Премини към съдържанието
kavalera

Как мога да направя WindiwsXP 64 битов

Препоръчан отговор

Как мога да направя WindiwsXP 64 битов, това ще ми донесе ли някакъв + при условие че имам 64 битов процесор cool.gif

Сигурно ще трябват и такъв тип софтуер за 64 бита?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как мога да направя WindiwsXP 64 битов, това ще ми донесе ли някакъв + при условие че имам 64 битов процесор cool.gif

Сигурно ще трябват и такъв тип софтуер за 64 бита?!

<{POST_SNAPBACK}>

Има си 64 битова версия на WinXP. Можеш да работиш и с 32 битов софтуер на такава ОС, просто в момента няма достатъчно 64 битови версии на програмите.

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плюс няма да усетиш освен ако нямаш достатъчно голямо количество рам(имам предвид ненормално голямо) и софтуер за 64 битов процесор. Аз в къщи също имам един такъв но за момента го ползвам с 32-битова версия на хр и съм много доволен (АМD ATHLON 64)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah
Има си 64 битова версия на WinXP. Можеш да работиш и с 32 битов софтуер на такава ОС, просто в момента няма достатъчно 64 битови версии на програмите.

:bye:

<{POST_SNAPBACK}>

A някои лъжат - казват, че имат х64 битова поддръжка, а всъщност се емулират *32 cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че четох някъде че има допълнителен файл към WinXP който го превръща в 64 битoв без да е необходим оригинален (не знам дали има такъв) WinXP 64. Мога ли да намеря от някъде такъв и дали добре ще ми вървят сегашните 32 битови програми ? :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

а защо просто не го пробваш и после реши. ети ти trial версия на хр 64 директно от производителя

xp64

Редактирано от da378ve (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.