Премини към съдържанието
Totalll

Въоражена баба обра банка

Препоръчан отговор

Въоръжена баба обра банка

Бабата откраднала от банката $4 700, но не успяла да избяга.

75-годшина пенсионерка бе заловена след кратко преследване oт полицията, след като извърши обир на банка и побягна.

Старицата Мерилин Девин нахлула маскирана със ски маска и незареден пистолет в офиса на банка в Пенсилвания и отмъкнала 4 700 долара пред погледа на уплашените касиери.

Разбира се, бабата била веднага подгонена от полицията, която успяла да залови грабливата старица след по-малко от 10 километра преследване.

77-годишният съпруг не сдържал сълзите си, когато довели жена му окована в белезници в съдебната зала.

Пред съдията бабата си признала, че ограбила банката, за да помогне на сина си, който имал финансови проблеми.

Сега мисис Девин ще бъде съдена за заплаха, грабеж, носене на незаконно оръжие, както и бягство от полицията. ohmy.gifohmy.gif

Отивам до баба ми и й казвам да хваща мотиката и да ходи да обира банка laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пред съдията бабата си признала, че ограбила банката, за да помогне на сина си, който имал финансови проблеми.

<{POST_SNAPBACK}>

Е, чак пък да тръгне да ограбва банка. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е на тва му се вика грижовна майка за еднио нищо и никакви дгобни($4 700) да обере банка!Лошо няма само да не я бяха фанали ама не сички може да са спецове кат мен и дядо ми(баба кара колата за бягство) :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм подозирала, че е много лошо да си нямаш баби (имам само 1 дядо). Сега вече наистина съм ядосана от тази несправедливост, кой ли сега ще се погрижи и за мене biggrin.gifcool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колкото е смешно толкова е и трагично...в каква страна живеем!!

:shake_puter:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
колкото е смешно толкова е и трагично...в каква страна живеем!!

:shake_puter:

<{POST_SNAPBACK}>

Това не се е случило в България cool.gif , а в Пенсилвания щат в САЩ :):P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това не се е случило в България cool.gif  , а в Пенсилвания щат в САЩ :shake_puter:  :)

<{POST_SNAPBACK}>

дам...грешката е моя...но и за БГ четох нещо подобно и се обърках.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.