Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Може би не всички са се ориентирали още как да публикуват клипове. --Поставяйте линка директно в мнението-- :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би не всички са се ориентирали още как да публикуват клипове.

--Поставяйте линка директно в мнението-- :sobbing:

А при мен се получи точно обратното. Преди поставях линка директно в поста и клипчето излизаше. Сега, трябва да го правя посредством бутони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А при мен се получи точно обратното. Преди поставях линка директно в поста и клипчето излизаше. Сега, трябва да го правя посредством бутони.

Ти все да си обратна... :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше падащо меню за отделните раздели във форума, сега само това виждам

Обратно към Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта · Следваща Непрочетена Тема

Редактирано от Betzefer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в основния скин бутона в лявата част до този за новото съдържание за другия слин е пак там някъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше падащо меню за отделните раздели във форума, сега само това виждам

Обратно към Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта · Следваща Непрочетена Тема

В основната лента Виж новото съдържание ---> Има бутон - Отвори бърза навигация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За трети път ще попитам, съществува ли личния бележник , или е заминал в небитието? Толкова ли труден въпрос задавам, че се налага да питам за трети път? Аз ли не го намирам, или търся под вола теле? Ще е наистина много некоректно спрямо потребителите, ако е предлагано нещо, и изведнъж просто е премахнато. Имах записани важни неща в него.

До този момент не се е случвало да премахват форумни опции в по-нови версии на форумната платформа, но ето на какво се натъкнах, четейки тяхната тема...

The note box in your My Settings (UserCP) area has been removed. It is a hold-over from years past and doesn't seem to make sense in community software. If you are one of the very few people who use this: make a copy of your notes before upgrade.

Source: http://community.inv...__fromsearch__1

И моите бележки изгоряха, но какво може да се направи вече...Drive to go...

Редактирано от proletsearch (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До този момент не се е случвало да премахват форумни опции в по-нови версии на форумната платформа, но ето на какво се натъкнах, четейки тяхната тема...

Source: http://community.inv...__fromsearch__1

И моите бележки изгоряха, но какво може да се направи вече...Drive to go...

Благодаря, че даде някаква яснота по въпроса. Мислех да питам за четвърти път вече :)

Намирам това за наистина много некоректно спрямо потребителите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

В сравнение със старата версия липсва иконката "Текст, който препраща". Има ли възможност да се добави пак? Мисля, че е често ползвана. Сега е заменена с "Премахни линка".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При преглед на съдържание на потребител по постове, вляво вместо името му се извежда %s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарности че запазихте и ни върнахте клипчетата !

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрийте, акаунта test - или сменете паролата

Съжалявам че ще ти съобщя една лоша новина -

тук не се трие акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тук не се трие акаунт.

Ба, това е налична опция, но е в правата на администрацията и разбира се с разрешението на Калин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в предишната версия при преглеждане на новите мнения в изведените резултати се показваше и техния брой, дали в новата версия тази функционалност е запазена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тук не се трие акаунт.

А защо понякога няма обяснение за спрян такъв!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо понякога няма обяснение за спрян такъв!

Под аватара на профила има линк който е с надпис "Предупреждения" Като кликнеш на въпросният линк излиза прозорец в който има бележки за действия на модератори и администратори със твоя акаунт, както и е обяснена причината, било с простото посочване на точка от правилата, примерно: "2.19" или определение от една дума от типа на "спам";"флууд". В някои случаи има и по-подробно обяснение с едно, или с две изречения, което не е непременно нужно, нито е задължение на екипа - да са "Мара подробната" - но човека е намерил време и проявил толерантност да обясни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам време да чета последните 5-6 страници, може и да е докладван проблема - с Ctrl+V - копирания текст се появява в началото на мнението; трябва да го трия и да пейстна с мишката, за да се появи където аз искам. Opera браузър. Махнете възможността пишещия сам да се "харесва" - със сигурност ще има потребители, които ще си обиколят старите мнения да си сложат по едно "Харесва ми". Пък и не е логично, щом си го е писал, сигурно си харесва писаното... Таман реших да си сложа малка снимчица в профила и изчезна тази опция :) или поне аз не я откривам. Там, където се променя снимката, се променя аватара, а в настройките "аватар" никъде не пише и без това... Според мен е малко объркващо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако така зле ще изглежда началната.

По-добре с портал?!

Много зле ! Пак някой е творил !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано са само при мен така павилата на форума http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се свиква с новият фасон.

Явно няма да е старото...

:*

-------------

Май е пак както беше :speak: !

Дано са само при мен така павилата на форума http://www.kaldata.c...tion=boardrules

При всички е така.

Ще го оправят.

Редактирано от hyena (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...