Премини към съдържанието
Fifa

Вижте участничките в Мис България

Препоръчан отговор

logo.gif

Най-престижният конкурс за красота МИС БЪЛГАРИЯ тази година ще се проведе на 25.03.2006 в град Пловдив. Авторитетното жури ще избере най-достойната сред 36-те кандидатки, която ще представи страната ни на конкурса МИС СВЯТ.

За първи път ДИР.БГ е медиен партньор на голямото събитие. Потребителите на най-големият БГ портал ще могат да видят всички участнички тук и всеки има право да гласува онлайн за своята любимка. Гласуването стартира на 17.03.2006 в 18:00 часа и завършва на 25.03.2006 в 12:00 часа. Победителката в голямото гласуване ще носи титлата Мис Интернет България.

Вижте участничките и изберете своята МИС БЪЛГАРИЯ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Миналата година една от най-добрите ми приятелки участваше в конкурса Мис България. Момичето цял живот се занимава с манекенство и това беше логичен стремеж от нейна страна. Та след като вече бяха настанени в хотел в София и биваха подготвяни за големия ден, с приятелите ми чухме за това "гласуване" и първоначално се скъсахме да гласуваме за нея (разбира се). До момента в който споделихме това с нея и тя умря от смях: "Вие луди ли сте?! Какво гласуване? Победителката ще е една Росица, това го знаем всички от първия ден тук. Престанете се правите на наивници и се надявайте да хвана някакво подгласие"

Тъй че какво гласуване, какви пет лева :) На такова нещо не се хващам вече. Победителката е определена отдааавна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нищо ново под слънцето. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен ми допада Ивелина Лашова => user posted image

И аз съм на същото мнение.

Но ще спечели тази която е спала с най влиятелните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен най-много ми допадна Малта Пандева и след като гласувах забелязах, че не само аз съм я харесала biggrin.gif

http://missbg.dir.bg/miski/big/17.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Доста интересни имена имат някои от участничките, човек да се зачуди направо колко са българки тези девийки

Айсун Аптулова, Дориана Ранкова, Малта Пандева, Мери Джакбесие, Сирма Борисова, Юлия Юревич, Юргита Калеова ..... а и някъква си Жулиеа

Къде ли са българските имена :angry:

Иначе Малта е най-хубава според мен. Чудя се само ако тези, които са я кръстили бяха отишли и харесали Уригвай дали щяха да я кръстят Уругвай :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен, нещо никоя не ми допада...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малта, Снежанка и Мариелата :computer2: Е да им пожелаем успех пък ще видим коя е с най-много връзки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Хихих връзки или коя има по-дълбоко гърло :yanim:

<{POST_SNAPBACK}>

То това сигурно се знае вече...

все пак връзките са по-важни biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Миналата година една от най-добрите ми приятелки участваше в конкурса  Мис България. Момичето цял живот се занимава с манекенство и това беше логичен стремеж от нейна страна. Та след като вече бяха настанени в хотел в София и биваха подготвяни за големия ден, с приятелите ми чухме за това "гласуване" и първоначално се скъсахме да гласуваме за нея (разбира се). До момента в който споделихме това с нея и тя умря от смях: "Вие луди ли сте?! Какво гласуване? Победителката ще е една Росица, това го знаем всички от първия ден тук. Престанете се правите на наивници и се надявайте да хвана някакво подгласие"

Тъй че какво гласуване, какви пет лева :) На такова нещо не се хващам вече. Победителката е определена отдааавна :)

<{POST_SNAPBACK}>

На всички конкурси вече не важно какво можеш,а с кого спиш.

Щом има международно участие не се взима в предвид таланта,а "връзките". :):P:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    На мен най-много ми допадна Малта Пандева и след като гласувах забелязах, че не само аз съм я харесала  biggrin.gif

http://missbg.dir.bg/miski/big/17.jpg

<{POST_SNAPBACK}>

И аз така това е моята избраничка, ама ще ги видим на живо те от една снимка ако съм в списъка мисля, че и мен могат да класират в предна позиция cool.gif хах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сред толкова много красиви българки,точно тези извънземни ли намериха да изберат,ами явно наистина работата опира до връзки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Една позната от моя град участва в този конкурс,но не й стискам палци..Така и като гледам тя е с най-малко брой гласове.

Иначе гласувах за моята пълна адашка Десислава Желева ;) Симпатична е,а и всички Деси Желеви трябва да се подкрепят

6.jpghttp://missbg.dir.bg/miski/big/6.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много ми е интересно как ги избират тези мис-ки.

Даже като се разхождам по улицата и виждам къде къде по-хубави момичета. Чудна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    На всички конкурси вече не важно какво можеш,а с кого спиш.

Щом има международно участие не се взима в предвид таланта,а "връзките". :eek:  :ph34r:  :ph34r:

<{POST_SNAPBACK}>

Това което пропуснах да разкажа:

След като конкурсът приключи и приятелката ми се прибра в родния град разказа как ден преди самото провеждане на конкурса, в 2 часа през нощта с всички момичета е проведен един и същи разговор - изнудване да подпишат договор, който се води с Визаж и ги задължава след завършване на училище да приемат ангажименти от тази фирма - сиреч да живеят в София, да изпълняват от време на време дейност като манекенки, но най-вече да отделят вниманието си на някой конкретно посочен бизнесмен - като в замяна получават апартамент в София и прием в който и да е ВУЗ, също в София.

Много момичета се уплашили от натиска който бил наистина ужасяващ (заплашвали ги, че ще издействат да не ги приемат да учат никъде, че ще отпаднат веднъж завинаги от всички конкурси в страната) и подписали този договор. Не и приятелката ми.

Тя се разкрещяла, събрала целия хотел, обадила се на майка си, изобщо вдигнала голям скандал и доста ги постреснала :hush: След което в 3 часа през нощта 3ма човека я убеждавали да не си тръгва и все пак да се учавства в конкурса, само и само да не ги злепостави. Приятелката ми заявила, че изобщо не я интересува дали ще ги злепостави, не я интересува какво могат да направят те и че познава достатъчно журналисти, които с удоволствие ще раздухат историята. При което вдига GSМ-а и звъни на мен.

(Тук е момента да кажа, че не тя познава журналисти, а аз :) В смисъл, че от малка съм в тези среди и тя знае, че ако се наложи мога да задействам връзки и да й помогна)

Та в 3 часа през нощта тя ми се обажда и казва : "Обади се на който трябва, защото..." и ми разказва цялата история.

Ония се наср**ли :)

После нищо не стана, защото не се наложи ... в смисъл, че по-нататък всичко протече гладко, тя си се яви на конкурса, в момента си учи в СУ и отдавна е заплюла Визажи и всякакви подобни простотии.

Това е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

30.jpg

Днес беше избрана Мис България 2006. Това е 17-годишната Славена Вътова от Шумен.

Славена Вътова ще представя страната ни в конкурса Мис Свят 2006, който ще се проведе в Полша. 20-членното жури избра и Мис България - Вселена, това е Галена Димова, Мис България - Европа - Мариела Мумджиева и Мис Туризъм - Ивелина Лашова. Специалната титла Мис Интернет България, определена от потребителите на Дир.бг, отиде у Малта Пандева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този път поне не избраха най-грозната :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.