Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Бате, помагаш из техническите раздели, не си някой профан или скаран с техниката и поради това се чудя защо пишеш за проблеми, касаещи дадена програма в раздел за проблеми с форума?!?!Да не говорим, че още първия път ти дадох линка към темата за приложението:Това, за което си писал НЕ е проблем на форума.

Искам да се информирам какво става със услугата "Portal" за този форум. Преди няколко седмици написах предложение да се направи тази услуга http://www.kaldata.com/forums/index.php?/topic/172075-Въпрос-към-екипа-на-форума.#entry2784447 и предполагам екипа на форума се е захванал да я направи тази услуга, но не зарежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко странно ми се стори пост писан преди 9 минути да е редактиран преди 33 ?!? Това бъг ли е или ? :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Малко странно ми се стори пост писан преди 9 минути да е редактиран преди 33 ?!? Това бъг ли е или ? :)

Мисля че е напълно възможно. Даже и аз съм публикувал такива.

ЕДИТ: Всъщност, целия фокус е следния: публикуваш, редактираш, после пишеш нов пост веднага след предния и системата понеже е направена да ги обединява - ги обединява и новия пост е с часа на втория, но часа на редакция си е стария ;)

Редактирано от Bily-79 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този пост нещо се е бъгнал и не се показва правилно. Според следващите постове и други го виждат така. Тъй като е засегнало и бутоните извън формата, си мисля, че ще е хубаво да се погледне. Вижда се с Firefox, Internet Explorer и Chrome.

Публикувано изображение

Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

един въпрос за клиповете от Ютуб - днес ми направи впечатление,че ако не се пуснат името на клипа вече не излиза в горната част 

,някакъв проблем с линковете ли е?

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Моля някой МОДЕРАТОР да ми коригира в секция 'Домашни любимци' темата 'Стандарт по FCI на минипинчер' .Като се опитам да направя редакция ми излиза 'Твърде много пренасочвания' или нещо от този род, а не мога да направя изтриване. Сега като я погледна, на мен ми изглежда грозно камо ли някой да я чете. Очаквам Вашето съдействие. Лека Вечер !Здравейте! Моля някой МОДЕРАТОР да ми коригира в секция 'Домашни любимци' темата 'Стандарт по FCI на минипинчер' .Като се опитам да направя редакция ми излиза 'Твърде много пренасочвания' или нещо от този род, а не мога да направя изтриване. Сега като я погледна, на мен ми изглежда грозно камо ли някой да я чете. Очаквам Вашето съдействие. Лека Вечер !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Впрочем, е доста рано за последното пожелание :) Вариант е да се е бъгнала версията на форума за Андроид...Ако пишете от таблета. Другият вариант е, да има някакъв проблем със самото устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Впрочем, е доста рано за последното пожелание :) Вариант е да се е бъгнала версията на форума за Андроид...Ако пишете от таблета. Другият вариант е, да има някакъв проблем със самото устройство.

Да. Пиша от таблет. Това го прави само в този форум от 7-10 на дни. Не знам от компютър дали може да се коригира, но аз и компютър нямам. Страх ме е да пиша вече във форума защото излизат глупости......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В първата страница на тази тема - Книги - продавам / купувам / заменям / търся

антивирусната предупреждава за вирус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В първата страница на тази тема - Книги - продавам / купувам / заменям / търся

антивирусната предупреждава за вирус.

При мен няма проблем. При Вас коя е вирусната?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :)

Имам един проблем с форума, когато влезна в форума от таблета не ми излизат опциите, които ги имам при влизане в форума от компютъра/лаптоп/а. Ето за какво говоря:

Това е снимка от таблета:

Публикувано изображение

Това е снимка от компютъра:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :)

Имам един проблем с форума, когато влезна в форума от таблета не ми излизат опциите, които ги имам при влизане в форума от компютъра/лаптоп/а. Ето за какво говоря:

Това е снимка от таблета:

Публикувано изображение

Това е снимка от компютъра:

Публикувано изображение

Изчисти кеша на браузера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нестава пак.? Първото нещо което се сетих беше това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен няма проблем. При Вас коя е вирусната?

При мен обаче има. Отрих го с 'Dr.Web' един вирус, махнах го , рестартирах таблета, ще видим сега дали ще изчезнат проблемите с форума. П.П-За съжаление проблема си остава: http://prikachi.com/images/860/7259860o.png На какво се дължи това? Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен обаче има. Отрих го с 'Dr.Web' един вирус, махнах го , рестартирах таблета, ще видим сега дали ще изчезнат проблемите с форума.

Къв вирус бре? Яко в филма обаче, аз също съм с др уеб, но никви вируси няма бре по-спокойно :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къв вирус бре? Яко в филма обаче, аз също съм с др уеб, но никви вируси няма бре по-спокойно :-)

И предния път ни успокояваха и казваха че проблема е в Аваст ама си беше вирус.

Вече нищо не засича, вероятно е бил линк в нечии подпис или нещо от сорта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И предния път ни успокояваха и казваха че проблема е в Аваст ама си беше вирус. Вече нищо не засича, вероятно е бил линк в нечии подпис или нещо от сорта.

Понякога се случва даден линк, бил той към картинка, картинка в подпис на някого, или просто линк, то антивирусни да го разчитат като "висрус". Това е защото сайта, от където идва картинката или линка води към, то той е в "черният списък" на антивирусната.95-6% от тези съобщения са фалшива аларма от пренатягане на антивирусните. Няма повод за притеснение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ши помогне ли с решаването на моя проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Спокойно.И Калдата и Книгомания са чисти.Касперски не мъцна. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ши помогне ли с решаването на моя проблем?

Я чукни на компютъра си долу в ляво на екрана "смени облика" - после "IP Board Mobile" и как ти изглежда форумът и полетата за писане , а след това, ако желаеш ,  за разнообразие -пробвай на таблета си облик  "пълна версия" и ......  ще си отговориш сам на въпроса ;)

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я чукни на компютъра си долу в ляво на екрана "смени облика" - после "IP Board Mobile" и как ти изглежда форумът и полетата за писане , а след това, ако желаеш ,  за разнообразие -пробвай на таблета си облик  "пълна версия" и ......  ще си отговориш сам на въпроса ;)

На таблета използвам пълната версия, имам този проблем а мобилната изобщо не иска да ми се отвори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форума отново се е бъгнал:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Към асинхронни Гугъл реклами ли премина форума и кога?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...