Премини към съдържанието
Гости Ghostface Killah

Няколко въпросчета за екипа на сайта и форума

Препоръчан отговор

Гости Ghostface Killah

1. Oтносно статиите - защо не ги пишете вие, хубаво, ползвате български източници, но хубаво е поне да ги пишете, а не просто copy ---> paste

2. Какво стана с Tragedy? Няма го никакъв. А и го наблюдавам от известно време...Още ли е админ и ако не - бихте ли обяснили защо.

3. Същото се отнася и за mireto

4. Заговори се за Darklight тия дни - някой би ли ми обяснил точно какво се е случило, без заобикалки, защото повярвайте ми - объркан съм.

5. От какви съображения ostavime е глобален модератор? Нищо лично, но този човек не виждам с какво го е заслужил!

6. Stalik подлежи ли на обсъждане ОЩЕ да е от екипа? Помня когато стана част от него, не бих казал, че се зарадвах, но не очаквах да се представи толкова зле. Може да съм единствен, който мисли така, аз само предлагам да се обсъди. Трие едни постове, други остава, после пак трие и накрая затваря без да е изтрил това, което трябва :)

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...pic=11833&st=60

е, вече и аз казах нещо, па...ще видим. Повече нищо не мога да направя.

7. Какво е това бамбуча? Има го в списъка с филтриране на потребителите.

8. Въпрос към kal! Защо спря да пишеш в Kaldata? На времето имаше много коментари, някои от тях много добри. Сега само се включваш с линк към правилата и затваряш. Защо? Нямаш време или този проект е вече само и единствено бизнес?

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека ти отговоря въпреки че не съм упълномощен.1.За статиите се упоменава източника.2.Tragedy е онлайн в момента.3.Влиза доста често.4.Незнам какво се е заговорило за него,би могъл да го попиташ.5.Екипа е преценил че Ostavime става за това,може би питаш защо не е много активен?Живее в държава с различна часова разлика и предполагам ходи и на работа.6.Stalik според мен си върши работата,мисля че е и много умен и не е конфликтен.7.Това не е активно,предполагам функция на форума която не се използва тук.8.Може би има работа човека но можеш да го попиташ също.Надявам се на някои от въпросите да съм ти отговорил и да си удовлетворен въпреки че не е моя работа това.Иииии....въпрос на въпроса,що питаш толкова:down:?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah
Нека ти отговоря въпреки че не съм упълномощен.1.За статиите се упоменава източника.2.Tragedy е онлайн в момента.3.Влиза доста често.4.Незнам какво се е заговорило за него,би могъл да го попиташ.5.Екипа е преценил че Ostavime става за това,може би питаш защо не е много активен?Живее в държава с различна часова разлика и предполагам ходи и на работа.6.Stalik според мен си върши работата,мисля че е и много умен и не е конфликтен.7.Това не е активно,предполагам функция на форума която не се използва тук.8.Може би има работа човека но можеш да го попиташ също.Надявам се на някои от въпросите да съм ти отговорил и да си удовлетворен въпреки че не е моя работа това.Иииии....въпрос на въпроса,що питаш толкова:down:?

<{POST_SNAPBACK}>

1. Kaзах да си ги пишат статиите, не да ги преписват. Източника да си го кажат, но не е нужно да се копира

2. Трагеди не е бил онлайн от 14.03.2006г, не е писал от 26.02.2006г, което е нетипично за него!

3. влиза уж, но последен пост - 25.02.2006г. в 12:27. Близо месец.

4. Питам вас.

5. Нито ме интересува къде живее, нито защо не е активен, интересува ме ЗАЩО е с такива права и дори като е активен не блести, ама хич. Затова питам с какво го е заслужил, с какво екипа е преценил. Това е въпроса. Ако не си го разбрал мога да се опитам още малко да го дооформя за теб cool.gif

6. Лично мнение, но питах екипа.

7. Като не знаеш, моля те не фантазирай, нека чуем опълномощените.

8. Въпросът е лично към kal, това не си ти. Ти не си му адвокат или личен говорител. Всяка жаба да си знае гьола.

И конкретно към въпросът ти - ами питам, интересувам се. Нали затова е този раздел, за предложения, въпроси и проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надявам се че ти помогнах за някои от отговорите,Трагеди е онлайн пак ти казвам.Не гледай в сайта какво пише.Едва ли някой ще ти даде отговор защо тоя и оня са с такива права,не мислиш ли?Поздрави и без лоши чувства. :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости Ghostface Killah
Надявам се че ти помогнах за някои от отговорите,Трагеди е онлайн пак ти казвам.Не гледай в сайта какво пише.Едва ли някой ще ти даде отговор защо тоя и оня са с такива права,не мислиш ли?Поздрави и без лоши чувства. :down:

<{POST_SNAPBACK}>

Аз като потребител мисля че имам правото да получавам обяснения защо някой сред нас има повече права и как ги използва...отделно и при положение, че има отделен раздел за целта.

Без лоши чувства разбира се cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм се изумявал до къде може да стигне човешката наглост. Появява се някой вчера, започва да задава въпроси, сигурен е, че някой нещо му е длъжен или поне е длъжен да му обяснява кое и защо е направил. И най - наглото: започва да определя кой да бъде час от екипа и кой не.

Драги ми "Завоевателят", Ghostface Killah или не знам още колко юзъра си си регистрирал, ако решим някой ден, че ти дължим обяснения ще те уведомим подробно и изчерпателно за бъдещата политика, плановете за развитие, намеренията за добавяне на нови услуги, идеите за добавяне или премахване на членове на екипа - плановете ни къде да отидем на почивка, в колко часа да си легна вечер, в колко да стана ... и най - важното ще искаме разрешение да отидем до тоалетна.

И тъй като за момента не мислим, че ти дължим някакви обяснения ще продължим да извършваме споменатите по - горе действия без твоята благословия и без да те информираме специално за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.