Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Как да ви го обясним по-простичко, че за да съществува този сайт и да имате по 80-90 новини дневно и да ги четете на воля без да плащате за това трябва да има реклама? Ейй все няма угодия в тази страна, ако е платено защо е платено, ако има реклами защо има има реклами. В тая страна никой не се опитва да направи нещо, а му е по-лесно да гледа в паничката на другарчето си от детската градина. 

В развитите страни, ако някой открие нефт в задния си двор цялата страна ще го подкрепи защото дава работни места, плаща данъци и развива икономиката. Само в родната татковина, ако някой открие нефт в двора си елате да слушате коментарите в кръчмата -"Тоя ли бе .. ще ми открива нефт той, аз на тоя съм еб*л сестра му бе"

Много е жалко .. всеки тук е разбирач във всичко както казва един мой любим американски бизнесмен -"Колко жалко че в тази държава всички, които разбират от политика, футбол, бизнес и финанси карат такси."... това олицетворява напълно обстановката в страната в която живеете.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Как да ви го обясним по-простичко, че за да съществува този сайт и да имате по 80-90 новини дневно и да ги четете на воля без да плащате за това трябва да има реклама? Ейй все няма угодия в тази стран

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

Публикувано изображение

Айде, стига сте унивали. Една картинка за разтуха :) Разбира се, в нея няма нищо вярно. Жълта е, отвсякъде. Ако се разпсувам публично, ще сложиш ли ВИП и на мен.

Само ако ти опитам меда. :down: И табелката ще е *Секретариат*! :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малка справка:Вместо да пишете в тази тема, която няма нищо общо с питането, защото рекламите не са никакъв проблем, поне не и форума. Ами се вземете в ръце и си закупете производителен компютър, а не "Смарт" телевизори. Или евтиният вариант е VIP абонамент, чрез който няма да имате реклами. Няма да взимам нито страната на Администрацията, нито страната на обикновените потребители. По логиката на по-горе въпросният потребител, то трябва да процедираме така във всеки сайт, форум и прочие, само и само за да не плаща за да е спокоен. Е, не става просто!Хайде със здраве и те така! Послепис; забравих ли нещо да спомена? - А, да. Може и просто да не ползвате форума! :tongue2: 

Редактирано от Неприкрито небрежен (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма кво ви интересува дали имам инсталиран адблок... Нека си оправят осрания сайт....

Колега, не така с рогите напреде ! Нали този оср*ния сайт трябва от някъде да си вади издръжката, тия сървъри не карат на фотосинтеза. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма кво ви интересува дали имам инсталиран адблок... Нека си оправят осрания сайт....

Нали разбирате че никой не ви задържа тук! И прочетете поста на Калин по-горе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали разбирате че никой не ви задържа тук! И прочетете поста на Калин по-горе

Явно някои хора не разбират това.

Имат някакви превратни представи, според които, сайтовете, форумите и социалните мрежи са сътворени, за да обслужват техните капризи. Не ми се мисли какво ще е, ако се отнасят така и към невиртуалната реалност.

Елементарно е. Като не ти харесва сайта/форума не го посещаваш. Ако решиш си създаваш свой.

Всичко, което е написал Калин много точно описва народопсихологията ни. Уви...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно някои хора не разбират това.

Имат някакви превратни представи, според които, сайтовете, форумите и социалните мрежи са сътворени, за да обслужват техните капризи. Не ми се мисли какво ще е, ако се отнасят така и към невиртуалната реалност.

Елементарно е. Като не ти харесва сайта/форума не го посещаваш. Ако решиш си създаваш свой.

Всичко, което е написал Калин много точно описва народопсихологията ни. Уви...

Явно някои хора не разбират,че потребителите са се регистрирали в сайта заради обмена на информация, а не заради модераторите или рекламите!За последните, разбира се, че ...пет пари не даваме!И на някои хора като не им харесва мнението на други в раздел: Религия, Мистика и Езотерика, могат да си създадат безплатен форум.Елементарно е! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се намеся ,че да не съм капо!

Не знам какво е състоянието на народопсихологията, но знам, че самозбрави ли се някой,  то той много бързо "увяхва". Примери много, че и пресни дори! Много сайтове и форуми си заминаха или ще си заминат и няма да липсват на никой.

Гледам на последък само скандали. Ако ги няма потребителите, то и сайта / форума ще да станат ненужни.  Компромиси трябва да има. Аз, може би съм най - стария потребител на Kaldata  и не се лъжете като гледате датата на регистрация, IP- то или Ника.  Та от години наблюдавам как сайта / форума става все по - безполезен. Ако това радва собствениците - добре. Както казах с инатлък до никъде не се стига. Много предложения за подобрeния имаше, но нито едно не бе въвведено. Вслушайте се в думата на потребителя защото може да извлечете много ползи. Иначе бизнеса си е бизнес. В момента проблема с рекламата е наистина сериозен, а аз се справям с помоща на доста рестриктивни програми - до кога ???

Проблема не е само този. Та, собствениците да се замислят, че в един момемент да не започнем да казваме - имаше там едни Kaldata! Примери много! Да изброявам ли????

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно някои хора не разбират,че потребителите са се регистрирали в сайта заради обмена на информация, а не заради модераторите или рекламите!За последните, разбира се, че ...пет пари не даваме!И на някои хора като не им харесва мнението на други в раздел: Религия, Мистика и Езотерика, могат да си създадат безплатен форум.Елементарно е! :)

А вие лично като "новобранец" как се ориентирахте така бързо в ситуацията? Или имате опит във форумите?

Аз съм се регистрирал в сайта, за да обменям инфо (както казвате), както и защото ми допада атмосферата и модерирането.

Ако ги няма потребителите, то и сайта / форума ще да станdj ненужен.

И кво? Някаква трагедия с космически мащаби ли ще произтече от това?

Всяко нещо има начало и край, но прогнозата ти за смъртта на този сайт/форум е силно преувеличена.

Здравей, впрочем. Надявам се, че си добре.

Правителството шъ го гътаме ли догодина или как? Питам, за да почерпя инфо от извора. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А вие лично като "новобранец" как се ориентирахте така бързо в ситуацията? Или имате опит във форумите?

Аз съм се регистрирал в сайта, за да обменям инфо (както казвате), както и защото ми допада атмосферата и модерирането.

И кво? Някаква трагедия с космически мащаби ли ще произтече от това?

Всяко нещо има начало и край, но прогнозата ти за смъртта на този сайт/форум е силно преувеличена.

Здравей, впрочем. Надявам се, че си добре.

Правителството шъ го гътаме ли догодина или как? Питам, за да почерпя инфо от извора. :D

Ето и другия проблем. Явно простотията Българска е стигнала до неописуеми мащаби. Ако това се толерира от Модовете - лошо.  Лошо говори за всички!

Между другото това не е ли Офтопик - ха да видим как ще реагират Модовете!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@scepsis

Принципът важи навсякъде!

Ти сигурно в торент тракерите си се регистрирал не заради филмите, музиката, програмите и т.н., а заради рекламите и някакви си потребители с цветни никове, нали?

Мхм, тъй ще да е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...някакви си потребители с цветни никове, нали?

Мхм, тъй ще да е!

Изабел, ти си най-цветен тук бе. Сив нюанс придаваш на форума.Ще да е, ще! :tongue2:  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно простотията Българска е стигнала до неописуеми мащаби.

Несъмнено. Като се има предвид, че приносът на някои потребители се изразява в това да правят политическа агитация. Нали? Модовете са твърде толерантни, щото ако не бяха щяха да банват подобни потребители постоянно.

Бе, свиркай си и се забавлявай!

Съвсем добронамерено и нелицемерно те питах как си. Виждам, че си ОК и във форма.

Поздрав!

Ти сигурно в торент тракерите си се регистрирал не заради филмите, музиката, програмите и т.н.,

Здрасти,

Ползвам чужди регистрации, щото от спамене нямам време да се регистрирам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С риск да постна поредния офтопик/което ще ми е за сефте/, ама какъв е проблема, щото аз не виждам такъв.....Обяснявано е многократно, защо има реклами и пак се намира някой неразбрал и възмутен...Ще ви светна за 3 начина:

1.Плащаш си ВИП.

2. Изтегляш си блокиращо рекламите разширение на браузера.

3. Биеш си шута от сайта.

Относно политиката на сайта, рядко може да се намери по-либерална. Като пример, мога да дам, това че прокудени от цялото интернет пространство, необезпокоявано посещават форума. Даже си позволяват да критикуват неоснователно и  да обиждат......Интересно ми е, че точно те най често имат претенции......

Хайде със здраве и ако все пак решите да използвате точка 3. на никой няма да липсвате.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, може би съм най - стария потребител на Kaldata  и не се лъжете като гледате датата на регистрация, IP- то или Ника.  Та от години наблюдавам как сайта / форума става все по - безполезен. Ако това радва собствениците - добре. Както казах с инатлък до никъде не се стига. Много предложения за подобрeния имаше, но нито едно не бе въвведено. Вслушайте се в думата на потребителя защото може да извлечете много ползи.

Те двама от инакомислещите си направиха сайт ама нещо големо мъртвило там.Аз оная вечер се регистрирах и блога му четох даже на пернатия.Бизнеснюх ли нямат незнам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За един човек, който обича форума, това снижаване от 130 пиксела на сайта не изглежда никак добре:

Публикувано изображение

Защото може като нищо да стане и 260 пиксела и да изглежда така:

Публикувано изображение

И още нещо!

Основната причина да съществува един форум не е нито неговата администрация, нито неговите рекламодатели, а неговите потребители - за сметка на това първите двама могат го съсипят.

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основната причина да съществува един форум не е нито неговата администрация, нито неговите рекламодатели, а неговите потребители - за сметка на това първите двама могат го съсипят.

Комплексно е, Готик.

Последният човек в този форум, на който бих си позволил да обяснявам това, си ти.

Ако го съсипят - съсипят. Стига с тия драми. Пишем още тук и не виждам признаци за съсипване. Подобни неща са приказвани с години, нали?

Редактирано от scepsis (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Комплексно е, Готик.

Последният човек в този форум, на който бих си позволил да обяснявам това, си ти.

Ако го съсипят - съсипят. Стига с тия драми. Пишем още тук и не виждам признаци за съсипване. Подобни неща са приказвани с години, нали?

Харесва ли ти какви неща се пишат във форума за религия, например?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, вярно, като се вгледах разбирам напълно готиния. Сякаш сайта е нещо второстепенно, затрупано от рекламата, която даже сякаш не е в главата, примерно вдясно от  Логото(където е и най-скъпото пространство, или където би трябвало да е), а направо е отгоре и натиска ли, натиска. :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ли ти какви неща се пишат във форума за религия, например?

Не, разбира се, но нивото е това. Вината не е на модовете и админа.

С теб и Сис като пишехме в раздел философия знаеш как беше. Включваха се и други, но по-важно е, че много хора четяха.

Другият начин е като във форума БС примерно, т.е. много строго модериране. Но тогава остават 10-на потребителя макс... 

Редактирано от scepsis (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, разбира се, но нивото е това. Вината не е на модовете и админа.

Напротив! Точно тяхна е вината, защото стимулират профанщината, след като отказват да трият глупостите, които определени хора пишат, някои от които имат и по повече от една регистрация. Ама това не важи само за раздела за религия... :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив! Точно тяхна е вината, защото стимулират профанщината, след като отказват да трият глупостите, които определени хора пишат, някои от които имат и по повече от една регистрация. Ама това не важи само за раздела за религия... :(

Ти, разбираш ли, че ако аз модерирах, както съм го правел другаде, то щях да трия всеки втори пост. Но тогава, щяхме да останем няколко човека, които да си общуваме...

Между другото, Сис ми пуска линкове към разни негови статии, които пуска он-лайн. Поздравява всички във форума, но все забравям да предам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?!?!

Защо не оревете сайтовете на всички ТВ по света?

Защо не дращите в сайтовете на радиостанциите по света и у нас?

Някой да е писал брожение до Градския транспорт, че не обича да се вози в автобус, който е брандиран с Милка, защото въпросния мрънкащ обича Нестле?

Някой да се е оплакал в някоя община за рекламите на Плесио, висящи по стълбовете в централната градска част, защото не трябва да купуваме от тях, а от Дрисио?!?!

Много активна "жизнена позиция" изразявате тук и се отваряте, но само защото никой няма да ви разбере страхливата същност и че на практика сте едни безлични люде, които си се возят в рейсовете с Милка, пазаруват в Плесио и гледат в захлас рекламните блокове на телевизиите, които са прекъснали страхотния филм на най-интересното място.

И го правите само заради анонимността, зад която се криете.

Хора, усмихнете се малко, огледайте се наоколо, обърнете внимание на любимите хора и оставете дребните дрязги и заяждания за неща, които нито можете да промените, нито искате.

Калдата си е самостоятелно търговско дружество, регистрирано прилежно по всички закони и се договаря и прави всичко, каквото пожелае.

От тук нататък на който не му харесва нещо по дизайна или рекламите, затваря форумите и ги отваря на 15.01.14 година (примерно) и се радва на чист фон, без реклами и досадни "стискащи" рекламни послания.

Коледа е само след 10 дни и все мисля, че има по-приятни занимания по това време (а бе не само по това) на годината от цялата жлъч, което се излива водопадно напоследък в тази тема от едни и същи хора.

Вземете по един Имодиум и спрете диарията, преди тя да ви е спряла!

Е ако ще се трият глупостите, то ти ще останеш цифром и словом с пет мнения във форума.

Внимавай какво си пожелаваш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ако ще се трият глупостите, то ти ще останеш цифром и словом с пет мнения във форума.

Ся ма фърли в размисъл и нема спа цяла нощ......Кое ли ще да е тва пето мнение на готича, дет ще му го оставиш :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ще имам 5 мнения повече от тебе. :tongue2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване