Премини към съдържанието
SUN_CITY

Въпрос: Интегриране

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам някой знае ли как се "Интегрира" примерно SP2 в чист windows или сервис пак на офис пакетите...???

Ако някой знае плсс да обясни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

SP2 (или 1) в чист Windows става с nLite - http://nliteos.com/

За офис пакетите не знам.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Някой ако знае по-точно... (и за Офиса) да пише .. плсс

<{POST_SNAPBACK}>

За какво ТОЧНО питаш? За интегриране на инсталацията на офис-пакета на Майкрософт в инсталацията на Windows ли? С цел инсталиране заедно с ОС? Това ли е въпросът ти? :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Здравейте, искам да попитам някой знае ли как се "Интегрира" примерно SP2 в чист windows или сервис пак на офис пакетите...???

Ако някой знае плсс да обясни

<{POST_SNAPBACK}>

Провери тук:http://unattended.msfn.org/unattended.xp/ -има описани различни начини на интегриране на СП2 в ХП,на офис пакет и на много други програми който могат да се инсталират заедно с инсталацията на ХП-то.Успех :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    За какво ТОЧНО питаш? За интегриране на инсталацията на офис-пакета на Майкрософт в инсталацията на Windows ли? С цел инсталиране заедно с ОС? Това ли е въпросът ти? :shake_puter:

<{POST_SNAPBACK}>

НЕ не е това въпроса ми! Оффф.. та значи примерно ОФИС ПАКЕТ ..излиза ЪПДЕЙТ... (сервис пак) ... и аз искам СЕРВИС ПАКа да се интегрира в ОФИС ПАКЕТА за да се инсталира ъпдейта със пакета... (както WINDOWS със интегриран СП2) ...

Сега разбрахте ли какво имам предвид...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.