Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

до колкото разбирам това е локален интернет и не мога да разбера от къде да го пусна ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това пък как го измисли?

DC++ е програма peer-2-peer за обмен на файлове. Друг е върпоса че можеш да имаш хъб, достъпен от локалната мрежа, но това вече е към софтуера за DC хъбове, а не към програмата DC++

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Въпрос: Как се познава кой е пасивен и кой активен?

Отговор: Пред името на всеки потребител си има иконка. Хората със червени тухлички пред иконката са пасивните. Хората който са активни са с обикновенната картинка (зелената). Хората със които сте усъществили някакъв трансфер, стават със синя иконка!

Въпрос: Как да си регистрирам името?

Отговор: Трябва да се свържете със някой от операторите във хъба и да му кажете да ви регистрира. След като той го направи, вие ще получите съобщение от Бота (Find-BG Guardian), което Ви приканва да си сложите парола.

След като си сложите паролата, трябва да я въведете във съответното поле, както е описано по-горе в инструкцията!

Въпрос: Защо след като бота ми прати съобщение да си сложа парола, и аз се оптиам да го направя той ме изхвърля от хъба?

Отговор: Всички видове команди се пишат във главния чат и те се получават директно от хъба (бота, сървъра). Другите потребители не ги виждат!

За да си сложите парола след като оператора ви е регистрирал трябва да напишете +regpasswd ВашатаПарола във главния чат

Въпрос: Защо като се опитам да се свържа с хъба ми казва: "Too little open slots for your connection type, min is 2"?

Отговор: Защото сте нагласили прекалено малко отворени слотове за ъплоуд, както по-горе в указанията е описано желателно е да са поне 5.

Въпрос: Какво означават тези символи: 2H2UZP2VSPOJ26AG7TH5FNCZ3JA3VVQFZ3DSCY ?

Отговор: Това се нарича TTH Root, или чек сумата на даден файл. Всеки такъв код е уникален за всеки файл. Когато някой ви даде подобен линк, вие може да намерите файла на който той отговаря като във търсачката на програмата зададете търсене по TTH и в полето за търсене paste-нете дадения ви линк!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.