Премини към съдържанието
svetlana94

Домашни любимци - кучета

Препоръчан отговор

Добра нщ! Какво мислите за предложението за нова наредба на Общината за домашните кучета? Не е приета още, но ... ако имаш домашно куче или трябда срещу 20.- лв да го кастрираш, или срещу 100 лв. да го обявиш за порода за разплод! Ами какво да правят пенсионерите, които гледат куче-другар, защото са сами, или безработните, или ... не знам. Ама как да вземеш да кастрираш горкото животно! :snowballfight:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Намерили са начин да изкарат пари......Аз лично съм против ама съм за това собствениците да ги водят на каишка въпреки че не хапят и да почистват аките им защото всички полянки са "минирани".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Правилно е.Аз имам куче-мителшнауцер (женска-Абигейл :snowballfight: ) и преди всяко разгонване и вземам хапчета за да не се стига до нежелана бременност.!

А колкото до пенсионерите и безработните-те и за себе си не могат да отделят средства,та камо ли за домашен любимец.А ако имат средства за такъв-ще отделят и пари за кастрация! :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А аз като горд собственик на коли и болонез ще добавя че се разгрежда идеята всяко домашна животно независимо своята порода и т.н. да бъде задължително регистриранов общината.Да носи медалъон с номера под който се води както и личните данни на притежателя.Всичко това разбира се се заплаща от собственика.Сиреч лукса да имаш домашен любиме ще струва 300 лв приблизително.А моите като са 2 съответно-600.

Харесва ми идеята въпреки че моите момичета са винаги вързани или плътно до мен но не ми харесва сумата.Все едно гледаш не кучета а изчезващ вид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.