Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 5,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Не мога да прикрепя линк към друг сайт в мой пост, моля да ми обясните ?

П.П.- Пропуснах да обясня, че става въпрос за Андроид таблет за което се Извинявам, преди във форума МОЖЕ ШЕ.

Редактирано от Person
таблет (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да прикрепя линк към друг сайт в мой пост, моля да ми обясните ?

Ето пример с калдата и тази страница.

Маркирам адреса на страницата или го копирам с десният бутон на мишката. Адреса се "запомня " на десния клавиш на мишката и се вижда като син цвят. Ще посоча и снимка. Следващата процедура е да поставя линка или адреса там където трябва или в този момент, ще е точно след думата "след"  https://www.kaldata.com/forums/topic/200490-проблеми-с-форума/?page=105#comment-3229349. Натискам ляв бутон и "поставям" линка, намиращ се на десният бутон на мишката. След това публикувам поста с прикачената снимка: На нея се вижда в синьо  какво съм копирал с десният бутон на мишката. Направете го няколко пъти и ще свикнете. С друг сайт е абсолютно по същият начин. Ще използвате свойството на десния клавиш на мишката че "запомня" адреса на даденият сайт. А с левият бутон само поставяте линка в поста си, там където е необходимо или на нов ред. Успех.

Снимка004.jpg

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...

Mаркирате израза в текста на вашия отговор. Кликате на бутон Линк. Маркираният текст се явява котва. Остава да добавите адреса предварително съхранен в клипборда на вашата система.

8435949c.jpg

Резултат:

Линк към друг сайт в мой отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой сайт?

Стефане спри ако обичаш,че пак си неразбрал!

Не се обаждай бе, а чети какво пита човека! Толкова ли си тъп? Прочети какво е написал а не питай кой е сайта. Виж, и колегата под мен какво му отговаря селянин такъв!

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха! Ако драпаш пак за модератор се погрижих това да не стане!

Точно така колега Profruit!:)

Кажи нещо смислено. Аз не се занимавам с модераторство и не ме интересува. Стремя се да помогна с каквото мога на хората. А ти хващай пътя към психиатрично отделение че ще заключат вратата скоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Котки от улицата може да приютява само ЧОВЕК! Тебе понятна ли ти е тая дума?

Спри да се заяждаш с хората тъпанар такъв....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо постовете ми ги сортира по рейтинг ? Как да го направя винаги и навсякъде постовете да ги сортира автоматично по дата (както преди) ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вчера добавянето на коментари стана изключително бавно, преди малко чаках почти минута докато течеше запазването на коментара ми. Имаше и доста коментари с дублиран текст, и на мен ми се случи - предполагам, че има някакъв проблем.

Не че ще напиша истината за произхода на човечеството, но е някак досадно това изчакване с неизвестен край и редовно почистван кеш на браузъра.

П.П. Тоя коментар се запазваше 12 секунди, засякох го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 27 минути, hlevoust написа:

От вчера добавянето на коментари стана изключително бавно, преди малко чаках почти минута докато течеше запазването на коментара ми. Имаше и доста коментари с дублиран текст, и на мен ми се случи - предполагам, че има някакъв проблем.

Не че ще напиша истината за произхода на човечеството, но е някак досадно това изчакване с неизвестен край и редовно почистван кеш на браузъра.

П.П. Тоя коментар се запазваше 12 секунди, засякох го.

В следствие на поредния ъпдейт тече един процес от няколко дни, който се очаква да приключи до утре сутринта. След това всичко ще се нормализира. 

Извиняваме се за причиненото неудобство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК, благодаря за информацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Защо ,като поставя директно линк от You Tube ,като този: https://www.youtube.com/watch?v=YCcHfAn2jas той не се визуализира ,а стои само като текст?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Soviet Soldier написа:

Защо ,като поставя директно линк от You Tube ,като този: https://www.youtube.com/watch?v=YCcHfAn2jas той не се визуализира ,а стои само като текст?

Поставяш линка и натискаш Enter.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, ExaFlop написа:

Поставяш линка и натискаш Enter.

П.П. Поставих линка и натиснах ентер. Отново проблема в който видеото се визуализира в прозореца за редакция, но не и в готовия коментар. Явно екипа не е успял да намери решение за постовете от потребители с различни браузери. Бисквитките съм ги чистил вчера.

Ха, след редакцията вече се вижда и в коментара :D  Не ща да трябва да си редактирам всеки път коментарите с поставено видео в тях,за да се вижда после коректно. Дори не ща да трябва да натискам ентер! Нещата трябва да си стават напълно автоматично. 

П.П. 2 Хм, всъщност се е визуализирало видеото в цитата на твоя коментар :D

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с Enter умишлено ли е направено? На мен лично крайно не ми допада! Най-добре да бъде по модел на ФБ ,когато се постави линк ,той да се визуализира ,но да има хиксче и при желание да може да остане само линк без визуализацията. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 10 минути, Soviet Soldier написа:

Това с Enter умишлено ли е направено? На мен лично крайно не ми допада! Най-добре да бъде по модел на ФБ ,когато се постави линк ,той да се визуализира ,но да има хиксче и при желание да може да остане само линк без визуализацията. 

Ще бъде оправено. Отбелязали сме го за оправяне. 

Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Soviet Soldier написа:

то и във фейса трябва да натиснеш ентер за да излезе гифчето, иначе само линк излиза без ентер

а тука ако има начин да се оправят клипчетата от фейса, излизат събрани със стрелки отстрани, с две думи не стават за гледане тука ами трябва да цъкнеш на линка и да отидеш у фейса да го гледаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли не работи Статуса ?

:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо като не съм се логнал ми дава грешка и не мога да гледам темите , а като си вляза в профила се виждат темите ? даже помислих , че имам банн по ип .Не мога да чета форума като гост дава ми грешка

Заснемане.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 51 минути, adersa написа:

Защо като не съм се логнал ми дава грешка и не мога да гледам темите , а като си вляза в профила се виждат темите ? даже помислих , че имам банн по ип .Не мога да чета форума като гост дава ми грешка

Оправено е, благодарим ви за доклада тук и в страницата ни във фейсбук. Извиняваме за причиненото неудобство. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

148c3a03607f29da95d31c4d830595b7_920x0.j

не,че е голям проблем,но вижте някои от темите,примерно има 53 отговора,а 0 прегледа - странно !

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване