Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Той чата изобщо не работи ... Трябва му основен ремонт. 

Иначе този проблем който сега ще Ви покажа е от 1+ година. Като се появят тези точки и, ако поста ми е дълъг целия текст няма да се покаже ами само до половината (а другата половина като натисна редакция се вижда)

1a844111b1e04e69.PNG

Кое точно не работи в чата освен, че не зарежда хронологията за съобщенията преди да влезете?

Такива точки ние нямаме. Без повече информация и линк към проблемите постове за да проверим приемаме, че проблемът е във вашия компютър. Каквито пък проблеми изобщо не отстраняваме има сервизи за тази цел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми казвай, че проблема е в компютъра, защото и на андроид се появяват тези точки виж ми тоя пост https://www.kaldata.com/forums/topic/231718-конфигурация-за-игри-около-700лв-бюджет/?p=2937996 ако го редактирам и напиша по голям текст в поста няма да се вижда, а ще се види като натисна редакция https://www.kaldata.com/forums/topic/231718-конфигурация-за-игри-около-700лв-бюджет/?p=2937996

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми казвай, че проблема е в компютъра, защото и на андроид се появяват тези точки виж ми тоя пост https://www.kaldata.com/forums/topic/231718-конфигурация-за-игри-около-700лв-бюджет/?p=2937996 ако го редактирам и напиша по голям текст в поста няма да се вижда, а ще се види като натисна редакция https://www.kaldata.com/forums/topic/231718-конфигурация-за-игри-около-700лв-бюджет/?p=2937996

Здравейте

Ще ви помоля да спазвате учтивия тон и да ми говорите на Вие, както аз правя, тъй като нямам спомен да се познаваме лично и да ми говорите като на хамалин.

Благодарение на линка, който споделихте, видяхме точките и при първа възможност ще отстраним "досадния" проблем.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но се изнервих.Надявам се този проблем завинаги да изчезне от този форум,защото не мога да се доизкажа по някой път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое точно не работи в чата освен, че не зарежда хронологията за съобщенията преди да влезете?

При вас може да работи чата, но при мен и techmaniac не работи, ето доказателство. 

09438abdf7b69343.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробема с ,,шлокавиците,, не може ли да бъде решен кардинално, или трябва да се докладва за всяка тема, където има такива?Просто питам, защото за два дена попадам вече на 4-ти подобен пост и след като преди малко искайки да проверя нещо в една тема попаднах пак на такъв, та реших да попитам.А ето и темата:

https://www.kaldata.com/forums/topic/230611-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80/#entry2919639

Така го виждам както с последната версия на Chrome, така и с Mozilla-ако това има значение!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробема с ,,шлокавиците,, не може ли да бъде решен кардинално, или трябва да се докладва за всяка тема, където има такива?Просто питам, защото за два дена попадам вече на 4-ти подобен пост и след като преди малко искайки да проверя нещо в една тема попаднах пак на такъв, та реших да попитам.А ето и темата:

https://www.kaldata.com/forums/topic/230611-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80/#entry2919639

Така го виждам както с последната версия на Chrome, така и с Mozilla-ако това има значение!

Ако имаш предвид това:

Samsung UE40H6410 - 

вероятно може, като се направи ново преформатиране на постовете.

Но като се има предвид колко кадърно беше направено предишното, което доведе до тези проблеми, май ще е по-добре да не се пипа повече. :D

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправено е вече.

Но да се преформатират така ръчно всички постове във форума представяш ли си колко труд и време ще отнеме ?

Давайте само по-фрапантните постове от последните седмици и месеци, може ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш предвид това:

Samsung UE40H6410 - 

Да това имам предвид разбира се.За мен си е ,,шльокавица,,

Не знам колко кадърно е оправяно това преди, но дано оправят тоя проблем, че в доста постове се среща това.

пп.Нали си некъв форумен дявол и си от некъв си хардуерен отбор-помогни им да го оправят :P  

Оправено е вече.

Но да се преформатират така ръчно всички постове във форума представяш ли си колко труд и време ще отнеме ?

Давайте само по-фрапантните постове от последните седмици и месеци, може ли ?

Сега видях-благодарско.Не знам кое трябва да е фрапантен пост?Надявам се не съм засегнал някого!Просто споделих поредния такъв.Самия Карабойчев в предишни постове тук каза да споделяме, ако има такива!А само исках да  попитам дали не е възможно кардинално да се реши проблема, а не да ,,споделяме,, тук такива постове.

Като не може, не може-здраве да е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да питам, защо не мога да редактирам собствената си публикация? Според правилата на форума, член 2.6 цитирам: "... За добавяне на информация към предишен пост има бутон "Редактирай" на всеки ваш пост." Искам да разполагам отново с бутон Редактирай или тенденцията е форума да стане Write/Read only ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да питам, защо не мога да редактирам собствената си публикация? Според правилата на форума, член 2.6 цитирам: "... За добавяне на информация към предишен пост има бутон "Редактирай" на всеки ваш пост." Искам да разполагам отново с бутон Редактирай или тенденцията е форума да стане Write/Read only ?

След известно време нямате право да редактирате старите си постове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След известно време нямате право да редактирате старите си постове

А може ли да питам защо?  Например създал съм тема, в първия пост на която искам да коригирам линкове, за да сочат към най-новата, актуална версия на даден продукт и без активна такава опция, трябва да разчитам на помощ от вас: г-н Немо или друг модератор ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да питам защо?  Например създал съм тема, в първия пост на която искам да коригирам линкове, за да сочат към най-новата, актуална версия на даден продукт и без активна такава опция, трябва да разчитам на помощ от вас: г-н Немо или друг модератор ?

За да се избегнат детски изпълнения на накои съфорумци, които минават и трият старите си постове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пп.Нали си некъв форумен дявол и си от некъв си хардуерен отбор-помогни им да го оправят :P  

За да бъде направено на ниво, което подхожда на един форумен дявол, покрай шльокавицата ще зачезнат и бая постове с глупости, пък администрацията не си ги дава. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или пък още по-лошо от триене. Пускат по някой и друг реферален линк, реклама и прочие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добре да направиш нов коментар - повечето четат последния  :) отколкото да редактираш някой преди месец или година .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аман от разбирачи, на които най-големия им успех в управлението на сайт е личен блог в блог.бг...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да бъде направено на ниво, което подхожда на един форумен дявол, покрай шльокавицата ще зачезнат и бая постове с глупости, пък администрацията не си ги дава. :P

Хаха блог.бг къде си тръгнал :D Просто си аматьор.

Карабойчев що не напишеш историята на Калдата откъде си тръгнал с кои си се събрал,кои са ти помогнали,кои си излъгал,какво си постигнал.По пътя към успеха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаха блог.бг къде си тръгнал :D Просто си аматьор.

Карабойчев що не напишеш историята на Калдата откъде си тръгнал с кои си се събрал,кои са ти помогнали,кои си излъгал,какво си постигнал.По пътя към успеха.

Привет, 

Разкажете я вие уважаеми, че на всички дори и на мен ми е интересно особено "кой ми е помогнал" и "кой съм излъгал". Аман и от търсачи на евтини сензации....

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема който се проявява при VipKokata го забелязвам и аз. Ето какво се случва при цитат с линк:

http://prikachi.com/images/364/7594364i.jpg

Това е което пиша аз, а в мнението излиза това:

http://prikachi.com/images/367/7594367y.jpg

След премахване на линка при редакция на мнението, всичко си е ок. Ето линк темата:

https://www.kaldata.com/forums/topic/231831-%D0%BD%D0%B5-%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B0-post-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D0%B4%D1%83%D1%80%D0%B0/#entry2941740

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все по - често и в различни часове възниква проблем:

- При опит за свързване със сайта / форума излиза съобщение на браузера "Връзката е неуспешна"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все по - често и в различни часове възниква проблем:

- При опит за свързване със сайта / форума излиза съобщение на браузера "Връзката е неуспешна"

За тоз проблем е виновен доставчикът.  :wink12:

6898363P.jpg

Здравейте,

Това е липса на интернет а не краш на браузъра. Моля пуснете пинг към нашия или друг сайт и вижте дали има прекъсвания и загуби на пакети. Ако такива се наблюдават моля обърнете се към техническия отдел на вашия интернет доставчик и им споделете проблемите си. Сигурен съм, че ще ви съдействат и ще си отстранят проблема.

Поздрави и весели празници.

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте използвам интернет експлорер и за бърз отговор вече го няма същото имам проблем с цитиране като го натисна зарежда но няма цитат и се налага да давам цитата,  в нов раздел с нов отговор , адски е неудобно,  незнам защо въведохте тези промени , а да също и в секцията нов отговор не работи и постави като го натисна и експлорера замъглява . Моля оправете си грешките преди ми беше адски удобен форума а сега да дам нов отговор трябва да е в нов раздел всеки път .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браузер - версия, ОС-ма - име и версия. Бърз отговор тук няма и не е имало, има "Нов отговор", като бутона 5L3xQpO.png

е горе вдясно над темата, да не се бъркате с друг форум, примерно този на конкурентен сайт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...