Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся една игра но не и знам името

Препоръчан отговор

Здравейте , търся една игра в която можеш да си избираш космически кораб и да летиш там из него и също така можеш да летиш на едни плътформи . В играта помня че имаше един космически кораб който приличаше на акула , а и майче името му беше така (Shark) . Играта не е нова щото до колкото помня последно я играх някаде 2005-2006 в този период някаде . Ако някой се сеща за играта да ми каже . Благодаря . : )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...
  • 8 месеца по-късно...

Здравейте! Търся една игра при която от една висока сграда има едно човече което плюе хората долу. Много я търся тази игра ако някой я знае, да каже.

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Търся една игра която мисля,че беше на Warner Bros.В нея играеш като един вълк(не мога да си спомня името му)и правиш нещо като изпитания или по-точно мисии и стигаш до едно куче и трябваше да му вземеш кокала.Трябваше да му направиш нещо като капан или да го накараш да отиде на някъде и да му вземеш кокала и да го занесеш до водещия(забравих да спомена,че героя ти участва в ТВ шоу :D)и той да ти отключи следващи левъл.Тази игра я бях видял преди доста време,може би 3-4 години.Геройте са от Looney Tunes.Ще съм ви много благодарен ако ми кажете как е името й. :)

EDIT:Играта била:Sheep Dog'n Wolf

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от няколко дни безуспешно опитвам да открия една игра, която играех на времето, но не и помня името. Играта беше тактическо RPG в поле от шестоъгълничета. В началото се отговаряше на няколко въпроса за да се определи класа на героя ти, след което героят участва в битки, призовавайки различни единици, които се биеха едни с други мърдайки по полето, като целта беше да победиш противниковия магьосник. Ако някой се сети как се казваше моля да ми помогне. Графиката беше на пиксели доколкото си спомням. Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Heroes of might and magic, някоя от първите в поредицата Пикселите бяха бая едрички, предвид кофти резолюцията.. Нарушили Сте няколко правила.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е Heroes of might and magic, самият герой summon-ваше единиците. Някои от класовете бяха: savage, nightmare, paladin и т.н. Съжалявам ако съм нарушил някое правило, било е неволно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

Здравеите.... :) много хора съм питал но никой за сега не знае името на следната игра....

В нея са 2 отбора и ако ти си от единия има различни танкове там в ваща база целта ти е да отидеш в базата на другите и мисля че но не съм сигурен че трябва да направиш нещо преди да се изтреля тяхната ракета. Противниците също трябва да направят същото. Можеш да слизаш от танка и да се стреляш. 

Много ви моля ако някой се сети нещо да каже :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от известно време вкъщи търсим една игра, но безуспешно. Става въпрос за racing игра, с малки колички, които са управлявани от човечета с големи глави, които стърчат от количките и когато тръгват, човечетата се клатушкат смешно. Могат да се слагат и разни препятствия като бомбички, например, които да забавят другите. Дано някой има спомен и се сети  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не е "'revolt" или "RC cars".  Дано е една от тях а ти сещаш ли се за моята игра над твоята публикация е???? плс пиши ако знаеш 

За съжаление - не, количките пак бяха малки, но имаше и стърчащи човечета от тях  :). Друго, което помня е, че докато не завършиш състезанието не свършва, т.е. компютрите могат да си обикалят до безкрай ако, например, въртиш наобратно и само им правиш мръсно.

Относно твоята игра - първо се сетих за

- тук има танкове, бази, може да излизаш и извън танка, дано съм успял да позная  :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича на нея ще я проверя може и да е тя, но все пак ако се сещаш някоя друга пиши плс. И ако намериш твоята игра ми я кажи изглежда интересна :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една игра която играх напреди (2005-2006г.) Целта беше да вкараш сперматозоидите в презерватив. Много интересна игрица :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся една игра която играх напреди (2005-2006г.) Целта беше да вкараш сперматозоидите в презерватив. Много интересна игрица :D

Да не би да е Catch the sperm?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте, геймъри!Играта, която търся, е доста стара (играна е преди около 20 години някъде), приключенска, като главен герой в нея бе пещерен човек. Спомням си само че пещернякът беше доста смешен, като за оръжие му служеше една голяма бухалка. :D

П.С. Намерих я - "PrehistoriK 2". 

Редактирано от petinka90 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, играта която търся е от 90-те .Започваше като една мацка ти обяснява, че си претърпял злополука и са успели да запазят само мозъка или нещо такова  и си нещо като Закс (летящ робот),но не можеш да говориш освен да показваш да или не. Намирате се или на космически кораб или на космическа станция.Задачата ти е да им помагаш и да решаваш различни загадки и пъзели. Освен мацката има и един "чичо" , който е от твоя екипаж.Играх я на Мак и беше много иновативна за времето си понеже разговорите с двамата от твоя екипаж бяха истинско видео.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Търся игра, която съм играл преди 10-15 години. С две думи една маймуна трябваше да се прекара от точка А до точка Б посредством разни лостови системи и макари. Имаше десетки нива, като за всяко на разположение са налични точно определен брой материали /лостове, макари, въжета и т.н./, с които да се изгради пътят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз от много време търся една игра за PC  бях я играл преди много години от диск от списание PC Club но немога да се сетя точно кой брои но мисля че беше преди поне 5-6 години най малко може и повече та играта е със един космически кораб  летиш в галактиката и стреляш други кораби и като взривияваш противниците взимаш някакви неща които ти правят по силна атака да стреля по масивна и така  самата игра  се редува изображения в 3D i 2D от доста време я търся но нищо неможах да намеря помня само че играта май се казваше Arcade  беше някаква такава малка игрица  много ще съм благодарен ако някой от вас се сети :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

Търся една игра която съм играл преди 10г. Помня само, че като стреляш по гумите на колата, колата се взривява и хората викаха нещо такова "i need help you" 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся игра (стара) около 2001,2002-година , състезателна с коли , дето се блъскаш зверската я в трафик я в предмети около пътя :D и правиш бая щети по колата , аркадна мисля че беше а иконката беше с някакъв човек ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся игра (стара) около 2001,2002-година , състезателна с коли , дето се блъскаш зверската я в трафик я в предмети около пътя :D и правиш бая щети по колата , аркадна мисля че беше а иконката беше с някакъв човек ...

demolition racer или по-скоро carmageddon

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Zdraveite iskam da vi popitam za edna igra koqto sam igral na 1 priqtel na kompa.

Znachi v neq ne pravish koi znae kakvo. Ti si edna glava i otstrani sa ti dali mai 2 kraka i tezi kraka trqbva da gi slojish nqkade po glavata i kogato pusnish nivoto te zapochvata da se vartqt i taka celta ti e da obiesh chudovishteto sreshtu tebe. Kogato go ubiesh ti dava i negovite kraka i taka natatak dokato ne q prevartish. Te sa malko niva i igrata e mn prosta no mi se doigra a nikoi ne znae imeto i pital sam navsqkade. :'(

MOLQ AKO NQKOI SE SETI DORI DA E PODOBNA DA PISHE. BLAGODARQ PREDVARITELNO.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване