Премини към съдържанието
diablo

Проблем с Asus a9550

Препоръчан отговор

asus a9550 на tv-то ми дава чернобяла кьртина нешто стана преинстал win и пак не става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не е трябвало да преинсталираш.в настроиките на самата видео карта долу до 4асовника на декстопа поне моито е там.си опция за саответната дърйава която си и на каква система да пуснеш сигнала кум твто.на пал ...и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    не е трябвало да преинсталираш.в настроиките на самата видео карта долу до 4асовника на декстопа поне моито е там.си опция за саответната дърйава която си и на каква система да пуснеш сигнала кум твто.на пал ...и т.н.

<{POST_SNAPBACK}>

offtopic^2

pocata приятелю, ме караш да си мисля, че учителя ти по български език трябва да се "самоубие или да изчезне безкрайно".

Извинявай за забележката, ако си етнически българин, представител на малцинството или студент от Африка.

Извинявай

offtopic^-2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

несум тур4ин нито циганен.или някви темподобни дори и студент от африка.просто съм ж 4ужбина имие трудно да пиша на тая клавиатура.и моляте преди да обиждаш някои първо питаи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

diablo

ако от самото начало си беше настроил уиндоуса да е с бг регионални настройки грам проблеми нямаше да имаш със същата видео карта съм и от първия път тръгна с цвят

повечето проблеми започват от неправилна инсталацията на уиндоус

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.