело с топчетата, като при това пеел с пълно гърло "Марсилезата". 
– Хубаво! – казали извънземните и отишли при американеца. Оня не само че жонглирал и пеел, ами и при това играел степ. 
– Браво! – казали извънземните и тръгнали към стаята на българина. На половината път ги спрял някакъв изумен тип от техните: 
– Колеги! Това е невероятно! Този човек за шест часа успя да загуби едното топче, счупи второто и току-що ми продаде третото!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да възпроизведох проблема. Линка цитирай е предвиден за единичен цитат въпреки, че позволява и множествен. Но ако ще прескачате от страницата на страница и от тема в тема най-добре използвайте бутона "+" който е пред линка цитирай. Той е предвиден за множествен цитат и няма да имате подобни проблеми.

Поздрави.

Благодаря. Така нещата се получават.

Това ми напомня един виц

Скрито съдържание

На Гошко подарили барабан. След 2 седмици здраво тестване, лупане и т.н. най-мъдрият от съседите попитал Гошко:

- А ти знаеш ли какво има вътре?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изчезна ми един пост в темата за firefox,виждам го в "моята активност",но в самата тема не.някой изтрил ли го е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.