Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

Нещо новините станаха недостъпни:

Not Found

The requested URL /73522/Kodak-?????????°?‚-???°-?????°?²???‚-?¼?°???‚???»?µ?½?¾???‚?????¹?½??-???????½?‚?µ????.html was not found on this server.

Докато го напиша и се рисетна. :D Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирасе, че е СРАМНО ...

С кой проблем административният екип на сайта не се е справил?

Ти имаш ли сайт?

Имам мрежово място, че дори и съм в занаята за направа на мрежови места. Не съм нито гол нито бос на тази тема.

Редактирано от aninfid (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам мрежово място, че дори и съм в занаята за направа на мрежови места. Не съм нито гол нито бос на тази тема.

Не мога да преценя от отговора ти имаш или нямаш сайт, защото аз съм голата и босата в тази тема.

Та имаш, или нямаш ?

А какъв е отговорът ти на първия ми въпрос?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да преценя от отговора ти имаш или нямаш сайт, защото аз съм голата и босата в тази тема.

Та имаш, или нямаш ?

А какъв е отговорът ти на първия ми въпрос?

Не знам кое не можа да разбереш - бях много точен в отговорът си. Да, имам мрежово място ("Web Site").

А относно първия ти въпрос, ти не разбра ли, че точно това искам и аз да узная. Какъв е проблема на мрежовото място на „Калдейта ЕООД“, и ако не друго да опитам да помогна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайт може да има всеки. Това не е гаранция, че има познанията да разцъква в настройките, или директно в кода.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами, прав си. За това, също така споменах, че съм в занаята за направа на мрежови места, и предлагам такива услуги.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво значи мрежово място, че не вдявам. Иначе има програмки за направа на сайтове с готови елементи, представени в графичен вид. Гледаш в хранилищата, избираш, подреждаш и готово. Така и бебе ще се справи. Такива програмки, предполагам и в appstore-то на огризковия магазин има. Купил си някоя и се мислиш вече за капацитет - нали? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес сайта е страшно бавен...мисли по над 10 секунди,когато отваря някой пост или също толкова докато се публикува нов!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мрежово място е превод на английският израз „Web Site“. А относно готови системи за автоматизирано управление на сайта - запознат съм, но не ги използувам за направата на мрежови места. Ако ти е толкова интересно, научил съм „HTML“, „CSS“, „JS“, „Ajax“, „PHP“ (процедурно, функционално и обектно ориентирано), и повечето „*SQL“ езици. Като казвам, че не съм нито гол, нито бос, значи си имам причини да го казвам.

А ако си заинтересован в услугите които предлагам, изпрати ми лично съобщение.

Послепис:

Само да ти изясня, едно лично мое мото е „Възрастта не е извинение.“, и точно защото се старая да го спазвам съм научил гореспоменатите езици, предлагам въпросните услуги, както и много други. Мисля, че е изключително неправилно да съдиш човек само по възрастта му.

Редактирано от aninfid (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой е капацитет и кой има сайт,но форума продължава да се отваря бааааавно. Назад в темата се вижда от кога е така. А когато резултатите говорят ..... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

както казва съседа "с две леви ръчички не се правят игрички" ... не се правят сайтове (няма рима, но е истина). не разбирам много от сайтове и за това не правя такива... така че, тия дето не разбират не ми е ясно що са се нагърбили с тая задача?... сайта е бавен откакто стана комерсиален - магазин и много реклама и скриптове... идеята дошла като администраторите видели че хардуербг си направиха магазин... и да не останат назад... само че там магазина и сайта или се хостват на различни машини или на една с повече ресурси или са си платили за повече процесорно време (според пинг ip-тата са различни и с различен брой hops, значи варианта е третия - нямат достатъчно процесорно време)...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност, как да зарежда бързо сайта, като се зареждат толкова много неща, а и между другото всеки опит за подобен тест е съпътстван от следното съобщение: "CSS expresions error"

Ето ги и резултатите от тест-а:

http://www.webpagetest.org/result/120930_15_6VT/1/details/

Оставям коментарите на специалистите. Успех в решаването на проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой е капацитет и кой има сайт,но форума продължава да се отваря бааааавно.

Назад в темата се вижда от кога е така.

А когато резултатите говорят ..... :)

...а когато резултатите говорят, най малко госпожа"Марея" трябва да се изказва и да задава въпроси, които ВЪОБЩЕ не разбира!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...а когато резултатите говорят, най малко госпожа"Марея" трябва да се изказва и да задава въпроси, които ВЪОБЩЕ не разбира!

Ти пропусквателен пункт за постове в този сайт ли си? :)

Нищо не си ръзбрал. Въпросите ги разбирам. Не всички отговори разбирам. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пропусквателен пункт за постове в този сайт ли си? :)

Нищо не си ръзбрал. Въпросите ги разбирам. Не всички отговори разбирам. :)

На мен не ми трябва да съм "ръзбрал". По хубаво да се постараеш правилно да пишеш, а не да се месиш там, дето не ти е ясна материята. Човека ти отговаря а ти го гледаш като индианец афиш. Тук се пишат неща, които касаят форума и за тази цел си има специалисти - адвокати като теб, не са им необходими.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта и форума почнаха да ме прехвърлят към :443

но сертификата не обхваща съдържанието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зареждането на сайта. Днес сме почти на края на цялата тази мащабна акция и искаме да се извиним за причинените неудобства през цялото това време и да ви благодарим за търпението. Благодарим ви, остана още съвсем малко, но от сега подобренията би трябвало да се забелязват. Благодарим ви, че сте с нас и се надяваме, че ще останете доволни от всичко, което направихме за вас. Поздрави от целия екип и всички администратори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен не ми трябва да съм "ръзбрал". По хубаво да се постараеш правилно да пишеш, а не да се месиш там, дето не ти е ясна материята. Човека ти отговаря а ти го гледаш като индианец афиш. Тук се пишат неща, които касаят форума и за тази цел си има специалисти - адвокати като теб, не са им необходими.

На никого не адвокатствам.

Не се стърпях да не задам въпроси, когато виждам, че има хора, които под вола търсят теле. Още преди време кал писа, че се подменят сървърите.

Сега си направих труда да намеря поста му, за да го цитирам: (11 септемри 2012-20:24) "до няколко седмици предстои ъпгрейд и на последния сървър, с което лятното обновяване на техниката приключва и всичко трябва да започне да работи по-бързо."

П.П. Следва ти да поправиш писаното от теб (писанията си).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На никого не адвокатствам.

Не се стърпях да не задам въпроси, когато виждам, че има хора, които под вола търсят теле. Още преди време кал писа, че се подменят сървърите.

Сега си направих труда да намеря поста му, за да го цитирам: (11 септемри 2012-20:24) "до няколко седмици предстои ъпгрейд и на последния сървър, с което лятното обновяване на техниката приключва и всичко трябва да започне да работи по-бързо."

П.П. Следва ти да поправиш писаното от теб (писанията си).

Подфорумът се казва "Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта" а не "Разправии на Марея с когото и попадне". Ако няма какво да споделиш по предложенията и въпросите касаещи форума и неговата работа, е желателно да дращиш в разделите на "Празни приказки".

Към администрацията: От преди половин час забелязвам много добра работа на форума .

Благодарности ,докато сутринта същият не се отваряше при мен.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подфорумът се казва "Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта" а не "Разправии на Марея с когото и попадне". Ако няма какво да споделиш по предложенията и въпросите касаещи форума и неговата работа, е желателно да дращиш в разделите на "Празни приказки".

Към администрацията: От преди половин час забелязвам много добра работа на форума .

Благодарности ,докато сутринта същият не се отваряше при мен.

Да, когато не могат да се напишат смислени аргументи по темата, се отправят призиви за словесна активност в раздела "Празни приказки и забава".

Редактирано от Марея (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това - http://www.kaldata.c...20#entry2344655 НЕ е мое мнение ? И със сигурност не е в правилната тема, на когото и да е, незнайно защо излиза като мое ?

Може би се бърка нещо с тази тема: Честит празник Застрахователи!, или не знам и аз вече..

Проблемите с форума не са, катко изглежда, само до забавяния и спирания...

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване