Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Защо ли все се избягват неудобните въпроси?

Интересно чувство за хумор имат някои "дами" (добре, че те се възприемат като такива).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От време на време ми излиза Internal Server Error 500. Не знам защо така, по сайта ли се прави нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, последния път когато имах намерение да стана "ВИП"  единствения начин беше през пейпал ..... има ли вече начин да бъда такъв "СПЕЦИАЛЕН" през ипей.бг?

Благодаря

Редактирано от Joll1Roger (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Закачайте пинед съобщение  когато се прави подръжка по сайта-не хората да се чудят какво става,лаг грешки и тнт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пинед какво е? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 30 минути, ostavime написа:

Пинед какво е? 

забодено с цигански пирон ве...ъ-ъ-ъ...тъй де, да са види отдалеко

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler
на 12/15/2017 в 1:17, Вacко написа:

Закачайте пинед

Леко с тавтологията!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

имам предложение, когато се работи по сайта, да има пренасочване към страница с надпис:

"Админа доде на работа, сайта се бъгна"
:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, ExaFlop написа:
  Затвори скритото съдържание

Леко с тавтологията!

На някои хора трябва да им се обяснява по повече, за какво е питането. ;) 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, ostavime написа:

Пинед какво е? 

Закарфичено съобщение ще рече...глобално обявление/съобщение/новина, което излиза над всичките форуми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз ли съм заразен,или тия руски гадости идват от форума ?
aPYfDCz.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/23/2017 в 17:56, Вacко написа:

Аз ли съм заразен,или тия руски гадости идват от форума ?

При мен ги няма руските.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 16 минути, Пaчo написа:

При мен ги няма руските.

При мен е явно проблема....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Васко, инсталирай си disconnect и adguard и си настрой ghostery за gemius  и проблемът ще изчезне.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем - полето за публикуване на статус в профила ми отсъства. Защо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Johnny B написа:

Ами може би е конспирация, за да питаш точно ти, явно, че друг с проблеми като твоите няма. Единствен си. Спокойно. Уникат.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Johnny B написа:

Влез в "Настройки на профила", погледни вдясно, кликни върху "редакция на профила", погледни "Обновяване на статуса?" и ако е затворен го отвори.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер,

20180116_204608.png

Това по-горе в изображението е пост писан отдавна и изтрит, но го запазих, защото виждам, че същият потребител отново си позволява да обижда всеки един потребител, без да е бил провокиран или поне не и по този грозен начин. Има и друг потребител, който също системно нарушава правилата и обижда, без абсолютно никаква провокация, от която и да е страна. Но за сега няма да го споменавам, защото не мисля, че е спешно в момента. 

Screenshot_20180116-203522.png

А това изображение е от тази вечер и предвид обстоятелствата, дори глобален модератор не смята, че изписаните думи над неговият пост, са нещо нередно. Казвам го, защото ако аз бях казал подобно нещо, щях да изяда някой бан на секундата. Не коментирам модераторски контрол, но на няколко пъти съм предупреждаван, че съм бил обиждал и използвал вулгарни думи, които далеч не са точно вулгарни. Както и да е. Този форум не ми е приоритет. Не се опитвам да се заяждам с някой от този форум, просто малко или много, трябва да се взимат по-сериозни мерки към конкретни потребители, които наистина използват вулгарни думи. И ако на някого му е интересно, ще ги открия и ще ги поставя тук, защото и съм докладвал, а мерки не са предприемани.

@Калин Карабойчев, извинявам се, ако с тези ми писания досаждам на вас или останалата част от администацията, но мисля, че не е редно да не се взима никакво отношение относно конкретния потребител. Ако това продължи, ще настъпи абсолютен хаос. Опитах се на кратко да обясня, защото честно казано на мен не ми се занимава и да изпадам в подробности, затова вие може сами да си прецените как да процедирате или дали е възможно да се толелира подобни нарушители на форумния ред.

Приятна вечер.

Послепис: писанието в цитатът, е премахнат след доклад, просто исках да се види, че това не е единичен случай. Между другото, аз не съм цвете за мирисане, ако някой изяви желание да каже, че съм се заяждал, но не използвам и не съм използвал такива думи срещу нито един потребител тук. Просто във въпросният раздел (Празни приказки и забава), се случва нещо толкова грозно напоследък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Системата за доклади да не е спряла да работи или просто търсим с някой да си пишем. Докато не видя доклада нито ще ги чета нито ще ги търся а още по-малко пък ще предприема действия. Във Фейсбук някой, като ви обиди лично съобщение на Марк Зукърбърг ли пращат или му звъните по телефона за по-лесно?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми е важно. То и при наличие на глобален модератор не са предприети никакви мерки. Та, мисълта ми е, че доклади са излишни. Ваша работа как ще се справяте с простотията, която се налбюдава във форума от време на време, в доста обилни количества.

Благодаря за отговорът. Аз само отбелязах, какво ми прави впечатление лично на мен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Agamirion написа:

А това изображение е от тази вечер и предвид обстоятелствата, дори глобален модератор не смята, че изписаните думи над неговият пост, са нещо нередно. Казвам го, защото ако аз бях казал подобно нещо, щях да изяда някой бан на секундата. Не коментирам модераторски контрол, но на няколко пъти съм предупреждаван, че съм бил обиждал и използвал вулгарни думи, които далеч не са точно вулгарни. Както и да е. Този форум не ми е приоритет. Не се опитвам да се заяждам с някой от този форум, просто малко или много, трябва да се взимат по-сериозни мерки към конкретни потребители, които наистина използват вулгарни думи. И ако на някого му е интересно, ще ги открия и ще ги поставя тук, защото и съм докладвал, а мерки не са предприемани.

А вие откъде знаете, че въпросният потребител не е наказан точно за този пост?!?!
Има админ и колеги, които виждат кой за какво е предупреден и наказан и то доста преди този ви пост.

А вие защо не докладвахте поста с нарушението, а търсите поле за изява тук?

пп. Друг е въпросът, че при мен форума едва отваря и щях да изтрия поста по-късно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се справим с доклади. При липса на такива само си чешем клавиатурата и ще продължавате да четете простотия на воля. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, algor написа:

А вие защо не докладвахте поста с нарушението, а търсите поле за изява тук?

Никакво поле за изява не си търся. Казах защо не съм докладвал. А предполагам, че не се налага да цитирам публикации с обиди, по които не са предприети мерки, защото са докладвани. Защото за някои може, за други не може. Така ли ?

Не искам да ми се отговаря. Мисля, че съм казал достатъчно и въпросът ми бе удовлетворен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/16/2017 в 11:51, дръндю написа:

имам предложение, когато се работи по сайта, да има пренасочване към страница

3316-500x500.jpg

или

3311-500x500.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Калин Карабойчев написа:

Ще се справим с доклади. При липса на такива само си чешем клавиатурата и ще продължавате да четете простотия на воля. 

Вечния стремеж на властта - да направи от другите доносници. Изглежда, че човешкото достойнство за нищо го нямате и отказвате да проумеете, че макар и да се стигне до конфликтна ситуация, хората - било съзнателно или не чак толкова - не търсят наказание, а решение.

Така съм чувал ...

че някога имало една личност, станала с развитието на историята фундамент на нашата цивилизация, която била казала: "милост искам, а не жертви".

п.п. е - може би този призив почна да узрява в съзнанието на хората ...... но властниците, както тогава, така и сега, пак са най- отзад в редицата. Да не би да се минат, горките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.