Премини към съдържанието
Мойра

Медиите в България - количествени, но не и качествени

Препоръчан отговор

едни медии... последно Нинова подава ли си оставката или не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, haidukpikaso написа:

Оттеглила е оставката си, пресичайки апетитите на продажниците в БСП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, haidukpikaso написа:

Аз не проумявам защо отдавате толкова голямо значение на някакви маловажни неща!!! Ако си я подаде и вземат че я приемат, какво ще стане и какво ще се промени??? Цветанов и останалата герберска пасмина като си подадоха оставките, какво толкова се промени освен това, че медиите спряха да пишат за тях и да ги плюят!!! Не е важно кои са куклите, а кой дърпа конците!!! Кукловодите са едни и същи!!! Останалото са журналистически драматизации с цел усвояване на едни пари и обработка на общественото мнение!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Джугашвили написа:

Аз не проумявам защо отдавате толкова голямо значение на някакви маловажни неща!!! Ако си я подаде и вземат че я приемат, какво ще стане и какво ще се промени??? Цветанов и останалата герберска пасмина като си подадоха оставките, какво толкова се промени освен това, че медиите спряха да пишат за тях и да ги плюят!!! Не е важно кои са куклите, а кой дърпа конците!!! Кукловодите са едни и същи!!! Останалото са журналистически драматизации с цел усвояване на едни пари и обработка на общественото мнение!!!

Не мисля, че е маловажно кой ще застане начело на БСП, защото тези членове на столетницата, които натресоха Станишев в листата за европарламента са имали уговорка с ГЕРБ да управляват България в коалиция, срещу обещани облаги, разбира се.

Това, че Нинова оттегли оставката си е единствения шанс да се изгради силна опозиция, която независимо от кукловодите да сложи край на модела Борисов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Мойра написа:

Не мисля, че е маловажно кой ще застане начело на БСП, защото тези членове на столетницата, които натресоха Станишев в листата за европарламента са имали уговорка с ГЕРБ да управляват България в коалиция, срещу обещани облаги, разбира се.

Това, че Нинова оттегли оставката си е единствения шанс да се изгради силна опозиция, която независимо от кукловодите да сложи край на модела Борисов.

Повярвай ми, маловажно е!!! Дали ще управляват едните ченгета или другите ченгета, разлика няма!!! Задкулисните ченгета са едни и същи!!! Резултатът е очеваден!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Джугашвили написа:

Повярвай ми, маловажно е!!! Дали ще управляват едните ченгета или другите, разлика няма!!! Задкулисните ченгета са едни и същи!!! Резултатът е очеваден!!!

Ще ми се да грешиш, защото ми е трудно да приема мисълта, че България е обречена на гибел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Мойра написа:

Ще ми се да грешиш, защото ми е трудно да приема мисълта, че България е обречена на гибел.

Не греши. Ама защо да е обречена на гибел ?

Ами ако загубят властта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Реджеп Иведик написа:

Не греши. Ама защо да е обречена на гибел ?

Ами ако загубят властта ?

Трудна работа, да не кажа невъзможна!!! А ако вземат че загубят властта, ще дойдат едни други ченгета!!! Както и да го въртим, винаги опираме до...Симеоново!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Джугашвили написа:

Трудна работа, да не кажа невъзможна!!! А ако вземат че загубят властта, ще дойдат едни други ченгета!!! Както и да го въртим, винаги опираме до...Симеоново!!!

В Симеоново има ченгета и ченгета, така че има надежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Мойра написа:

Не е обречена ! След 2-3 години , нещата ще тръгнат. Още не ни е дошло времето......но това е друга , международна тема....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Мойра написа:

В Симеоново има ченгета и ченгета, така че има надежда.

Много точно!!! Има си ченгета за полева дейност, има си ченгета и за задкулисна дейност!!! Както писах по-горе, резултатите са очевадни!!! Плачевни са!!!

преди 1 минута, by_chechi написа:

Не е обречена ! След 2-3 години , нещата ще тръгнат. Още не ни е дошло времето......но това е друга , международна тема....

Това ни го приказваха 1990-та година!!! Сега сме 2019-та и още чакаме да ни дойде времето!!! По някое време даже и царя дойде да ни го припомня!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Джугашвили написа:

Много точно!!! Има си ченгета за полева дейност, има си ченгета и за задкулисна дейност!!! Както писах по-горе, резултатите са очевадни!!! Плачевни са!!!

Това ни го приказваха 1990-та година!!! Сега сме 2019-та и още чакаме да ни дойде времето!!! По някое време даже и царя дойде да ни го припомня!!!

Аз не съм Царя ! :lol6:

.......Не е важно кой управлява държавата , а как я управлява !.....А най-важно е да се ограничи безмерната Лакомия , да се спрат кражбите.....! :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Оттеглила е оставката си, пресичайки апетитите на продажниците в БСП.

благодаря за инфото

правилно е постъпила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, by_chechi написа:

.......Не е важно кой управлява държавата , а как я управлява !.....А най-важно е да се ограничи безмерната Лакомия , да се спрат кражбите.....! :nono:

Така е.

Който не се е справил с управлението трябва да си ходи.

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

благодаря за инфото

правилно е постъпила

И аз мисля, че е постъпила правилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Мойра написа:

И аз мисля, че е постъпила правилно.

там има много ББ-та

абе кобри дебнат навсякъде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, haidukpikaso написа:

там има много ББ-та

абе кобри дебнат навсякъде

В тези горещини - природни и политически, изпълзяха всякакви змии и съскат ли съскат в медиите.

Да му е драго на човек, че е българин!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Мойра написа:

В тези горещини - природни и политически, изпълзяха всякакви змии и съскат ли съскат в медиите.

Да му е драго на човек, че е българин!

Къцито Вапцаров се кандидатирал за шеф на БНТ

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

Къцито Вапцаров се кандидатирал за шеф на БНТ

Малии, ще има игри и закачки по цял ден!!! А представяш ли си Луна президент и Къци шеф на БНТ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Джугашвили написа:

Малии, ще има игри и закачки по цял ден!!! А представяш ли си Луна президент и Къци шеф на БНТ!!!

е те тогава ще ни стане вече весело - г-н Кацамун на живо с първото си интервю с новоизбраната Луна президент

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо във Фрог: Трима външни адвокати прати бившият шеф на БНТ срещу Валя Ахчиева в съда

Цитат

Трима външни адвокати от кантората „Попов и съдружници“ е наел бившият шеф на БНТ Константин Каменаров за сумата от 2160 лв., за да се явят по делото на журналистката Валя Ахчиева.

Това става в момента, в който медията е фалирала заради натрупани дългове в размер на 50 млн. лв. Днес СРС даде ход на съдебното заседание. Припомняме  ви, че Ахчиева заведе дело срещу телевизията за това да й бъде отменено наказанието „предупреждение за уволнение“.

То й бе наложено от Константин Каменаров във връзка с експертиза за качеството на бетона, която Ахчиева направи по едно от своите разследвания. Куриозното е, че според Каменаров цената на въпросната ексертиза, която струва 800 лв., щяла да ощети медията. В същото време, обаче тя е направена напълно безплатно. Т.е. БНТ не е платила нито стотинка от бюджета си за нея. Юристите се смущават, тъй като Валя Ахчиева е наказана заради: „ако е била направила разход“.

Журналистката няма парични претенции. Оказва се, че телевизията разполага с много опитни юристи, които заемат цял етаж от сградата на БНТ. Въпреки това, бившият шеф решава да ползва платени услуги на адвокатско дружество. Има подозрения, че наказанието е наложено, за да се търси формален повод предаването на Валя Ахчиева „Открито“ да бъде изцяло свалено от ефир“.

На днешното заседание се яви само един от наетите защитници. Това е Димитър Йончев. Останалите - Константин Даскалов и Евгения Кацарова не се появиха в съдбната зала. През цялото време Йончев мълча, а само накрая каза, че поддържа исковата молба. Съдът обърна специално внимание на един от свидетелите, който подробно обясни за правилата в БНТ. Очаква се скоро и решението на магистрата.

Самата Ахчиева коментира пред Фрог:

„Това наказание е незаконно, защото аз не съм извършила нарушение, а съм изпълнила задължението си като разследващ журналист. Наказана съм заради това, че съм си позволила да се направи експертиза на бетон от един незаконен бетонов център. И една независима лаборатория да отговори на въпроса: Има ли опасност за живота на хората, които са си построили къщи с този бетон? Не съм направила разход за БНТ, защото лабораторията е поискала да направи експертизата за БНТ безвъзмездно. Защото темата била от изключителен обществен интерес.

Но аз съм наказана за това, че ако разходът би бил направен, то аз съм щяла да нанеса големи щети на БНТ с тази експертиза. Тя би струвала 800 лв. без ДДС. Но не е направен разходът.

Толкова е нелепо и абсурдно наказанието ми, че веднага става ясно – бившият директор на БНТ Каменаров си е измислил юридически аргументи, за да обоснове едно свое субективно действие. Неговата лична цел е била да свали от екран предаването „Открито“ и моите разследвания. Това бе вътрешна политика на Каменаров в БНТ – да разчиства неудобните за него“, допълни тя.

Междувременно  АДФИ е влязла в БТН, след като стана ясно, че медията е фалирала. Юристи смятат, че трябва да се провери дали с наемането на външни адвокати за трудово-правен спор, не е направен нецелесъобразен разход и съответно дали в случая не става дума за безстопанственост. Само за сравнение бившият здравен министър Петър Москов, подсъдим по делото за вноса на  турските ваксини "Еувакс" и "Пентаксим", ползва двама адвокати.

Екип на Фрог нюз

Дали Каменаров въобще знае какво прави и защо го прави?

БНТ фалира благодарение на него.

Впрочем, кой преди години постави Каменаров на този пост?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Мойра написа:

Първо във Фрог: Трима външни адвокати прати бившият шеф на БНТ срещу Валя Ахчиева в съда

Дали Каменаров въобще знае какво прави и защо го прави?

БНТ фалира благодарение на него.

Впрочем, кой преди години постави Каменаров на този пост?

някоя тиква го пуснала щото и той кратуна

пияната кратуна Коко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, haidukpikaso написа:

Не гледам нищо по тази телевизия, но ако изнесеното в статията е вярно, би трябвало да бъде санкционирана, тъй като в България ИК е обявена за противоконституционна и никой няма право да пропагандира заложените в нея "ценности".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Мойра написа:

Не гледам нищо по тази телевизия, но ако изнесеното в статията е вярно, би трябвало да бъде санкционирана, тъй като в България ИК е обявена за противоконституционна и никой няма право да пропагандира заложените в нея "ценности".

Не знам какво пропагандират по новините и останалите предавания, защото не ги гледам.

Гледам от bTV Карбовски, и мога да те уверя че това в статията е вярно - последните му епизоди са все за лесбийки, джендъри, трети пол, четвърти пол...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, haidukpikaso написа:

Не знам какво пропагандират по новините и останалите предавания, защото не ги гледам.

Гледам от bTV Карбовски, и мога да те уверя че това в статията е вярно - последните му епизоди са все за лесбийки, джендъри, трети пол, четвърти пол...

Карбовски е ярък пример за това, как сегашната власт мачка неудобните без да подбира средства, докато ги принуди да вършат това, което им налага, ако искат да оцелеят.

Многократно съм цитирала Карбовски, който беше върл враг на ИК, но...:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.