Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

sad.gif

Не,не работи нищо,съжалявам sad.gif

Става въпрос за потребител,който непрекъснато ме обижда и тормози с ЛС,не желая,влизайки в Калдата,да му гледам неговото червено ЛС,не желая изобщо да контактувам с такива като негоsad.gif

Включих го най-напред в игнор листа,след това го игнорирах от профила му-ЛС продължават да пристигат sad.gif

Моля за вашето съдействие и ви благодаря-направих всичко,което трябва,в контролния панел- не мога да го игнорирам и това си е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

sad.gif

Не,не работи нищо,съжалявам sad.gif

Става въпрос за потребител,който непрекъснато ме обижда и тормози с ЛС,не желая,влизайки в Калдата,да му гледам неговото червено ЛС,не желая изобщо да контактувам с такива като негоsad.gif

Включих го най-напред в игнор листа,след това го игнорирах от профила му-ЛС продължават да пристигат sad.gif

Моля за вашето съдействие и ви благодаря-направих всичко,което трябва,в контролния панел- не мога да го игнорирам и това си е.

<{POST_SNAPBACK}>

В такъв случай се свързваш с модератор или администратор чрез ЛС (не да пускаш теми из форума!) и проблема ти ще бъде тутакси решен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Stalik,писах на 4 такива sad.gif ЛС

И това направих-преди да пусна темата-двама не ми отговориха,а другите ми дадоха тези съвети-за игнор листа и игнорирането от профила sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съобщи кой е потребителя на един от администраторите за да бъде наказан, не се съмнявам и баннат да бъде. Непристойно държание е забранено дори и по ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Взети са необходимите мерки,смятам темата за изчерпана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Все пак да уточня: игнорирането е за да не четеш постове, а за ЛСтата трябва да добавиш потребителя в адресната книжка и на "Позволете на потребителя да Ви изпраща лични съобщения?" да сложиш не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.