Премини към съдържанието
Fifa

Най-големият сандвич в света тежи близо 7кг.

Препоръчан отговор

Заведението “Denny's Beer Barrel Pub” в Пенсилвания се е специализирало в производството на 2.7-килограмови сандвичи. Посетители от цял свят идват, за да дегустират гигантската кльопачка. Всеки от клиентите, който успее да унищожи за по-малко от 5 часа, някой от грамаданските, почти 3-килограмови бургери, получава като награда от ресторанта по 200 лири, фланелка и право името му да бъде записано на “стената на славата” в заведението.

Явно на хората им се видяло, че тези бургери не са достатъчно големи и решили да направят един, който да кажи-речи два пъти колкото тях. Теглото на огромното кулинарно произведение е 6.8 килограма и съответно има размерите на автомобилна гума. За направата му са използвани по чаша и половина майонеза, кетчуп и горчица, връзка маруля, две глави лук, 3 домата и 25 парчета сирене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Теглото на огромното кулинарно произведение е 6.8 килограма и съответно има размерите на автомобилна гума.

<{POST_SNAPBACK}>

С това ще мога да се нахраня за една седмица. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е кой знае колко,аз до нас си купувам 2кг пица за вкъщи която едвам влиза накриво през касата на вратата :).Мисля че може и по-големи да направят и да ги сервират с мотокар да речем :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости Ghostface Killah

Аз пък сам изяждам не повече от 500грама. 7кг е доста повече...ще се нахрани футболен отбор с един такъв ;-0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Доволно количество храна... Ако изям това една седмица ще си изгубя апетита laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

олелеееееееееееее

7 кг?!Много бе.......Сигурно ще ми стигне за 2 седмици laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе не гледайте големия, а дайте да отиваме в Пенсилвания и да взимаме 200-те лири, че нещо го закъсах вече :computer2: (ако покриваха и самолетен билет, ама да не ставаме нахални)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Заведението “Denny's Beer Barrel Pub” в Пенсилвания се е специализирало в производството на 2.7-килограмови сандвичи. Посетители от цял свят идват, за да дегустират гигантската кльопачка. Всеки от клиентите, който успее да унищожи за по-малко от 5 часа, някой от грамаданските, почти 3-килограмови бургери, получава като награда от ресторанта по 200 лири, фланелка и право името му да бъде записано на “стената на славата” в заведението.

<{POST_SNAPBACK}>

За 5 часа- три килограма,че това е нищо работа.

Имам едн приятелка на която няма да и се опъне и ще пита за още.

А е толкова слаба,че ще се щупи. cool.gif

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    олелеееееееееееее

7 кг?!Много бе.......Сигурно ще ми стигне за 2 седмици laugh.gif

Май за повече...я виж само:

100_3899.JPG

http://www.dennysbeerbarrelpub.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Те с кран ли го сервирват biggrin.gif

Добре де - обяснете ми сега от какъв зор пък чак толкова голям сандич. Така или иначе ще трябва да си чупиш пърченца от него за да го ядеш...само за чупене на рекорди.

П.П: Това обяснява защо посолството на САЩ в София е толкова голямо biggrin.gif Ядат ги тея сандвичи та се късат :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хе, чак пък много голям :) така като го гледам с една каса бира :beer11: и е отишъл даже ше питам за още

Относно начинанието

:help wanted:

Редактирано от kucipo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    100_3899.JPG

Дайте го насам, както съм гладен ще му видя сметката за нула време :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Дайте го насам, както съм гладен ще му видя сметката за нула време :offtopic_s:

голямо ядене ще падне - нямали да черпиш. Цял ден нищо не съм яла sad.gif я дай едно парче насам cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.