Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

:( какво ли гнило има в страницата , та излиза това ?

ПП. Ааа, разбрах , служебен компютър и нямам права за инсталация на флаша :)  през IE - няма проблем :D

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава щом няма вирус в подписа на a4ko 1984 . То тогава може ли и аз да си сложа картинката на CPU-Z ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава щом няма вирус в подписа на a4ko 1984 . То тогава може ли и аз да си сложа картинката на CPU-Z ? 

За какво ти е картинка от CPU-Z ?

Направо си опиши компонентите или сложи линк към картинката, ако толкова желаеш.

Редактирано от cyborg_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, можеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Лекинко ме пусна "вътре", а не съм новинар, нито модератор....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой умник ще ме светни ли защо не мога да сложа линк в този форум от Академия Телерик ?!  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой умник ще ме светни ли защо не мога да сложа линк в този форум от Академия Телерик ?!  

защото от академията прекалиха с рекламата (безплатна) и домейна им влиза в забранените думи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ! Как съм го пропуснал този момент ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само аз ли имам прблем като напиша пост да се показва на полвина ? Като натисна преглед е ок , но след като се публикува е наполвина . С мозила и ватерфокс съм . Понякога след няколко редакции се оправя . Или маи само като постна линк се появява бъга .

Редактирано от welcome2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми научи арабски и ще си решиш проблема ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ми научи арабски и ще си решиш проблема

Проблема е във форматирането и изгледа на страницата, умнико! Отвори я и ще разбереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е с твоя скапан браузър :) При мен си ок ! Оправи си смотаният браузър !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е с твоя скапан браузър :) При мен си ок ! Оправи си смотаният браузър !

Понеже следя публикациите тук, вчера проверих (с IE10 и IE9) споменатата тема и констатирах видимия на снимката проблем с форматирането както и невидимия с изгледа на страницата. Днес освен че са оправени двата проблема ами е и видно, че е редактирано мнението на колегата "mecholari".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Били няма толкова свободно време да се занимавам с глупостите на СимСпеч и не чета теми които не ме интересуват ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Проблема е с твоя скапан браузър При мен си ок ! Оправи си смотаният браузър !

Не мислиш ли, че нещо взе да ставаш прекалено арогантен? Браузера очевидно е наред, проблемът е че този арабски разбива форматирането на страницата, понеже очевидно настройките на форума не са били правени с мисъл някой да си пише на арабски език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
<!DOCTYPE html>	<html lang="en"  xmlns:fb="http://www.facebook.com/2008/fbml">	<head>		<meta charset="UTF-8" />

Това е HTML5. Този код е в началото на всяка страница. Всеки уеб-дизайнер е наясно каква инструкция се държи в meta charset. Но тя идва на втори план.

kaldata.com/forums/index.php?

Toва е първия. PHP праща заглавка на браузъра, какъв точно  charset. Той е с приоритет над meta charset. С приоритет над споменатия е още задания в .htaccess флаг каква кодировка да ползва, ако е зададена.

И нищо не е очевидно. UTF-8 се наложи, защото дава възможност всеки да пише на какъвто език желае в един документ, без да влиза в колизии с съседни.

Проблемът ти е в браузъра. В екзотическия му вид.

Редактирано от Profruit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам още един подобен проблем, който не знам дали е докладван:

Публикувано изображение

а темата е тази

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СимСпеч вземи си оправи тъпият браузър и не се прави на оригинален и обиден !

При всички работи само при спеченягата СимСпеч не работи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

СимСпеч вземи си оправи тъпият браузър и не се прави на оригинален и обиден ! При всички работи само при спеченягата СимСпеч не работи !

Ти глупав ли си или да? Очевидно и други хора докладват за разни аномалии из форума и очевидно или имаме масови бъгове на всички мажорни браузери или просто форума наистина има неизчистени проблеми. В случая роля играе арабският, който противно на повечето езици се пише в обратна посока, до колкото помня, поради което понякога има проблеми с форматирането, на които трябва да се обърне специално внимание, като разбира се в български форум никой не може да очаква, че някой ще започне да нахвърля арабски текстове.

И нищо не е очевидно. UTF-8 се наложи, защото дава възможност всеки да пише на какъвто език желае в един документ, без да влиза в колизии с съседни. Проблемът ти е в браузъра. В екзотическия му вид.

Проблемът с форматирането няма абсолютно нищо общо с Charset-а на страницата. То хубаво е UTF8, то хубаво арабските символи си ги виждаме, но въпроса е че тия символи водиха до неправилно форматиране на конкретната страница под някои мажорни браузери. Проблемът очевидно е в неумели кодери, които си мислят че браузерите са длъжни да им четат мислите, дописват кода и поправят всичките им умопомрачителни грешки. ------ Освен това остават някаквито странности в цитирането и особености около пускането на линкове, които по-рано мисля, че бяха отбелязани. Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опссс! Нещо се обърка!

[#10339]

Въвели сте невалиден критерий за филтриране на темата.

Нуждаете се от Помощ?

[*]Свържете се с администратора на форума

Преди час се прибрах и от тогава всяка второ кликане където и да е и в който и да е раздел, тема или мнение, този надпис ми излиза.

Като рефрешна се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди час се прибрах и от тогава всяка второ кликане където и да е и в който и да е раздел, тема или мнение, този надпис ми излиза.

Като рефрешна се оправя.

Днес имаше ъпдейт на форума, не сме наблюдавали друг да има подобен проблем. Опитай с триене на кешовете или ако имаш под ръка за тест друг браузър. А може да споделиш и каква ОС и браузър ползваш за да тестваме и ние.

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, сори.

Гугъл Хром и OS X 10.8.2.

Сега ще трия и ще пробвам и със сафари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване