Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 2 минути, haidukpikaso написа:

ми в раздел Кулинар колко теми има бе

и леко с тона и без обиди ясно ли ти е - така ще се държиш с майка си не и с непознати хора

гледай си твойта камбанария

Да потретя, че днес съм в настроение да ти обърна внимание, да се почувстваш и ти специална.....

Как да си виждаш "манджите у Кулинара" като там ТВОИ манджи няма... има копи-пейстовете ти от нета...

Да го обясня ли по-бавно ..кат за тебе?! :44:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.03.2019 г. в 13:21, Soviet Soldier написа:

Здравейте, днес забелязах следния проблем в теме, в която споделяме даден тип музика не се визуализират клиповете. За първи път ми се случва подобно нещо, пробвах и chrome ,след това с opera, но резултат няма. Вместо да се визуализират споделените музикални клипове, стои просто бяло поле: 

П.с. когато съм на последната страница с 2-3 клипа се визуализират, но на предишните страници, където има много клипове на едно място, нито един не зарежда. 

на 8.03.2019 г. в 15:05, haidukpikaso написа:

супер

че не си виждам манджите у Кулинара

:wub:

Проблемът с видеата в старите постове би трябвало да е оправен най-после. 

Предстои същия проблем да се оправи и в блог публикациите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Kalin Karaboychev написа:

Проблемът с видеата в старите постове би трябвало да е оправен най-после. 

Предстои същия проблем да се оправи и в блог публикациите.

Оправен, но само частично. Зареждат ~60% от видеата на дадена страница, но голяма част все още не се визуализират. 
9521429o.png

Пробвах да изчакам, да презаредя страницата, но все един и същ резултат. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Soviet Soldier написа:

Оправен, но само частично. Зареждат ~60% от видеата на дадена страница, но голяма част все още не се визуализират. 

Пробвах да изчакам, да презаредя страницата, но все един и същ резултат. 

Точно обратното е, зареждат по-голямата част от видеата. Има около 30-40 поста пуснати около 20 дни през февруари месец. от 3-4-ти до към 20-22-ти февруари, които ще останат проблемни и не си струват усилията да ги спасяваме. Всички други постове съдържащи видео клипове извън този времеви интервал би трябвало да работят безпроблемно.

На снимката, която си прикачил виждам, че са точно от този времеви диапазон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Kalin Karaboychev написа:

Точно обратното е, зареждат по-голямата част от видеата. Има около 30-40 поста пуснати около 20 дни през февруари месец. от 3-4-ти до към 20-22-ти февруари, които ще останат проблемни и не си струват усилията да ги спасяваме. Всички други постове съдържащи видео клипове извън този времеви интервал би трябвало да работят безпроблемно.

На снимката, която си прикачил виждам, че са точно от този времеви диапазон.

В раздел Кулинар също ги няма тези в посочения период, но важното е че останалите са спасени и си работят без проблеми всички. Проверих ги току-що.

Благодаря много

:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

В раздел Кулинар също ги няма тези в посочения период, но важното е че останалите са спасени и си работят без проблеми всички. Проверих ги току-що.

Благодаря много

:wors:

Ако искате, когато срещнете такива постове ги докладвайте и ще ги изтрием да не висят така, ако са празни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Kalin Karaboychev написа:

Ако искате, когато срещнете такива постове ги докладвайте и ще ги изтрием да не висят така, ако са празни.

да, не е хубаво визуално, ще ги докладвам празните, те не са ми много

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Kalin Karaboychev написа:

Аз самата с най-голямо удоволствие ще докладвам всички празни постове, особено в раздел Кулинария.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам представа дали ще мога да го обясня ясно. И дали въобще ще ми се публикува.

Преди минути се опитах да добавя мнение в Празните приказки и За какво си мислите в момента- сезона на нескучните- но не ми го публикува.

Погледнах "сесията да не ми е изтекла". Ами не. В смисъл преминавам по другите страници и теми и ми е активен профила.

Два пъти се опитах. А преди като ми изтечеше сесията и влезех пак в темата да добавя, ми се беше запазило писаното, а сега няма нищо. Все едно профила ми е неактивен?!

Чудя се, да не е някакъв вид невидимо наказание ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Maleficient написа:

Аз самата с най-голямо удоволствие ще докладвам всички празни постове, особено в раздел Кулинария.

Нидей, че после ще има ред сополи, ред ревове ако ги изтрият , защо са изчезнали нечии самоплюсове ... И айде пак наново проблеми за админите :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Не знам дали това е проблем. За мен лично не е. Но ми е чудно, защо понякога форума изведнъж обръща всичко на английски език. И после изведнъж отново всичко става на български език.

6F7DBD65-701D-4FD9-8AA1-653D92DBC4D4.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рядко влизам от телефона в форума  , но не съм забелязал подобен проблем като твоя .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В логовете изброяването на потребителите, писали в дадена тема, се изписва слепвайки никовете им. Няма разделите - интервал или запетая и интервал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, DarkEdge написа:

В логовете изброяването на потребителите, писали в дадена тема, се изписва слепвайки никовете им. Няма разделите - интервал или запетая и интервал.

много е сладко- се едно сте едно цяло emmiDarkEdge :grimace:така е като разгневихме еврейските духове, остава да очакваме наплива на скакалци и жаби 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Maleficient написа:

много е сладко- се едно сте едно цяло emmiDarkEdge :grimace:така е като разгневихме еврейските духове, остава да очакваме наплива на скакалци и жаби 

скорпионите се обединяваме

няма нищо слочаено

мхм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Maleficient написа:

emmiDarkEdge 

ас ги виждам наопъки ф лайковете, штот нема разделител и създава илюзия за име и фамилия
2131106743_.PNG.694c4a34ab06a36f92f34339bcdfa665.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, DarkEdge написа:

кое наричащ "логовете", че е трудно да разберем, може да е всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Kalin Karaboychev написа:

кое наричащ "логовете", че е трудно да разберем, може да е всичко.

Може би това.

quw6lu5j.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слива имената!

9b67c87a1bf0d99f.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се вижда, че е оправено вече. Ето снимка:

ScreenShot003.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване