Премини към съдържанието
Djeramy

Квартира в София - СПЕШНО

Препоръчан отговор

Здравейте!

Налага ми се в началото на следващата седмица да пътувам до София. Моля, ако някой има информация и телефони за някои квартири в центъра на София, да ми отговори. На мен ми казаха за някакво място до Лъвов (или май бе Орлов) мост, където в една къща един дядо и една баба давали квартири за по 7 лева на вечер за легло - някой чувал ли е за тях?

Помагайте! Благодарности!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На Лъвов мост има подобни няколко хотела,иначе ако е за повече време виж ТУК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не разбрах къде точно си търсиш кавртира, ако си търсиш обаче квартири в София виж този сайт, може да ти е полезен. Успех -).

квартири в софия

или пък този

нощувки в софия

Все едно де, квартири под наем, стаи под наем, нощувки и т.н. в днешно време май са голям проблем. Аз лично съм на квартира в София и докато я намеря точно тази която искам минаха около 2 месеца. Все пак аз съм малко претнциозна, може пък ти да случиш от първия път за квартира. Поватрям се, но от мен пак Успех :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Не разбрах къде точно си търсиш кавртира, ако си търсиш обаче квартири в София виж този сайт, може да ти е полезен. Успех -).

квартири в софия

или пък този

нощувки в софия

Все едно де, квартири под наем, стаи под наем, нощувки и т.н. в днешно време май са голям проблем. Аз лично съм на квартира в София и докато я намеря точно тази която искам минаха около 2 месеца. Все пак аз съм малко претнциозна, може пък ти да случиш от първия път за квартира. Поватрям се, но от мен пак Успех :P

Минали са 3 години от молбата за помощ biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е като питане как се окабелява сграда (в друг форум) и един отговаря на човечеца след 3 години. Коментарът последствие беше нещо от сорта - за три години, все ще да я е окабелил тази сграда biggrin.gif

Редактирано от fedora (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Минали са 3 години от молбата за помощ biggrin.gif

То целта не е да се помогне а да се направи реклама, тоя същия коментар го гледам на 10 места вече с различни никове :)

Не знам само кел файда като сайта дето ме пренасочва с нищо не може да помогне, освен някви стаи на хотелски начала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моля, някой ако знае някъде по центъра или Лозенец да се дават стаи под наем да сподели, спешно е - до 200 лв !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.imoti.net/search/results/?perso...all&order=1

Едва ли ще намериш много оферти. 200 лева в днешно време не са никакви пари, особено за квартира на центъра. По-добре се насочи към крайните квартали на София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здрасти, приятел! cool.gif

Знам на едно местенце стая за толкова пари на Ул. Цар Борис се намира (до Метростанция Сердика), но сега ще звъня на човека да го питам дали е свободно.

Не бих ти препоръчал центъра (само в едната част на центъра може да намериш подобна квартира за тия пари ) , но ти си знаеш. Ще ти пратя личния си телефон на ЛС за да ти обясня подробности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.