Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

luckyboy

Кобрата нокаутира гиганта Устинов и вече чака Кличко

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещах да не се включвам повече, но тъй като си ме цитирал ще ти отговоря, па повече ако обичате не ме цитирайте-така, или иначе няма да отговарям на никого повече.

А в отговор на поредната ти ,,писанка,, току що само ще ти кажа- изобщо не си наясно за какво става въпрос и само плещиш глупости и ставаш смешен...Поне от доста писаното къде ли не да се беше ,,пообразовал,, малко - то, че не си наясно е очевадещо!

The end

Недей да отговаряш просто погледни друга гледна точка на спортист от вашето бойно котило. А снимката няма да я коментирам.

http://afera.bg/%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D1%88-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B4.html

То май не съм единствен де плещи глупости де  трябва да се образовам а също не съм единствен де не е наясно с очевадното.

Благодаря все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То май не съм единствен де плещи глупости де  трябва да се образовам а също не съм единствен де не е наясно с очевадното.

Прочети  Възхвала на простака

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tц, тц...голямо ,,есе,, голямо чудо!

Та чудя се аз-ако беше станал Световен шапмион пак ли щяхте  да избълвате тази ,,помия,, г-н algor? И друго се чудя-ако към Вас подходят с пренебрежение и неуважение Вие ще имате ли такова към съответния човек!?

Ей го на и аз сега като си позволявам да Ви опонирам по такъв начин, Вие да не би да ме ,,заобичахте,,?

Ей това се чудя аз - другото не искам да го коментирам, защото не искам да пиша дълги коментари и да изпадам в безсмислени спорове...

Всъщност...чудя се аз и питам, ма отговор не искам.То тук с такива като Вас не може да се спори!

Затуй...хайде приятна вечер и от мен!

Докато биеше, никой не приказваше против него. Сега като падна за първи път, не млъкват разбираш ли. 

Сега, аз никога не съм залагал за Кубрат Пулев, но редовно залагам за Дау Джонс. Ти знаеш, че Дау Джонс пада много по често от Кубрат Пулев. Понякога се срива с нокаут, не в първия рунд, ами още преди да са ударили гонга за начало на мача. Е, питам аз и отговор не искам, някой чел ли е мои постове, в които обвинявам Дау Джонс, че е некултурен, че е невъзпитан, че бие лапета по дискотеките и унижава сервитьорите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не за да се хваля , а като пример !

Заложих в мача (както и други изобщо) пари за Кличко .

Спечелих .Малко .

Защото то друго нямаше какво да стане . 

Загубиха наивниците , тези дето все разни "теории" са им из главите !

Пулев също спечели - пари и слава !

Никак не е безславно изобщо да се добереш до мач с коронован Бог на ринга !

Заработи си ги човекът с труд и кървава пот на чело - не само както се казва . Видя се по лицето му ....

Аз за това му свалям шапка !

Кому са нужни повече приказки !?

Тук , както и в други теми , само се "теоретизира" - не се плаща с нищо !

Размахват се разни емоционални категории - кой , какво му се иска и как му се струва.

Практиката показва , коя "теория" колко струва !

А плямпащите изобщо , си остават само плямпащи....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не за да се хваля !

Заложих в мача (както и други изобщо) пари за Кличко . Спечелих .

Загубиха наивниците !

Кому са нужни повече приказки !?

Тук , както и в други теми , само се "теоретизира" - не се плаща с нищо !

"Теориите" нищо не струват , ако не са реализирани в практиката !

.......`ми теоретизирайте си......

Не се приема. Достойно е както направи Скалата. Обяви си залога преди мача. И сега, въпреки че е загубил, оценява ситуацията безпристрастно, щото е корав като Скала.

Тези хвалби пост фактум не му минават на Реджеп. Да си чул Реджеп да се хвали, че е познал дау или златото, без преди това предварително да е обявил очакванията си. Нещо повече, в темата за златото, Реджеп даде предварителна прогноза за къса позиция с точни параметри, вход, стоп и цел. Така се прави. Търгува се дясната страна на графиката. Не лявата, щото е забранено и нелогично, поне докато не измислят машина за пътуване във времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се приема. Достойно е както направи Скалата. Обяви си залога преди мача. И сега, въпреки че е загубил, оценява ситуацията безпристрастно, щото е корав като Скала.

Сега вече ми се изясни ситуацията. (аз не знаех че е бил заложил за Пулев). Е мазохист си е значи Скалата и си пилее парите с лека ръка.

А ме обвинява че не вдявам нищо от бокс !!! Аз вярно не вдявам ама има нет и мога да си направя справка от десетина най малко независими източника с професионално мнение преди да си пропилея парите на вятъра.

Вътрешно много исках Кубрат да спечели (мани че е улично възпитание) но разума ми говореше съвсем друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Владимир Кличко публикува на официалния си канал в „You Tube”

специално видео от подготовката си в часовете преди мача с Кубрат Пулев.

https://www.youtube.com/watch?v=TSrtW50noMc&feature=youtu.be

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега вече ми се изясни ситуацията. (аз не знаех че е бил заложил за Пулев). Е мазохист си е значи Скалата и си пилее парите с лека ръка.

А ме обвинява че не вдявам нищо от бокс !!! Аз вярно не вдявам ама има нет и мога да си направя справка от десетина най малко независими източника с професионално мнение преди да си пропилея парите на вятъра.

Вътрешно много исках Кубрат да спечели (мани че е улично възпитание) но разума ми говореше съвсем друго.

Тук трябва да се разсъждава най малко от две гледни точки едновременно, тъй като човек залага пари преди мача и към момента на залагането не се знае дали това са пропилени пари или свръх изгодна краткосрочна инвестиция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има съмнения, че нещо не е както трябва с ръкавиците на Кличко

http://www.gazeta.ru/sport/news/2014/11/17/n_6658869.shtml

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко мина и замина и човека явно вече вади своите поуки (предполагам ,де). Конспиративните теории пък ще се роят , , като рояк.

Какво обаче ще правим с тия свръхочаквания - пресен пример:

- Футболните ни национали се изложиха като кифладжии! Иначе били лицето на България. На тях сме били разчитали.

Умишлено се умаловажаваха успехите пък на един набиращ популярност клубен отбор!

Резил 2-ра част!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се приема. ...  

За кой ли път като неразличител се проявяваш !

Специално за такива като теб съм отбелязал - не за да се хваля (то няма и за какво толкова).

Друга грешка е , че не различаваш пари от достойнство....простено да ти е ! За теб е едно и също !

Трето е , че изобщо не си стигнал до смисъла на поста - да си адекватен на действителността , а не на емоции и внушения.

Четвърто - когато се прави залог , той не се споделя ! :nono:

От суеверие ако искаш или по извънземни причини , обсъждани в други теми. :)

Такива неща постфактум се обсъждат (при загуба - само доброволно и в пълно съзнание) и за поука се вземат - да не се допускат същите грешки , не на велик да се правиш !

Пета грешка - твоят пост (този) е само една хвалба и нищо повече не научихме.

Шеста грешка - много работа ми създаваш !..... :)

Само в един пост  от шест реда - шест грешки ! :no-no:

Моята грешка е само една , макар и голяма ! Че се поддавам на изкушението с теб да се занимавам , с идеята че може и да прихванеш......но пък кеф ми става ! :)

И един критерии за ефективност , специално за теб го пиша , че ти и от това хабер нямаш :

"Единственият начин да не се развали млякото е да оставиш кравата неиздоена ! " 

По научно му - критерии на минимакса на Савидж !

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз така и не разбрах, Кличко даде ли допинг проба или не? Просто ми е интересно, понеже преди не искаше да дава, а чета - някои хора в интернет пишат, че не е дал и сега. Някой знае ли нещо по въпроса?

Редактирано от DropTheBeat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали тогава са плюли великият КлиНчко така, както вие сега плюете Кобрата?

https://www.youtube.com/watch?v=E49ajiQMiqY

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали тогава са плюли великият КлиНчко така, както вие сега плюете Кобрата?

https://www.youtube.com/watch?v=E49ajiQMiqY

Хе, сто на сто е имало и такива, които са го плюли. Но няма да кажа кои, за да не излезе, че правя внушения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз така и не разбрах, Кличко даде ли допинг проба или не? Просто ми е интересно, понеже преди не искаше да дава, а чета - някои хора в интернет пишат, че не е дал и сега. Някой знае ли нещо по въпроса?

В момента се спряга някаква интрига ,че е дал проба ,която се оказала положителна. Още няма никъде официална информация ,излиза тук-таке по нещо на места като ТОВА.

Много е възможно да е кьорфишек.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да излезе нредно, то какво?

Да не би да анулират мача?

Ако хипотетично се преиграва мача, то чудя се какво ново ще покаже Пулев????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да излезе нредно, то какво?

Да не би да анулират мача?

Ако хипотетично се преиграва мача, то чудя се какво ново ще покаже Пулев????

Ами ако анулират ,и мача се преиграе ,Пулев ще го смаже. Кличко няма да може да го удря толкова силно ,което означава ,че пулев ще понася с лекота ударите му ,и ще мине през него като багер .. Но ако Кличко си удря толкова силно без допинг ,тогава Пулев да си намери някакво друго занимание : )

Но все още си мисля че тая новина не е истина.

Ето я на още едно място : http://novinarche.eu

Докато това не излезе по големите медии си е чист кьорфишек.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента се спряга някаква интрига ,че е дал проба ,която се оказала положителна. Още няма никъде официална информация ,излиза тук-таке по нещо на места като ТОВА.

Много е възможно да е кьорфишек.

Аз за "новината" знам, питам като цяло дал ли е проба или не? Никъде не намирам, че е дал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България напоследък е много модерно да си "истински патриот". Това най-вече означава да се тупаш в гърдите, да крещиш "булгар,булгар", и да се гордееш с успехите на някакви хора, само защото са от същата държава. И всеки опит за трезв анализ се посреща с "абе, стига сте плюли, вие не сте никакви българи" и т.н. Значи, ако някои неща в поведението на Кубрат не ме кефят, и си го кажа, автоматично се превръщам в злобен хейтър, който плюе всичко българско и родно, и си умира от завист, щото Кобрата спечелил милион долара, пък аз съм спечелил дедовия... Честно казано, много ме дразнят подобни плиткоумни патриотарски изблици, ама да са живи и здрави пишман патриотите - нали трябва да има кой да гласува за Атака и сие...  Конкретно за Пулев - той и отборът му допуснаха цяла камара грешки. Ето ги и тях:

1. Прекалено бързо издигане на Пулев в претендент за световната титла. 20 мача в професионалния бокс са нищожен опит. Можеше още 2-3 години да изчакат, но те искаха бърза възвращаемост на парите си...

2.Липсата на сериозна подготовка. Кличко има една дузина спаринг партньори, на които плаща, за да тренира пълноценно. Нашият няма никой, освен един-двама. Вината отново е на Зауерланд, които са такива "професионалисти", че дори и един двубой не могат да организират като хората, още помня как разкарваха Пулев като панаирджийска мечка преди мача му с Ивица Перкович.

3.Беден тактически арсенал на Пулев - тук нещата отново опират до треньори и спаринг партньори.

4.Безумното поведение на Пулев и промоутърите му преди мача с Кличко. То не бяха заговори, то не бяха конспирации, то не бяха ревове. А просто трябваше да приемат, че те са претенденти и като такива ще се съобразяват с условията на шампиона. В крайна сметка всичко се решава един на един на ринга, какво толкова имаше да мрънкат. По този начин само ядосаха Кличко и направиха мача му с Пулев лична вендета. Видя се колко ожесточен беше украинеца и колко не в свой стил тръгна на таран да мачка.

5.Тактиката на Пулев по време на двубоя. Тръгна слепешката напред с идеята едва ли не да смаже шампиона набързо и забрави всякаква защита. Бях изумен колко лесно ударите на Кличко намират главата му. И това за боксьор като Пулев, който е известен с интелигентния начин, по който води боевете си - постепенно ги надгражда рунд след рунд, със здрава защита и предимно контраатаки. Може би първият свиреп удар, изпратил го в нокдаун, му размъти главата, и оттам тръгна всичко, но това определено не беше типичният Пулев.

6.Безумното поведение на Пулев след мача. Вместо да признае поражението си и да отдаде заслуженото на опонента си, последваха приказки за мафии, късмет, и какво ли още не. По този начин окончателно си отряза пътя към евентуален реванш, който никой няма да му даде. Самият Кличко призна, че за пръв път се бие с подобен простак. Едва ли ще иска да повтори. Тук добавям и просташкото поведение на българите в залата, шумно освиркали украинския химн. Дето имаше един лаф - син съм на малък, но много прост народ. Тези хора го доказаха...

И така... Оттук нататък Пулев, ако иска да продължи нагоре, трябва сериозно да осмисли начинът, по който се развива кариерата му, и да вземе мерки. Мерките включват нови треньори и промоутъри, много по-професионален начин на работа, и поне 2-3 години сериозни боеве, с които отново да достигне до подножието на върха. Но със сегашния начин на мислене няма как да стане... Дано вземе правилните решения и да се завърне в битката за титлата някой ден...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

У нас Ура-патриотите са много - с лопата да ги ринеш. Патриотите са малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Победата на Владимир Кличко срещу Кубрат Пулев не е постигната по честен начин.

Това твърди известният руски промоутър Владимир Хрюнов.

прочетете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Победата на Владимир Кличко срещу Кубрат Пулев не е постигната по честен начин.

Това твърди известният руски промоутър Владимир Хрюнов.

прочетете

Интересно!

Аз пък попаднах на това и това!

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мафията е решила да даде реванша на андреа и оная украинка!залозите са..... :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Интересно!

Аз пък попаднах на това и това!

И да паднем и да бием - пак ше се напием

https://www.youtube.com/watch?v=Sp2qNyviC7c&spfreload=10

Излязоха важни кадри от съблекалнята на Кличко

Кобрата: Не уважавам Кличко заради мръсните му номера!

Редактирано от agr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...