Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 27 минути, simtech написа:

Здравейте отново! Бих желал да изясня въпроса, ако може! Всеки може да обижда колкото си иска, да бъде банван по каквато иска причина, но след това си прави нов профил, всичко пито-простено и забравено. Така ли?

Отговорих вече на този въпрос!!!
Празни приказки  и забава е на друго място и тук спам не се толерира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, algor написа:

Отговорих вече на този въпрос!!!

Извинявам се, но не виждам. Виждам потребител, който заобикаля наложена забрана. Можете ли да ми изясните какъв е смисъла от наложена забрана, след като потребител може да я заобиколи с нов профил и няма никакъв проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само моят "бутон" за доклади не работи ли, какво ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Бях помолил да се изтрие една моя тема. Мога ли да разбера кой е магическият брой доклади, при които молбата ми ще бъде удовлетворена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За потребител, имащ претенция, че е от 5 години във форума, би следвало да сте наясно, че администрацията не се ангажира да трие теми и профили.
И при 2 и при 2002 доклада, все тая.

Точка!

пп. Не ви ли омръзна да се опитвате да бъдете център на внимание и всичко да се върти около вас?
Аман...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 38 минути, algor написа:

Точка!..пп. Не ви ли омръзна да се опитвате да бъдете център на внимание и всичко да се върти около вас? Аман...

Отправих молба. Не ви ли писна да се правите на интересен? Или аз да подам на Гугъл жалба за авторско право и да ви увехне форумчето?
Защото авторските произведения са защитени с авторско право и аз мога да докажа на кого е този профил и да предоставя документи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, simtech написа:

Или аз да подам на Гугъл жалба за авторско право и да ви увехне форумчето?

Wow и заплашваш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Оставям време за размисъл до понеделник, когато ще подам жалба за нарушаване на авторско право в Гугъл.
Сами си правете сметката дали си струва неудобството, което ще се получи за сметка на отказ на изпълнение на молбата ми.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/10/2017 в 16:12, simtech написа:

Оставям време за размисъл до понеделник, когато ще подам жалба за нарушаване на авторско право в Гугъл.
Сами си правете сметката дали си струва неудобството, което ще се получи за сметка на отказ на изпълнение на молбата ми.

От правилата с които си се съгласил при регистриране:

Цитат

2.15 Всяко мнение, предоставено тук, е пуснато доброволно от автора му и всеки има право след това да го копира и разпространява както намери за добре.

3.5 Администрацията на форума по никакъв начин не се ангажира със заличаването на профили, теми и постове по желание на собствениците/авторите им. Ако не желаете да използвате форума не е нужно да ви бъде изтрита регистрацията. Всякакви теми с подобни молби и съдържание ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Пaчo написа:

Да не забравяме че това е  @simtech който е един от няколкото потребителя които имат постоянно проблеми с форума, постоянно искат безумни неща как да се преправи форума по тяхно желание за старите им хардуери, аватари и подобни простотии. Постоянно имат проблеми с потребители, модерация и включително със себе си. И имат форума за бащиния къде все някой им е длъжен да върви и се занимава с тях и прищевките им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aве калине(не заслужаваш да ти напиша името с главна буква) ма много обидно тва. тц тц

Неудобен съм а?

Без име.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Pims написа:

Aве калине(не заслужаваш да ти напиша името с главна буква) ма много обидно тва. тц тц

Неудобен съм а?

Точно така, подобно отношение към потребителите е недопустимо и тъй като имате 2 предишни наказания за обиди акаунтът ви ще почива 30 дни. А този пък замина завинаги. Неудобен?!!? Дори не знам кой сте и слабо ме интересува. Когато оправите отношението си към потребителите сте добре дошъл отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиеца няма ли и той да бъде наказан ? На всяка манджа меродия ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, adersa написа:

Белгиеца няма ли и той да бъде наказан ? На всяка манджа меродия ...

Нямаме правило според което да наказваме за "На всяка манджа меродия" ако някой не спазва някое от написаните правила на форума тогава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

а правило "на всяка тенджера похлупак" имате ли?

:giggle1:

уффф, как им се връзвате?!!!
:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 часа, Пaчo написа:

Тези не важат, когато става въпрос за защитени от авторски права материали. Искаш да ми кажеш, че аз като публикувам чужди материали, защитени с авторско право и автоматично те стават GNU, бидейки в тоя форум ли??

преди 7 часа, BMW Маниак написа:

...

Ти се правиш на всяка тенджера капак ли? Теб никой не те пита.
Никакви безумни неща не съм поискал. Няма да ме упрекваш в глупости. Защото си сложил някаква табелка не ти дава право да се правиш на интересен и да ми говориш в трето лице!!Нямам нищо за бащиния, простички неща съм искал и то рядко. Аз НЯМАМ стар хардуер.  Моят хардуер в момента е еквивалентен на средно нисък клас лаптоп. Т.е каквото не върви на менм н върви и на много други както трябва.

Цитат

Ако не е упоменато, че поста съдържа текст, който е обект на авторското право или че ползването му без разрешение е нежелано, то текстът ще бъде третиран според Лиценза за свободна документация на ГНУ.

Аз съвсем случайно съм упоменал.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, simtech написа:

аз като публикувам чужди материали, защитени с авторско право

си в нарушение на Правилата (т.2.10)

Spoiler

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 час, Калин Карабойчев написа:

...

Можете ли да погледнете форума, защото при писане на текст по-дълъг от 3-4 реда започва страшно много да лагва, буквите излизат с по 1-2 секунди закъснение и като пишеш нещо по-дълго се налага да чакаш?
А на Internet Explorer11 направо крашва на логин страницата?

преди 9 минути, ExaFlop написа:

си в нарушение на Правилата (т.2.10)

Абе вие всички се събрахте да си избивате комплексите ли? Ти ли ще ми кажеш аз какви права имам върху произведение, което ИЗРИЧНО съм написал, че е авторско?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

вероятно проблема е при теб, защото аз нямам проблем с писането

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, дръндю написа:

вероятно проблема е при теб, защото аз нямам проблем с писането

Почни да пишеш по-бързо, за да имаш. Или всеки ще ми пише навъпреки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, simtech написа:

Почни да пишеш по-бързо, за да имаш. Или всеки ще ми пише навъпреки?

е па ти недей да пишеш бързо, щоту чета ногу бавну

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, дръндю написа:

е па ти недей да пишеш бързо, щоту чета ногу бавну

Пак ще ти кажа - навъпреки ли си седнал да ми пишеш само за спорта?
Или двуядрен процесор по 2.4Ghz с 4GB RAM не стигат за един тъпа форумна система ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 9 минути, simtech написа:

Пак ще ти кажа - навъпреки ли си седнал да ми пишеш само за спорта?
Или двуядрен процесор по 2.4Ghz с 4GB RAM не стигат за един тъпа форумна система ли?

аве, човеко, инженер си:no-no:
 провери си системата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама си се съгласил с Правилата на форума, съгласно които всичко написано от теб, не е твоя собственост и нямаш право да публикуваш съдържание, защитено от нормативни актове за авторско право!
И не ми абекай, не ти ходи на титлата да се изразяваш кат овчерин.
http://copyrights.bg/обекти/

Spoiler
  1. 13. периодични издания, енциклопедии, сборници, антологии, библиографии, бази данни и други подобни, които включват две или повече произведения или материали.?Обект на авторското право може да бъде и част от произведение, както и подготвителните скици, планове и други подобни.“ Важно е да се отбелеат следните изключения, които не се приемат за обекти на авторско право съгласно българския закон, а именно:
    • нормативни и индивидуални актове на държавни органи за управление, както и официалните им преводи;
    • идеи и концепции;
    • фолклорни творби;
    • новини, факти, сведения и данни.

Тоест не може да се претендира за авторство върху една идея, факт или новина, което е и едно от най-честитие запитвания.

преди 56 минути, simtech написа:

всеки ще ми пише навъпреки?

Ами, сети защо е така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 15 минути, ExaFlop написа:

...

Аз мислех, че можем да се държим човешки, а не да се замеряме с правила и да се правим на интересни. Не мога да се сетя защо е така.
Явно това, че пише един специалист и популяризира форума като такъв за компютърна помощ не е достатъчен повод за частичка уважение!
Аз абекам и не ми отивало на титлата? Ама онзи с титлата-табелка може да се държи като селянин, но никой не го коментира него??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...