Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Selena&Vanko

Kaspersky Pure 2.0 Total Security Free Six Months

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промоцията да не би да е свършила? След като приема приложението бутонът Download ми седи неактивен и до там :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промоцията да не би да е свършила?

След като приема приложението бутонът Download ми седи неактивен и до там :huh:

Ако си пробвал вече един път и не се е получило или си свалил друг продукт няма да ти е активен бутона. Опитай с друг акаунт към фейсбук ако не се получи пиши на лични. Ще ти подаря един.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промоцията да не би да е свършила?

След като приема приложението бутонът Download ми седи неактивен и до там :huh:

Трябва да натиснеш "Харесва ми" и тогава се активира бутона "Download now" Ако вече си теглил бутона става "Download again"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с друг фейсбук акаунт и всичко е точно. А този лиценз от кога почва да тече? От неговото получаване или от активирането му и има ли срок в който трябва да бъде активиран?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с друг фейсбук акаунт и всичко е точно.

А този лиценз от кога почва да тече?

От неговото получаване или от активирането му и има ли срок в който трябва да бъде активиран?

Вземете си ключов файл с кода за активиране, за да нямате проблеми със срока /nikssi беше пуснал видео как става, в промоциите за KIS/ Лиценза е за 6 месеца и започва да тече от активирането му и има 1 месец срок от получаването да се активира т.е., ако го активирате до 30 дни след получаванито ще ви остават 6 месеца, а ако го активирате след 3 месеца ще са ви останали още 4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

6 месеца , доста примамливо, иначе пюр 2 като версия отговаря на КИС 2012 или КИС 2013?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише че промоцията не е за България. Трябва да си от САЩ или някоя др държава от списъка. Как се оправяте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам през прокси...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да със прокси и аз пробвах взех кода обаче не може да се регна в каспер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да със прокси и аз пробвах взех кода обаче не може да се регна в каспер

Сваля се ключът и се регистрира с него. Пак е нужно прокси и малко техника ;) Пиши на лични ако те интересува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сваля се ключът и се регистрира с него. Пак е нужно прокси и малко техника ;) Пиши на лични ако те интересува.

След деинсталация на Pure и отново инсталиране триал ключа не го приема.Иска регион.САЩ ли е региона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да ти кажа подлъгах се с една промоция на AVG шестмесечна и да я пробвам и сега пюрето ми казва,че не съм в региона.

И каква връзка има PURE  с AVG ? Не пиша дивотии. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирах се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След деинсталация на Pure и отново инсталиране триал ключа не го приема.Иска регион.САЩ ли е региона?

С какво активираш? С код или с ключов файл? Иначе през прокси се сваля но трябва да се пробва не един път и то не просто да се влезе в сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С код.Забравих факта,че може да се конвертира кода в файл-ключ.Ще пробвам.Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тримесечен лиценз за Kaspersky Total Security 2015.

Please note this is for USA-based users only.

Т.е. с прокси от САЩ.

http://sharewareonsale.com/s/kaspersky-total-security-giveaway-coupon-sale

Моля някой, който ползва програмата, да каже работи ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...